مرسی دانلود

  • admin1
  • 22 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Bloodlines 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Bloodlines 2 در ژانر نقش ماجرایی،اول شخص و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Bloodlines 2

دانلود Bloodlines 2 برای کامپیوتر

بازی Bloodlines 2 یک بازی نقش ماجرایی،اول شخص و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Hardsuit Labs طراحی و ساخته و توسط شرکت Paradox Interactive منتشر شده است.بازی Bloodlines 2 یک بازی اکشن و سایبر پانکی که در یک شهر تاریک ، احتمالا نیویورک که شما در آن به بازی کردن مشغول هستید و بیشتر بازی تضاد بزرگ و جدید را نمایان خواهد کرد . تا جایی که خواهید دانست . این همان چیزی است که شما را نشانه خواهد رفت…. ولی بازی تا جایی که میدانیم به همان اندازه توانایی زیاد خوبی ندارد. که شما بخواهید برای قهرمان شدن و مبارزه کردن آن زیاد وقت بگذارید . اما هر چه که باشد خوب است …..

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Bloodlines 2 برای کامپیوتر

مواردی وجود دارند که زمانی که ما تصمیم گرفتیم ، بله تصمیم هایی که شاید زیاد هم دور از هنگام نبوده است … پا جای پای بازی Bloodlines بگذاریم، بله البته این امکان وجود دارد تا جایی که میخواهیم این کار را به جلو بکشانیم و برای آن کار های خارق العاده ای را تقسیم بندی کنیم … علاقه داشتیم تا تحت هر شرایطی در بازی خود قرار دهیم ، علاقه هایی که به ترتیب رو به روی ما قرار دارند[این موارد عبارتند از]: داستانی عمیق و شاخه‌دار، داستانی که شاید برای همگان جذابیت و یک تاریکی را رقم خواهد زد. شخصیت‌های جذاب و شگفت‌انگیز ، شخصیت هایی که دیر یا زود به هسته اصلی شرایط خود خواهند رسید.که اجرای خوبی دارند. بله اجرایی بلاشک استثنایی که شما نیز برای آن مدت زمانی زحمت زیادی را کشیده اید و جهانی غنی و وفادار به دنیای تاریکی (‌World of Darkness). را میسازید.

دانلود بازی Bloodlines 2

از طرفی دیگر، بله از طرفی که بشود با آن کار کرد . این همان چیزی است که مدت های زیاد با آن کرده ایم . چیزی که شما را خیره و یک دنده نگه خواهد داشت. مسئولیت‌هایی روی دوش ما وجود دارد. اما این مسئولیت نیز برای اتفاقاتی که کم یا بیش برای شما وجود داشته است . یک ایده جالب را خلق خواهد کرد. که باعث می‌شود تا از به‌وجود آمدن مشکلاتی که گریبانگیر بازی قبلی شده بود، بله مشکلاتی که همیشه وجود داشته است . یک حقیقت بلاشک را بسازد…. جلوگیری کنیم. بله این جلو گیری به همان اندازه که فکر میکنید . آن بازی به انتشار زودتر از موعد شهرت داشت. انتشاری که هر کسی را دیوانه خواهد کرد . طی چند ماه گذشته، بله طی مدتی که برای هر کسی یک واقعیت را خلق کرده بود . همیشه به همان روشی است که شما آن را کشف کرده اید. برای ما شفاف شد که اگر بازی را در زمانی که پیشتر اعلام کرده بودیم، بله این بازی به همان اندازه که میخواهیم زیاد هم دور از انتظار نبوده ایم ….منتشر کنیم، خطر بروز همان مشکلات در بازی وجود خواهد داشت.بله خطراتی که زیاد هم دور از واقعیت نبوده است. ما این کار را نخواهیم کرد. در آخر، همه‌ی کسانی که در حال کار روی بازی هستند، خواهان ارائه‌ی بهترین Bloodlines 2 ممکن به مخاطبانند. اما شاید برای شما یک ایده جذاب نیز وجود داشته باشید.

دانلود بازی Bloodlines 2

نقد فنی بازی Bloodlines 2 برای کامپیوتر

بازی نخست این مجموعه فوق‌العاده بود. بله یک مجموعه که گیرایی لازم را تا به الان رعایت کرده است. در آن زمان، کنترل کردن یک خون آشام ، خون آشامی که شاید متفاوت تر از یک خون آشام در سطح و بعدی که میشناسیم باشد… تجربه‌ای جدید محسوب می‌شد و المان‌های نقش آفرینی بازی حسی منحصربه‌فرد داشتند. المان هایی که زیاد هم دور از انتظار به نظر نمیرسیدند. پس از آن، بازی‌های خون آشامی و نقش آفرینی خوبی به بازار عرضه شده‌اند.بازی هایی که زیاد هم دور از انتظار به نظر نمی آمدند. اما هیچکدام نتوانستند مانند Vampire: The Masquerade – Bloodlines بدرخشند. به هر حال این بازی در سطح و اندازه مناسبی است و تا جایی که میدانیم همه چیز را برای ما برآورده خواهد کرد. نسخه‌ی دوم این سری نیز جاه‌طلبانه به نظر می‌رسد. اما خوب میشود این کار را انجام داد. این که استودیو Hardsuit Labs بتواند جادوی نسخه‌ی اول را تکرار کند . یک جادو که در تضاد با چیزی هست که به آن فکر خواهیم کرد ….

دانلود بازی Bloodlines 2

مساله‌ای است که باید تا زمان انتشار بازی ، بله انتشاری که زیاد هم دور از دسترس نبوده وقت بگذاریم. برای رسیدن به جواب آن منتظر ماند. جوابی که هنوز هم راجب آن بحث کردن زیاد سخت و دور از انتظار نخواهد بود. با این حال، اگر آن‌ها بتوانند . بله بتوانند تا جایی که میخواهند برای شرایط مبارزه کنند.موفقیت‌های نسخه‌ی اول این بازی را تکرار کنند، موفقیتی که در خور ستایش است. تاخیر‌ لحاظ شده‌ی بازی کاملا ارزشش را خواهد داشت. این ارزش تا جایی که حق پخش و کار بر روی آن وجود دارد نیز برای شما آشکار خواهد شد. میاماتو، یکی از مشاهیر صنعت بازی‌های ویدیویی ، کسی که بازی هایی زیادی را خلق کرده است.

دانلود بازی Bloodlines 2

گیم پلی :

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در شهر سیاتل اتفاق می‌افتد. در جایی که جرم و جنایت رخ خواهد داد. و بازی‌باز را در مرکز جنگ خونینی است . شاید برای کسانی که آنها را درک خواهیم کرد. میان خانواده‌ها و گروه‌های مختلفی از خون‌آشام‌ها قرار می‌دهد. خانواده از خون آشام ها در درون قلعه های خود. همچنین این عنوان داستانی «واکنش‌پذیر» خواهد داشت. یک عنوان که متفاوت تر از یک عمود و خم و پیچ درست است. که بر پرده‌سازی عدم وجود ، بله یک پرده سازی متفاوت قرار خواهد گرفت …. خون‌آشام‌ها در طول بازی تاثیر خواهد گذاشت. این چیزی است که شما باید تا میتوانید آن را درک کنید.

دانلود بازی Bloodlines 2

وقتی صحبت از گیم‌پلی و نحوه پیشبرد بازی شد، همه شاید فکر میکردند . این بازی آنچنان جذاب به نظر نمی رسد. سازندگان قول عنوانی اول شخص ، بله عنوانی که زیاد هم مورد تایید نبوده است و سریع با مبارزات تن به تن را دادند. بله مبارزاتی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. همچنین در این بازی بازی‌بازان قادر به گشت و گذار در کوچه‌های شهر خواهند بود. بله این همان چیزی است که از این بازی انتظار میرود. تا نیازشان به مکیدن خون دیگران را برطرف کنند.بله همین است که آنها مانند پشه خون دیگران را می بلعند. طبق گفته یکی از نویسندگان سایت دوالشاکرز (DualShockers) که در جریان کنفرانس GDC توانسته بود این عنوان را تجربه کند، نقشه بازی به بخش‌های کوچکی تقسیم شده‌ است که بازی‌بازان به طور غیر خطی و با توجه به پیش‌رویشان در بازی می‌توانند به آنجا رفته و به گشت و گذار بپردازند.

دانلود بازی Bloodlines 2

دانلود گیم پلی بازی

دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Bloodlines 2

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *