مرسی دانلود

  • admin1
  • 28 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Kingdoms of Amalur Reckoning برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Kingdoms of Amalur Reckoning در ژانر اکشن،شمشیری و مبارزه ای می باشد.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur Reckoning برای کامپیوتر

بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning یک بازی تاریخی و اکشن و ماجراجویی است که شما را به قعر قلعه های دشمن خواهد برد. بازی ساخته و تولید شده شرکت گیم و بازی THQ Nordic  می باشد . یک شرکت معتبر و بازی سازی دقیق که نسخه هایی را قبل از این گرده آوری کرده بود. گیم پلی خارق العاده و گرافیک چشم نواز . وجود کاراکتر های متعدد و همچنین عدم بازتاب نامنظم از دیگر موضوعات در این بازی است .

داستان بازی Kingdoms of Amalur Reckoning برای کامپیوتر

این بازی از زمان عرضه هر کسی را هیجان زده و شگفت زده نگاه داشته بود . زمانی که شرکت بازی سازی THQ Nordic اعلام کرد که میخواهد نسخه ای جدید از این بازی را ارائه بدهد . من مانند دیگران نیز منتظر بودم که ببینم چگونه و چطور اتفاقی خواهد افتاد . اما به نظر من این بازی با همه چیز هایی که ما از یک بازی انتظار داریم فراتر نرفته است .

شما ممکن است داستانی را ببینید که شخصیت در طول دوران قرون وسطا میخواهد به جنگ برود.این روند جالب نیست تا جایی که شما بتوانید آنگونه که آن را تصور میکنید خنده آور یا یاغی بازی کنید . اما ممکن است که روزگاری یک ماجراجویی آینده نگرانه و خاص بوده است . اما با همه این ها نمیتوان آن را یک نسخه موفق یا اشکال زا دانست . جلوه ای که برابر با رقابت فعلی و صد البته شرایط به خصوص آن بوده است . و این آن را با گونه های جمعی گرفتار میکند ..

Kingdoms of Amalur: Reckoning همگام با بزرگان سبک ادامه دارد ، در حالی که همه آنها را به راحتی از همه مهمتر رد می کند: گیم پلی… حسابداری بازی عالی نیست. سکسکه های تصادفی فنی و سبک هنری متناقض آن مطمئناً آن را از سطح عالیت بالاتر حتی باز می دارد. اما مهم نیست که به دنبال چه هستید ، چه گیم پلی شگفت انگیز ، داستان سرایی همه جانبه یا شاید یک دنیای جدید پرچین برای کاوش در حالی که شخصیت خود را کاملاً به دلخواه شخصی سازی و سفارشی می کنید ، همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد.

همگان با بزرگان سبک ادامه دارد ، در حالی که همه آنها را به راحتی از همه مهمتر رد میکند : گیم پلی حسابداری بازی عالی نیست. و این همان نحوه قدرتمند شدن در طول گیم پلی بازی است . سکه های تصادفی فنی و سبک هنری متناقض آن که کمی پیچیده و گسترده تر از حالت عادی است . شما ممکن است به جستجوی هر چیزی بپردازید . گیم پلی بازی شگفت انگیز و خاطره ساز است . داستان سرایی و حس ایجاد رویداد ها یا ایجاد شکل گسترده یا فراتر از حالت عادی ، ممکن است که شما با تمام توان به سطحی که در بازی میخواهید نزدیک شوید این بازی همگام با بزرگان سبک خود همه چیز را نشانه روی خواهد کرد .

این همان چیزی است که در بازی نقش بسته است و میخواهید که به آن نزدیک شوید ، این بازی همگام با بزرگان سبک خود همه چیز را نشانه روی خواهید کرد .

بسیاری از نکات در بازی همان هایی هستند که در زمان ارائه نسخه ریمستر در مورد آن صحبت کردم . اما تقریبا در هر زمانی هر یک از این موارد را به حالت یک ستاره قرار دادم ، که همگی به همان پاورقی منجر میشود . حتی برای زمان خود ، یک آر پی جی غربی با رزم اکشن و رضایت بخش ؟ شگفت انگیز و کمی دور از انتظار تر …. !

در همین رویداد زمانی انکار ناپذیر ، آیا میتوانید توانایی و متقابل بودن را تست کنید . و سبک های مختلف را در بازه های زمانی و شگرف دوست داشته باشید ؟ همه این ها به مدت زمانی هستند که شما میتوانید آن را مدیون و نگه داری شده بدانید . این کاملا با صدای تمام دنیا که به نظر میرسد همه مانند یک یا دو نفر صدای یکسانی را برای همه آنها داشته باشند . خب ، با این وجود در سال ۲۰۲۰ میتوانم از این موضوع قدر دانی کنم . اگرچه قطعا میتوانید تشخیص بدهید . که میتوانید با هر شخصیتی در این دنیا برخورد کنید . صدایی که در حال حاظر با آن رو به رو هستید . این همان پادشاهای آرتور را نشان خواهد داد . یا شاید در بدترین حالت به طرز فجیعی سقوطش را نشان بدهد.

نقد فنی بازی Kingdoms of Amalur Reckoning برای کامپیوتر

گیم پلی و حس ایجاد تعلیق در رده بندی بازی ، به ویژه حس جنگی و توان فرسایی آن هنوز پایه ای قوی و مدرجی را دارد که پیوسته و پیوسته آن را در طول بازی احساس خواهید کرد . این ممکن است که یک اقدام سرگرم کننده و پیش زمینه ای باشد ، میدانید که چگونه توانایی و استقامت سنجی آن را داشته ایم ، با وجود حس ناب و اسفنجی که در طول لول ها احساس خواهید کرد . و آیا میدانستید که مانند خدای جنگ عمل میکند، اما این همان دلیلی است که در هر صورت با آن رو به رو میشوید . با این حال شما نیز سازنده اصلی حقیقت به تدریج با حقایق اصلی خود کنار می آیید . اما این حقیقت تماما در جایی که آن را میخواهید یافته میشود . اما بدانید که ممکن است بعد از یک مدت آن را میانه رو و نامتوازن احساس کنید . بدون کم شدن شور و هیجان و یا سخت شدن بازی ، اما بعد از رسیدن به موقعیت و لول های جدید و یا نا به سامان این همان وعده های اصلی را دارد … زمان و مهارت تقریبا به اندازه توانایی هایی که انتخاب کرده اید ، یک توانایی مهم و درست که شرایط زیستی و محیطی شما را برآورد میکند ، اما ممکن است که سیستم تخیل و فکر شما با اجتناب از داشته هایتان عبور کند و یا اینکه چه رزه پوشهایی را تجهیز کرده اید و این ها مهم هستند . این همان زره پوش هایی هستند که میدانید چگونه ما بین خودتان به هم وصلشان میکنید .

شاید در ابتدا اینطور به نظر میرسید که یک چالش ثابت و غیر منظم وجود دارد . اما وقتی بازیهای مدرن تری مانند خدای جنگ را انجام میدادیم . یا حتی با امکان خلق شدن و شکار حقیقت های اصلی و درست . همه چیز بازی کمی ساده انگارانه احساس میشود . من متوجه این علاقه مندی هستم و بر تسلط بر تفاوت های ظریف آن قبل از آن رسیدن به فینال و بعد از ۴۰ ساعت عجیب و غریب کاهش یافته بود.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7, Windows, 8, Windows 10 (64 bit)

Processor: Intel or AMD Dual Core CPU 2.5 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 10 Feature Level AMD or NVIDIA Card with 1 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, Windows, 8, Windows 10 (64 bit)

Processor: Intel or AMD Quad Core CPU 3 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: DirectX 11 Feature Level AMD or NVIDIA Card with 2 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 40 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Kingdoms of Amalur Reckoning

حجم: ۲۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *