مرسی دانلود

  • admin1
  • 16 اکتبر 20
  • بازی کودکان

دانلود بازی A HAT IN TIME برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی A HAT IN TIME در ژانر ماجراجویی و کودکانه می باشد.

دانلود بازی A HAT IN TIME

دانلود بازی A HAT IN TIME برای کامپیوتر

بازی A HAT IN TIME یک بازی اکشن،ماجرایی و کودکانه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Gears for Breakfast طراحی و ساخته و توسط شرکت Humble Bundle منتشر شده است.بازی A HAT IN TIME یک بازی کارتونی و دو بعدی ماجراجویانه و اکشن محصول شرکت بازی سازی Humble Bundle ساخته شده با موتور بازی سازی Unril Engine می باشد . شما در یک دنیای تخیلی و بزرگ ، البته یک دنیای شبیه سازی شده . برای کسب امتیاز و ستاره جمع کردن ، باید از راهرو هایی تو در تو و مکان های خاص عبور کنید . از مراحل و شرایط فیزیکی بازی عبور کنید و از پس چالش ها بر آیید . بازی داری مراحل و فصل های جداگانه ، همراه با انواع شخصیت های مختلف است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی A HAT IN TIME برای کامپیوتر

با توجه به اینکه ، هنوز آتش این بازی گرم است . اما تمام سوخت از بین رفته، تمام انرژی حاصلی که شما بر روی این بازی میگذارید جلوی شما خواهند بود. در ابتدای بازی همه‌ی اتاق‌ها ، اتاق هایی که فکر میکنید باز یا بسته هستند. قفل هستند و باید تعداد خاصی از آنها که شاید باز اند و یا بست را در زمانی مشخص بشکنید. ساعت‌شنی برای بازکردن در های موجود در بازی و برای تکرار هرکدامشان راه حلی را پیدا کنید. اما این تازه در ابتدایی ترین حالت است. در نتیجه‌ی درگیری دخترک ، کسی که بیشتر زمان ها ، با شرایط موجود و رو به رشد همراه بوده ، در زمانی که همه چیز را از دست داده ، با مافیا، او ابتدا به سیاره‌ی آن‌ها سقوط می‌کند ، سیاره ای که در هر زمانی برای شما همان اتفاقات را به وجود خواهد آورد و اولین مرحله‌ی بازی محله‌ی آن‌هاست. محله ای که شاید شما نیز به آن برسید . و شاید هم رسیدن به آن کمی زمان بر باشد. طراحی دنیا ، دنیایی که شما از آن می آیید.

دانلود بازی A HAT IN TIME

نقد فنی بازی A HAT IN TIME برای کامپیوتر

مانند هر بازی پلتفرمر ، یا دیگر بازی هایی جدید ، سه‌بعدی عالی دیگری است: اما خوب راه حل همان چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت. پر از سکو و بلندی‌ها برای پرش، پرش هایی ناگهانی و یکپارچه که ممکن است به شما صدمه بزنند. سرشار از الماس برای جمع کردن، الماس های بزرگ و درخشان ، البته ستاره هایی هم جود دارند. دشمنان کوچک و بزرگی که ، در همه جا به چشم میخورند ، در هر جایی که به نظر می آید درست هستند . در گوشه و کنار آن پراکنده هستند، بله زمانی که دیگر همه چیز به اندازه کافی رشد کرده است . درختان و خیابان‌ها ، مانند چیزی که هستند ، رشد میکنند و ساختمان‌های رنگارنگ ، پوشیده از چیزی که شما آنها را تصور شد میدانید . که با موسیقی ریتمیک بزرگ ، خود را به اولین زمان از مراحل بازی خواهند کشاند.

یک خوش‌آمد گویی شایسته به A Hat in Time دست و پا کرده‌اند. البته شاید فقط بازی کردن در آن مهم باشد. در مرحله‌ی اول ، زمانی که همه چیز درست است با کاراکتری آشنا می‌شوید که شاید آن نشناسید و برایتان قابل اعتماد نباشد. حداقل نسبت به دیگر کاراکترهای بازی، البته این به خودتان بستگی دارد که به چه چیز فکر کرده اید.و شباهت بیشتری به شما دارد ، شباهتی که شاید همیشه اینطور به نظر میرسید و به نظر می‌رسد می‌توان آن را یک پدیده جالب نامید و به او اعتماد کرد. بله اعتمادی که ارزش اصلی آن را حفظ کرده است .دختر بلوند سبیل‌دار ، کسی که در هر صورت با چیزی که در تضاد است یکپارچه فکر خواهد کرد . در دنیای A Hat in Time شخصیت چندان عجیبی نیست ، شخصیتی که شاید آن را دوست داشتنی و آرامش بخش بدانید. و زمان بیشتری که در بازی بگذارید ، یعنی هر چقدر بیشتر کار کنید و برای آن زحمت بکشید.

دانلود بازی A HAT IN TIME

می‌بینید او پیش پا افتاده‌ترین کاراکتر کسی که در بازی نیز چندان نقشی ندرد هم در بازی از لحاظ طراحی بسیار خوب است. بازی زمانی را در اختیارتان می‌گذارد که شما کاملا با محیط داخلی و بیرونی آن آشنایی نسبی و حداقلی را پیدا کنید . و تا با کنترل‌‌های آن آشنا شوید، به گرافیک هنری‌اش خو بگیرید ، گرافیکی که سرشار از رنگ و لعاب است و ممکن است که کمتر در همچین شرایطی قرار بگیرید و داستان را نیز درک کنید ، داستانی که زیاد پیچیده بودن ربط ندارد و ساختاری ساده دارد. سپس شخضیت اصلی کارت‌هایش را رو می‌کند.

مکانیسم اصلی گیم‌پلی بازی ، بر پایه انجام فنونی است که شما در بازی انجام میدهید.فنونی که بسیار لذت بخش هستند .و میخواهند برای آن در تلاش باشند. همانطور که از نامش برمی‌آید، نامی که برای آن شما بیشتر چیز ها را در نظر دارید . و این مربوط به کلاه‌های دخترک می‌شود. کسی که این نیاز را در خود احساس کرده است. کلاه‌ها نقش اساسی ، پیدایشی به خصوص و کامل را در این بازی ایفا کرده اند . اما این آن چیزی است که شاید استاندارد نباشد . و آن را در طی کردن هر مرحله ایفا می‌کنند، در طی شدن مراحل باید به دقت به نکات اصلی توجه کنید . به طوری که هر کدام ، شاید هر کدام از آنها قابلیت های به خصوصی دارند .قابلیت متفاوتی دارند که شاید برای شما تجربه اش سخت باشد و باید با توجه به مرحله، مرحله ای که شما آن را میخواهید نیز انجام شدنشان صورت بگیرید .از یکی از آن‌ها استفاده کنید. کسی که در بیشتر شرایط برای آنها کار کرده اید. در ابتدای بازی یک کلاه ساده دریافت می‌کنید که به دخترک قابلیت پرتاب گوی‌های منفجرشونده می‌دهد. برای به دست آوردن کلاه‌های بیشتر، باید کاموا جمع کنید.

دانلود بازی A HAT IN TIME

کاموا هایی که بر سر راهتان قرار بگیرید . کامواها در سراسر دنیاها پراکنده‌اند ، دنیا هایی که شما آن را پیدا کرده اید و با تار و پود آن در جستجوی چیزی فراتر و افسانه ای بوده اید. هر کلاهی با تعداد خاصی کاموا باز می‌شود.کاموا هایی که از قدرت جادویی مختص به خود بهره مند هستند. یک کلاه باعث می‌شود که شما برای چیزی که میخواهید ، مبارزه کنید . سریع‌تر حرکت کنید، همین سرعت باعث بروز یک سری از اتفاقات میشود . کلاه دیگر امکان پرش روی سکوهای خاصی را فراهم می‌کند ، سکوی که با آن میتوانید به همان اندازه ای اساسی خود را کشف کنید و کلاه کارآگاهی هم نقاط مهم و در جا هایی که لازم است و اطرافتان را نشان می‌دهد. برای افزایش ارزش تکرار ؛ تکراری که منجرب به اتفاق شگرف نخواهد بود.

گیم پلی :

A HAT IN TIME عنوانی در ژانر سکوبازی می باشد ، عنوانی که شاید به آن اندازه که لازم است شما را نیز دلخوش با دوباره بازی کردن خواهد کرد. که در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های مختلفی از جمله : مایکروسافت ویندوز و کنسول های نسل هشتمی ، کنسول های که شاید به اندازه کافی در ابتدا قهرمان نبوده اند. و برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شد. اما در هر صورت این آن چیزی است که شما به دنبال آن هستید. این بازی در همان ابتدای عرضه ، در حالت اولیه خود به چیزی که میخواهید شما را خواهد رساند . و توانست توجه گیمر های مختلف ، کسانی که به این بازی نیز دچار بودند را نجات یافته کند . و آنها را به سمت و سوی خود کسب کند ، البته که مدت زمانی ، این بازی به طول انجامید ، اما خوب این اتفاق رخ داد. و هم چنین از دیدگاه منتقدین نیز ، با وجود این حجم نسبتا کم ، بازخوردهای اکثرا مثبتی را دریافت نمود . بازخورد هایی که به اندازه کافی آن را سرچشمه و سرلوحه کار خود میدانید.

“کلاهی در زمان” این همان چیزی است که شما در هر صورت با آن در ارتباط هستید. با دریافت امتیاز کامل ۱۰ در فروشگاه استیم ، فروشگاهی معتبر و مرتبت با چیزی که فکر میکنید. از میان بیش از ۶۵۰۰ رای یکی از موفق ترین بازی های امروزی به حساب می آید. اما در هر صورت این آن چیزی است که شما سر و کار زیادی با آن دارید . ژانر سکوبازی به حساب می آید. بله ژانری جذاب و جادویی …

دانلود بازی A HAT IN TIME

مکانیسم اصلی گیم‌پلی ، یا همان چیزی که شما انتظار آن را دارید نیز برای شما جذابیت دارد . بازی همانطور که از نامش برمی‌آید، نامی که شما به آن فکر میکنید. مربوط به کلاه‌های دخترک می‌شود. کلاه هایی که شما آن را شاید شناخته تر بدانید نسبت به قبل ..

کلاه‌ها نقش اساسی ، و مفیدی را در طی کردن هر مرحله ایفا می‌کنند، مرحله هایی که شاید به همان اندازه که لازم است . به شما نشان میدهد. به طوری که هر کدام قابلیت متفاوتی دارند ، یعنی نقش به خصوصی را به شما میدهند. باید با توجه به مرحله، به یکی از آنها دست پیدا کنید . از یکی از آن‌ها استفاده کنید.

چه در دیالوگ‌ها ، زمانی که شخصیت ها مشغول به حرف زدن میشوند و چه در گیم‌پلی خود بازی،گیم پلی که برای بقیه نیز جذابیت دارد. A Hat in Time یک بازی کاملا مفرح است. یک بازی که از ایده ی خوبی بهره مند است. حتی یکی از اچیومنت‌های بازی ، اما بالاخره در هر صورت به آن زمان که باید خود را میرساند .در استیم این است که در مرحله‌ای، شاید فراتر از چیزی که باید خودش را نشان بدهد. کار خواسته شده را انجام ندهید ، کاری که شاید در هر صورت برای شما قابل رویت باشد و عنوان اچیومنتی که ظاهر می‌شود ، این عنوان شاید جذابیت به خصوصی نداشته باشد. به شما می‌گوید چقدر بی‌عرضه هستید! بله چقدر بی عرضه هستند.

در پایان می توان گفت بازی “کلاهی در زمان” کلاهی که شاید آن را برای خود جذاب ندانید نیز ، با برخورداری از ویژگی هایی چون گیم پلی روان و راحت، و یک بازی که از حرکات موزون رنج نمی برد . طراحی هنری چشم‌نواز و جهان‌های رنگارنگ و متفاوت چیزی که در کمتر بازی امروزی می بینید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Processor: 3.0 GHz processor

Memory: 4 GB RAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Processor: 3.5 GHz processor

Memory: 8 GB RAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 5 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر A HAT IN TIME

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۹۰ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *