مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Mafia Definitive Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Mafia Definitive Edition در ژانر اکشن،ماجراجویی می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Mafia Definitive Edition

دانلود Mafia Definitive Edition برای کامپیوتر

بازی Mafia Definitive Edition یک بازی اکشن،ماجراجویی و جنایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Hangar 13 طراحی و ساخته و توسط شرکت ۲K منتشر شده است.بازی Mafia Definitive Edition یک بازی واقعا فوق العاد در ژانر گانگستری ، سیسلی ، که شما را واقعا ، به جنوب ایتالیای ، وحشت و جنون می برد . در جایی که خلافکاران ، سیسلی تبار – آمریکایی ، در نیویورک ، بر مناطق هارلم و بروکلین ، حکومت میکنند و به پنج خانواده ، قدرتمند تقسیم میشوند . این پنج خانواده اصلی که بیشترین نفوذ و قدرت را در بین خلافکارن جهان دارند . و بیشتر ثروتشان را از راه فروش مواد مخدر ، اسلحه ، آدم ربایی به دست آورده اند . داستان بازی و شروع آن نیز از یک خانواده مافیایی شروع میشود.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Mafia Definitive Edition برای کامپیوتر

بازسازی مافیا، مافیایی که قرار است شما را در یک حادثه دلخراش و جنگی قرار بدهد . داستانی فراموش‌نشدنی را ، که شاید هر کسی آن را فراموش کرده است . به بهترین شکل ممکن ، بله تا جایی که میدانیم ، . و حتی فراتر از آنچه به خاطر دارید، خاطراتی که شما از هر بازی دارید مانند یک صندوقچه حفاظت شده است . دوباره برایتان تعریف می‌کند؛ آن هم ضمن اینکه مطمئن می‌شود تا عینا روند مراحل و جریان بازی در همه حال وفادار به بازی اصلی باشد.

دانلود بازی Mafia Definitive Edition

نقد فنی بازی Mafia Definitive Edition برای کامپیوتر

اگر بخواهیم Mafia: Definitive Edition را به شکل معمول بررسی و با دیگر بازی‌های اکشن محیط باز مقایسه کنیم، بله بازی هایی که از هر حیث تو رفتگی دارند . چندان نتیجه‌ی خوبی نمی‌گیریم. بازی بسیاری از استانداردهای معمول ، استاندارد هایی که لازمه پیدایش این سبک هستند را رعایت نمی‌کند و این موضوع برای کسی که زیاد اهل گشت و گذار در این بازی است . و به دنبال یک اکشن محیط باز یک بازی که بتواند ، بیشترین حالت را نشانه برود. جی‌تی‌ای-طوری سراغ بازی آمده،بله به شیوه ای که شاید زیاد هم جذاب و خیره کننده نباشد. در ذوق می‌زند. با این حال،بله از این جاست که ما آن ها را متوجه خواهیم شد.

اگر این واقعیت را درک کنیم ، بله واقعیتی که شما آن را شناخته اید . و برای آن مدت ها در جنگ و ستیز بوده اید . که همه چیز مافیا، بله مافیا های اساسی و درست. چه بازی اصلی و چه بازسازی‌اش، بله یک بازی هیجانی با پتانسیل بسیار بالا و حیاتی که در آن هیچگونه تفکری را به خود راه نداده اید. در خدمت تعریف یکی از بهترین قصه‌های ، اصلی و شاید تمسخر آمیز جلوه کند. صنعت بازی طراحی شده، بله این چیزی است که شما آن را به بهترین شیوه شکل داده اید . و به‌خوبی تصمیمات گرفته شده را درک می‌کنیم ، بله تصمیاتی که شما آن را دوست خواهید داشت. و به نبوغ مافیا پی می‌بریم. بله نبوغی که شاید آن را دوست داشته باشید.

دانلود بازی Mafia Definitive Edition

نکته این جاست که این تصمیم، تا جایی که شما به آن نیاز دارید نیز به راحتی خواهد داد. نه به خاطر صرفه‌جویی در تولید محتوای اتخاذ شده، بله محتوایی که شاید برای همه زیبا و قابل پیاده سازی نیست . بلکه سازندگان با این کار مطمئن شده‌اند. بله سازندگانی که شاید زیر و بم آن را زیاد مورد مطالعه قرار نداده بودند. حواستان ذره‌ای پرت اتفاقات ، بله اتفاقاتی که زیاد جالب نباشد ، نبوده است. و موضوعات دیگری به غیر از خط داستانی ،بله خطی که جریان اصلی در آن شکل گرفته است. و این اصلی نمی‌شود. البته که بازی مأموریت فرعی ، بله ماموریت هایی که شاید آنها را دچار یک حادثه خواهید دید . و مراحل و چالش‌های مختلف هم دارد؛ مراحلی که شاید زیاد هم جذاب نیست . مافیا خیلی اوقات استانداردهای معمول طراحی ویدیوگیم را رعایت نمی‌کند، اما پشت هر تصمیمی که برای بازی گرفته شده، دلیلی است که به خوبی آن را توجیه می‌کند.

گیم پلی :

بازی Mafia Definitive Edition عنوانی در سبک جهان باز و ماجراجویی می باشد.بله یک عنوان جالب و جذاب که آن را دوست داشته اید. که توسط استودیو بازی سازی Hangar 13 ساخته شده ، بله چیزی که شما آن را فراموش نخواهید کرد. و توسط کمپانی ۲K برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, PC منتشر شده است. این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Mafia Definitive Edition

با اعلام ساخت نسخه ریمیک بازی Mafia توسط استودیو هنگر ۱۳، کاربران جدید فرصت این را پیدا می‌کنند. بله فرصتی که شاید غنیمت شمرده شود. تا نگاهی به یکی از بهترین بازی ‌های ، متناسب به فکر اصلی شما باشد و اکشن ماجراجویی داشته باشند. در داستان بازی Mafia: Definitive Edition هم شاهد اضافه شدن محتویات تازه‌ای بازی هستیم. بله محتویاتی که شما آن ها را دوست خواهید داشت . شما در دانلود بازی Mafia: Definitive Edition در نقش یک راننده تاکسی ، بله یک راننده تاکسی که شاید هم زیاد برای شما قابل تفکر نبوده است. به نام توماس آنجلو قرار می‌گیرید . بله کسی که شاید زیاد از حد هم برای شما خوب و نامفید نبوده است و در یک شب و پس از کمک کردن ، بله کمک کرده و استثنایی بودن آن ، به دو عضو از خانواده مافیایی ، دن سالیاری، به این خانواده می‌پیوندید. این همان چیزی است که شما تکرار شده آن را پذیرفته اید . همین موضوع سبب می‌شود.بله موضوعی که شما آن را دوست خواهید داشت. تا فصل جدیدی در زندگی تامی آنجلو رقم بخورد.بله یک فصل بسیار زیبا و جانانه. و وارد ماجراجویی‌های خطرناک و بزرگ ‌تری شود. این همان چیزی است که شما شاید برای آن زحمت کشیده اید.

دانلود بازی Mafia Definitive Edition

بازی Mafia: Definitive Edition راحت ‌تر از گذشته شده است، بله راحت تر از چیزی که شما به آن فکر کرده اید. اما درجه سختی کلاسیک ، درجه ای که شما آن را رعایت کرده اید و تنظیماتی برای کاربران قدیمی، کسانی که شاید فکر کرده اند . بهترین بازی را برای خود انجام داده اند.و درنظر گرفته شده ، تا بتوانند خود را همانند قبل به چالش بکشند.

دانلود بازی Mafia Definitive Edition

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core-i5 2550K 3.4GHz / AMD FX 8120 3.1 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870

DirectX: Version 11

Storage: 50 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core-i7 3770 3.4GHz / AMD FX-8350 4.2GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX 5700

DirectX: Version 11

Storage: 50 MB available space

Sound Card: DirectX Compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Mafia Definitive Edition

دانلود آپدیت بازی Update v20210923-CODEX

توضیحات: در این آپدیت که ۲۳م سپتامبر ۲۰۲۱ منتشرشده است، قفل Denuvo به صورت کامل از بازی حذف گردیده. نصب این آپدیت بر روی نسخه CPY تست و تایید شده است. برای انتقال سیوهای خود از نسخه CPY به آپدیت جدید CODEX، لطفا بخش راهنمای نصب را مطالعه کنید. درضمن، نسخه‌های جدید FitGirl و DODI که اخیرا اضافه شده‌اند، نیازی به این آپدیت ندارند و از قبل بر روی آن‌ها اعمال شده است.

————————————–

دانلود فایل فیکس برای اجرای بازی در ویندوز ۷ – Windows 7 Fix

برای اجرای این بازی، داشتن ویندوز ۱۰ نسخه Enterprise ورژن ۱۹۰۳ به بالا توصیه می‌شود. سایر ورژن‌های ویندوز ۱۰ یا ویندوز ۷ به‌هیچ وجه توصیه نشده و امکان اختلال و حتی اجرانشدن بازی وجود دارد (در ضمن، نسخه‌های ویندوز سری N یا LTSC مورد تایید نیستند).


دانلود بازی Mafia Definitive Edition – CPY حجم: ۳۸ گیگابایت فرمت: Rar


دانلود کرک نهایی CPY به صورت جداگانه

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳


دانلود بازی Mafia Definitive Edition – v1.0.1 – DODI حجم: ۱۲٫۳ گیگابایت  فرمت: Rar


توضیحات بیشتر: v20210923 + Chicago Pack DLC + MULTi14

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷


دانلود بازی Mafia Definitive Edition – v1.0.1 – FitGirl حجم: ۱۱٫۶ گیگابایت  فرمت: Rar


توضیحات بیشتر: v20210923 + Chicago Outfit Pack DLC + Windows 7 Fix

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *