مرسی دانلود

3
  • hedar
  • 24 نوامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی killer instinct برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی killer instinct در ژانر اکشن و مبارزه ای می باشد.

دانلود بازی killer instinct برای کامپیوتر

بازی killer instinct یک بازی اکشن و قدرتمند در سبک نقش آفرینی و شخصیت پروری محصول شرکت بازی سازی Iron Galaxy می باشد . که با ترکیب های پیچیده مشت و لگد و شخصیت هایی بی همتا و استثنایی و ایجاد شده است . در لول های گسترده تعین کننده نقشتان هستید و میتوانید هر آنقد که میخواهید مبارزه کنید . بدون شک این شما هستید که شخصیت ها را کنترل میکنید . یک بازی قدیمی مبتنی بر اکشن و ضد و خورد های هیجان انگیز .

یک مجموعه بازی قدیمی که محبوبیت زیادی نسبت به دیگر بازی های هم سن و سال خود نداشت . اما امروز این بازی بالا میرود ، نخستین نسخه از این مجموعه در سال ۱۹۹۴ به بازار آمد و بعد از مدت زیادی با سکوت چند نسخه دیگر از این بازی منتشر شد و در دسترس قرار گرفت، از ویژگی‌های سری Killer Instinct می‌توان وجود شخصیت های یکپارچه و قدرتمند اشاره کرد .

داستان بازی killer instinct برای کامپیوتر

این که میگویند هم خر میخواهم هم خرما که با این اوضاع گیم پلی اتفاقی نمی افتد خود بحثی است ، اما چقدر کافی است و تاثیر گذار برای بازی سازان و دنیای گیم پلی و چه میدونم هر مکافاتی که گیم و دنیایی سرگم فراهم میکند اینطور نیست؟ این همان سوالی است که یهو وسط چندین روز بازی کردن این بازی به لوله های ذهن ضربه زد . ای مرد ، این همه بازی کردن و بازی کردن و گیم پلی و تجربه دنیا های تخیلی . ولی من بیشتر به جنبی درونی بازی اهمیت میدادم و اما به Killer Instinct  همه حقایق و فکر هایم رو میدواندم . من با این حال در یک بازی عالی و استثنایی و مبارزه ای بر خلاف دیگر جزئیات اصلی و شاد کننده با همه پیچ و تاب های اساسی گوش فرا داده ام ، آیا میدانید که چه کسانی میدانید که شما چگونه و با چه قدرتی میخواهید تعریف و تجربه هایتان را بنویسید ، آخه مگه میدونن .

با این حال نگاه سطحی و عمیق و غیر عقلان به بافت های یکپارچه تکنیک ها و هنر های به کار رفته در این گیم پلی و چرخش بازی نشان میدهد دنیایی تخیلات در این بازی چقدر سرگرم کننده است . یک مخلوط دقیق از آتشفشان و هیجان هایی یکهویی با ایجاد افکت هایی که مدام در بازی تکرار میشود . و همه این حالت ها و تنهایی برای هر کسی در هر جایی با تفاوت از غیر حضوری و یا فیزیکی بودن آن میتواند شما را نیز سرگرم به کاری کند که قبلا آن را تجربه و یا کشف و ضبط نکرده اید. این همان چیزی است که از یک سیستم مفید و جنگی با تفاوت از خواسته های اصلی و غیر معقولانه انتظار داشته اید . شاید به خود یاد بدهید که بر خلاف داشته های اصلی و غیر اصولی هنوز نیز از یک مکانیک اصلی و بلقوه دارید پیروی میکنید .

نقد فنی بازی killer instinct برای کامپیوتر

مبارزات Killer Instinct بسیار درون گرا تر و فیزیکال مندانه تر از یک پرتاب شی به صورت شما است . اما میدانید که گفت پیچش های داستانی الخصوص به برگرداندن قضیه شوک کننده نیست. Double Helix در مورد وفادار ماندن به ریشه های KI کار بزرگی انجام داده است . و آنها این موضوع است که ترکیب های هیجان انگیز را یکپارچه با چیزی که میخواهید جور کرده است . چون میدانید که به سادگی نمیتواند قواعد را بر روی کاغذ بچیند .  اما این در همان حالتی است که شما نیز با توجه به ساختار های درونی با آن کنار آمده اید و میدانید که به آن تعلق خاطر دارید . اما میدانید که چگونه در پس این راه عمیق و یکپارچه باید با جزئیات کنار بیاید. این موضوع از یک سیستم متصل و زنجیر وار با تمام توان به خصوص یک داستان پردازی عمیق بهره میبرد .

چیزی که مهم است این است که شروع بازی با جریان دستان شما شکل میگیرد ، و این توسط بازی سازان در انتها خوب ساخته شده تا بتواند که به شما پاداش ارزنده ای را ارائه بدهد.  اما این همان چیزی است که با حضور گذشته بازی نیز امکان پذیر و دست یافتنی است (بلوک های ساخت ترکیبی KI) به نظر خاطره ساز و جادویی و یا غیر عمدی به نظر میرسند. اما شما میدانید که چگونه میتوانید با این ورودی و این شکستن خود را ترکیب کنید. و انتخاب یک خروجی که بلاشک همه چیز را یکپارچه به حالتی دیگر در خواهد آورد ، یا در جایی که شما اشتباه به جایی وارد خواهید شد که ذهن و اندیشه شما را شکل خواهند داد . بعد باعث میشود که شما در طول هر مرحله از بازی درگیر و یا قفل شده به بازی کردن بپردازید. این به شما و مهاجمان اصلی فرصت بازی های بیشتری را میدهد که شما از آن گریزان هستید. بر خلاف دانسته های طولانی که از عمق اتفاقات می آیند. اما این امر تا جایی پیش میرود که بخواهد شما را در یک تصمیم دشوار رها کند . یا به یادتان آورد که هنوز هم تصاویری را بر پایه اصلی ترین شرایط درگیری ها خواهید ساخت.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.67 GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 480 or AMD Radeon HD 5850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 48 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-4670K @ 3.4GHz or AMD FX-4300 @ 3.8 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 48 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Dragon Age Inquisition GOTY

حجم: ۳۶ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱ | دانلود پارت ۱۲

دانلود پارت ۱۳ | دانلود پارت ۱۴ | دانلود پارت ۱۵

دانلود پارت ۱۶ | دانلود پارت ۱۷ | دانلود پارت ۱۸

دانلود آپدیت codex

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *