مرسی دانلود

  • admin1
  • 14 مارس 21
  • مجله مرسی دانلود

 دانلود انیمیشن Jiang Ziya جیانگ زیا با لینک مستقیم از مرسی دانلود دریافت کنید.

انیمیشن جیانگ زیا در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

کیفیت ۷۲۰،۴۸۰،۱۰۸۰ منتشر شد.

دانلود انیمیشن جیانگ زیا Jiang Ziya با دوبله فارسی

دانلود انیمیشن جیانگ زیا ۲۰۲۰  Jiang Ziya

کیفیت : ۱۰۸۰-۷۲۰-۴۸۰

موضوع: انیمیشن ، اکشن و ماجراجویی

سازندگان : Teng Cheng, Li Wei

امتیاز ۶/۵ : IMDB

محصول: چین

سال تولید : ۲۰۲۰

دانلود در ادامه مطلب …

معرفی انیمیشن جیانگ زیا Jiang Ziya

کارتون جیانگ زیا Jiang Ziya توسط تنگ چنگ و ​​لی وی ساخته شده است. این انیمیشن محصول کشور چین است و در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شده است. همچنین مدت زمان پخش آن ۱۱۰ دقیقه میباشد. نام دیگر این کارتون Legend of Deification میباشد.ژانر انیمیشن اکشن و ماجراجویی میباشد. با دانلود انیمیشن جدید ۲۰۲۰ در مرسی دانلود با ما همراه باشید.

خلاصه انیمیشن Jiang Ziya

انیمیشن جیانگ زیا در مورد زیا است. او فرمانده ارشد چیانگ است. وظیفه او این است که نه دم را که باعث خطر همه فانیان است را پیدا کند و از آنجا بیرون کند. او متوجه میشود که روباه نه دم با روح یک دختر ارتباط دارد…

خلاصه انیمیشن Jiang Ziya

نقد و بررسی انیمیشن جیانگ زیا Jiang Ziya

این یک فیلم داستانی نیست ، بنابراین برای کسانی که به سینما می روند و انتظار می رود یک طرح پیچیده و کاملاً ساخته شده باشد ، ممکن است ناامید شوند. در واقع ، داستان برای چنین عاشقانه های عمیق و عظیمی بسیار ساده است. اما این یک فیلم شخصیت محور است و در اینجا فقط یک شخصیت مهم است ، شخصیت عنوان: بقیه به عنوان دستگاههایی برای تأکید بر نقش او وجود دارند. برخی معتقدند که ساختن چنین فیلمی انتخاب بدی است و شاید از نظر تجاری هم بد باشد. اما برای کسانی مثل من که از فیلم کندتری با تمرکز قوی لذت می برند ، این فیلم توانست هر ثانیه توجه من را جلب کند. من میتوانم شخصیت اصلی داستان را احساس می کنم ، احساسات او را احساس می کنم ، انگیزه های او را درک می کنم. همه چیز خوب است ، نیازی به گفتن نیست که این استادانه و باشکوه انیمیشن است!

جیانگ زیا روایتی هوشمندانه از داستان خیالی دنیای خیالی فنگ شن است. این فیلم تا حدی به داستان فنگ شن وفادار مانده است زیرا جیانگ زیا را به عنوان خدای آسمانی از آسمان که به قلمرو فانی در اینجا روی زمین فرستاده شده است برای گرفتن روح روباه شیطانی ، نه تنظیم شده است.این فیلم در حالی که تلاش می کرد داجی را از سرنوشت ناگوارش آزاد کند ، سفر جیانگ زیا برای گرفتن Nine Tail را دنبال می کند. در طول مسیر ، بینندگان با ارائه زیبایی از تصاویر رنگارنگ چین باستان و طراحی شخصیت های نازنین با انیمیشن های درجه یک همراه با مبارزات سریع کونگ فو رفتار می کنند.

نقد و بررسی انیمیشن جیانگ زیا 

نقش گویندگان انیمیشن

Guangtao Jiang در نقش Wenshu Guangfa Tianzun
Nazeeh Tarsha در نقش Additional Voices (صدا)
Youji Wang در نقش Jiu wei (صدا) (به عنوان Shan Xin)
Xi Zheng در نقش Jiang Ziya


انیمیشن Jiang Ziya

کارتون جیانگ زیا

نسخه دوبله فارسی اضافه شد.

لینک های دانلود

شما با آی پی خارج از کشور وارد شده‌اید.

برای نمایش لینک دانلود لطفا کد امنیتی زیر را وارد کنید

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *