مرسی دانلود

  • admin1
  • 26 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Little Big Workshop برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Little Big Workshop در ژانر شبیه ساز و استراتژیک می باشد.

دانلود بازی Little Big Workshop برای کامپیوتر

بازی Little Big Workshop یک بازی مدیریتی و استراتژیک است که توسط شرکت Handy Games برای پلتفرم های مختلفی ساخته شده و تقریبا یک بازی نو ساز به حساب می آید . گیم پلی سرگرم کننده ، همراه با کار های مدیریت و انجام خدمات در طول گیم پلی ، مصالح مختلف برای کار کردن ، وجود سرباز و نیرو های بی شمار و قدرت پیشرفت و گسترش کار.

داستان بازی Little Big Workshop برای کامپیوتر

بازی Little Big Workshop یک بازی عرضه شده که اخیرا برای سیستم های مختلف عرضه شد ، نتوانست آنقدر ها که باید و شاید نیاز منتقدین و مردم و گیمر ها را بر آورده کند ، گویی که این بازی میخواهد به مردم چیزی غیر اصلی را نشان بدهد . و تا جایی ممکن نیز خوب عمل نمیکند . اما به زودی متوجه خواهید شد که بازی کمی سبقت بیشتری خواهد گرفت و کمی شما را از سردرگمی ها نیز نجات خواهد داد.

Little Big Workshop از نوع بازی هایی است که شما مانند مصالح ساختمانی و چیدن قطعات یک پازل باید با آن کار کند . اما بازی کردن سخت نیست ، این را به شما قول میدهم که بازی از دکمه های تبیعه شده برای آن سخت تر نیست . بازی داری مراحلی و وظایفی از پیش تعیین شده برای هر سرباز و نیرو است که شما میتوانید کار ها را به آنها بسپارید و آنها خودشان طبق دستور عمل میکنند. شما میتوانید مدیریت یک فروشگاه را به دست بگیرید و کمی خود را قوی تر و پر جسارت تر تحویل بدهید ، اما با همه این ها تا مدت زمان زیادی بیشتر از هر کسی قدرت سنجی را در بازی حفظ میکنید ، اما با همه این ها کمی تلاش بیشتر به خرج بدهید. اما میدانید که مشتری ها تا چه زمان هایی میخواهند این وظایف را شما به دوش بگیرید و این کار را انجام بدهید ، ولی تا جایی که میدانیم این یک کار بلقوه باقی خواهد ماند ،

نقد فنی بازی Little Big Workshop برای کامپیوتر

اما برای متوجه شدن زمانی که لازم است باید برای نحوه ترجیح و زمان گذاری کمی وقت گذاشت ، اما بعد از این میتوان آن را کمی تصویری تر و بیشتر نگه داشت. اما میدانید که کمی باید متفاوت و یا سری السیر بازی را مشاهده کنید ، و اما این برای شما چه مزیت و سود و ضرر هایی را به همراه می آورد ، اما با این حال شما وظیفه دارید کمی استراحت را به خودتا نیز تحویل بدهید و کمی شیفته تر و بهتر به جلو بتازید.اجناس بسیار زیادی در این فروشگاه و ویترین ها موجود است و مدت زمان زیادی است که شما با آنها سر و کار دارید و ارتباط خوبی برقرار میکنید، این همان چیزی است که شما مدت زمانی کمی را برای دیدن حقیقت سپری میکنید تا آن را به خوبی بفهمید. بنابراین شما تا حدودی میتوانستید کمی از بقیه نیز جلو تر بروید و کمی نیز عقب تر، اما با همه این ها مدل های مختلفی جلوی روی شما به وجود می آید ، اما با همه این ها تا حدودی ممکن است که شما بخواهید مقداری را بسازید که کمی نگران کننده به نظر نیاید.

اما این موضوع را بدانید که طراحی و ساخت این بازی Little Big Workshop به صورت چند مرتبه و جدی بر روی دوش یک کمپانی به نام (Handy Games) بوده است. و شما نمیتوانید حالت آنلاینی در این بازی مشاهده کنید و امکان رقابت های چند نفره نیز وجود ندارد ، اما ممکن است که در طول گسترش بازی چیز های جدید به بازی اضافه شود و همین برای شما کمی از خسته شدن و جلو گیری جلوتر میرود ، با همه این ها مدت زمان زیادی طول میکشد که شما بتوانید حرف های خود را بزنید و یا آنها را تا جایی که میخواهید نشان بدهید ، اما همه مسئولیت ها با تفاوت اینکه شما به هر رنگی در آیید ممکن است که اینطور نباشد. ام با همه این ها این بازی آنقدر قدرت دارد که بتوانید از پس مراحل یکی پس از دیگری بر آیید .

اما اگر بخواهیم به این بازی به صورت شفاف و یکپارچه نگاه کنیم ، چیز به خصوصی را از دست نداده ایم. اما در اینجا یک مدیریت استراتژیک و سرگرم کننده جذاب وجود دارد که هر کسی را میتواند شیفته گیم پلی و داستان آن کند. شاید سخت چنین بازی ای بر روی کنسول کمی زمان ببرد و شاید هم مدت زمان کمتری نیز به راه خود ادامه بدهید. اما با همه این ها میتوانید به سختی خود را خارج کنید و تا جایی که امکان دارد از عهده شرایط بر آیید . اما این عنوان میتواند کمی مستقل تر و یا جلو رفته تر از هر چیزی کنار کار کند . دوست داران سبک استراتژی به احتمال زیاد از Little Big Workshop استقبال می‌کنند و آن را لذت‌بخش می‌‌دانند. رمز و رازهای زیادی در محیط این بازی وجود دارد که بازی‌بازان می‌توانند جدا از مشکلات موجود، آن‌ها را کشف کنند.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Dual Core CPU

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000, GeForce GT 330M, Radeon HD 4670 or equivalent

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Quad Core CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 560 or higher, AMD Radeon HD 5830 or higher

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX compatible


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Little Big Workshop

حجم: ۱٫۲۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *