مرسی دانلود

  • admin1
  • 07 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Cuphead برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Cuphead در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Cuphead

دانلود بازی Cuphead برای کامپیوتر

بازی Cuphead یک بازی اکشن،کودکانه و دو نفره برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت StudioMDHR Entertainment Inc طراحی و ساخته و توسط شرکت StudioMDHR Entertainment Inc منتشر شده است.بازی کله فنجونی ” Cuphead ” در سبک ماجراجویی دو بعدی و به سبک انیمه های قدیمی ژاپنی و کارتون های والت دیزنی طراحی و ساخته شده . یکی از گیم های ، انحصاری ، کمپانی مایکروسافت ، می باشد و توسط شرکت بازی سازی MDHR اجرایی و مدیریت گردیده است. و شما میتوانید یک انیمیشن و یک بازی خارق العاده را ، در کنار هم تجربه کنید. این گیم که در سال ۲۰۱۷ ، برای پلتفرم های ، مایکروسافت ، ویندوز pc و xbox 1 منتشر گردید . توانست نگاه ها را ، تا حد زیادی ، به سمت خود منعطف کند. به دلیل حجم بسیار پایین، و قدرت تاثیر گذاری ، بر روی ذهن مخاطب و گیمر.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Cuphead برای کامپیوتر

بازی Cuphead دارای وجوه هنری فوق العاده زیبایی است ، چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ تکنیکی. این ویژگی ممتاز به خوبی در گرافیکِ منحصربه‌ فرد ، کارتونی آن دیده می‌شود، اما نیاز به کمی دقت بیشتر در سطوح مختلف بازی و گذر زمان در طول مراحل دارد. طراحی گیم‌ پلی – که مهم‌ترین اصل ، در این سبک است . که میتوان آن را یک شگفتی نامید . عموما شامل : باس‌ فایت‌ هایی جادویی و یکپارچه است . که هر یک از مخاطبین و گیمر ها را ، به شکلی جدید به چالش می‌کشد.

دانلود بازی Cuphead

نقد فنی بازی Cuphead برای کامپیوتر

از همان لحظه‌ای ابتدایی و نخستین ، که تجربه‌ی Cuphead، ساخته‌ی با اراده و هنرمندانه‌ی MDHR Studio را آغاز می‌کنید، کاملا و جزئی متوجه می‌شوید و میفهمید ، که اثر پیش روی‌تان نه فقط یک اثر عالی و دوست‌داشتنی میتواند باشد و شما را راضی کند . بلکه بازی ارزشمند و جادویی است . که این روزها به سختی و مشکلات زیاد ، می‌توانید و توان آن را دارید ، چیزی به مانند آن و نمونه آن پیدا کنید. در دنیای امروزه ، که همواره همه ی ما گیمر ها ، شیفته کنسول و بازی کردن می باشیم.

 

شاهد عرضه‌ی ، بازی‌هایی هستیم که تنها هدف وجودی‌شان . تا به امروز در این مرحله ، از این صنعت ، فروش بیشتر و بیشتر بوده . و آن‌چنان به خلق چیزی تازه نو و فراتر از تصور ما ، یا تجربه‌ای واقعا کم‌نظیر ، توجهی ندارند . اما چرا اینگونه است . ریشه این مسائل ، در صنعت گیم چه چیزی است؟. اما ساخته و پرداخته شدنه کامل و مفید . به اثری همچون Cuphead که تک‌تک عناصر و زاویه و بصریات مفهومی ، و شکل‌دهنده‌ی آن ، با محوریت نوآورانه بودن و خلق تجربه‌ای کاملا اوریجینال آفریده شده ، اما در اصل چیز دیگری را به ما خواهد فهماند. تحسین‌برانگیز به نظر می‌رسد ، اما نه رئال ، هنری به نظر میرسد ، اما نه جادویی. ساخته‌ای که ، در دنیاییه گیم و بازی های ویدئویی ، با یک داستان‌گویی ساده ، منظم و انیمیشنی . و یک سری مکانیزم آشنا در دنیای بازی‌های پلتفرمر. موفق به خلق تجربه‌ای شده که ، متضاد با باور های سه بعدی سازان است.

دانلود بازی Cuphead

و این ممکن است ، صحه ملکوتی این صنعت را ، در ایالات های آمریکا ، خدشه دار کند . و البته که کمتر اثر بزرگ و با چفت و بستی و مناسبی ، در این اواخر توانایی پدید آوردن ، و خلق کردن . یا آمیزیش فکری آن را ، برای مخاطبان داشته است، حداقل در این دهه اخیر ، از این صنعت. چون Cuphead، به سبب هوشمندی ، و بهره بردن از یک سبک بصری ، شگفت‌انگیز و مناسب . ذهنیات بچگانه و ساختار مندانه . که دقیقا همانند کارتون‌های دهه‌ی ۳۰ میلادی خلق شده، را تصویر سازی میکند . اما ممکن است به مزاق عده ای خوش نیاید. البته تا حدودی طبیعی به نظر میرسد.

و این ، تازه در اولین گزینه ها ، صورت خواهد گرفت. حتی فقط با تصاویر و فضا های این بازی نیز ، توانایی خلق اتمسفر ، و شرایطی لازم دشوار است . که تازگی و متفاوت بودنش ، نسبت به تمام تجربه‌های عاقلانه، و ویدئوگیمی‌تان، انکارناپذیر است. افزون بر این‌ها، در دنیای این بازی : گیم‌پلی جذاب، موسیقی تاثیرگذار و خاطره انگیز، صداگذاری متغیر با وجوه اصلی . و صد البته این مورد که یک قصه‌گویی بامزه و کوتاه، آن‌قدر قدرتمندانه و مفهومی با یکدیگر ترکیب می‌شوند که نمی‌توانید آن‌ها به صورت پیوسته و جدا از هم ، فقط در قالب کامل‌شان آن‌ها را می‌شناسید. که این یکی از موارد مهم بازی و استثنایی شدنه ، آن است. قالب کاملی که ، فضاسازی معرکه‌ ی اثر را پدید آورده. قالب کاملی که ، باعث می‌شود Cuphead را با افتخار، یک «بازی ویدیویی» بنامیم.

دانلود بازی Cuphead

گیم پلی و تجربه کاربری :

در بازی کله فنجونی بارها تلاش خواهید کرد . و ممکن است به اندازه روش هایتان را امتحان نکنید، بارها شکست خواهید خورد و عقب خواهید افتاد. مانند یک بازنده ، در یک حجم عظیم پازل . و بارها و بار ها به عمه‌ی طراح باس‌ ها و کنترلر ها فحش و ناسزا خواهید گفت : که چرا این همه سختی و درد سر ، مگر چرا ؟! ولی پس از پیروزی دلنیشن و دلچسب ، اولین و مهم ترین چیزی که به ذهن‌ و قلبتان خطور می‌کند. این میتواند باشد که ، باس‌ فایتِ چند لحظه‌ی ، با مدت زمان کم ، و این مورد که پیش از این تا چه اندازه، آسان شکست خورده بودید.

در حقیقت عامل اصلی و مهم شکستِ مخاطب و گیمر ناآشنا ، نه بازی ، بلکه اشتباهات رایج بازی کردن و نحوه تکرار آن است . اما در بازه های زمانی و مکانی متفاوت. بازیکن یا گیم کار ، زمانی موفق و وارد به شکست باس می‌شود . که بتواند از اشتباهات و شکست های خود درس بگیرد و آنها را به صورت جدی و بدون عجله ، در تلاش بعدی تکرار نکند.

این ویژگی و خاصیت در بازی کاپ هد ، بسیار مهم و قابل اهمیت است. بازی Cuphead برخلاف و متضاد با بسیاری ، از بازی‌ های ویدئویی این روز های سرد و بی احساس، به بازیکن باج نمی‌دهد . و او را شماتت میکند ، آنقدر بازیکن را شکست می‌دهد ، و بلا سرش می آورد. تا بازیکن خود به اشتباهات‌اش پی ببرد. و از رنج کشیدن خود پشیمان شود. زمانی که بازیکن در مرحله نهایی و فکر خود ، به این درک برسد، در آن صورت در تلاشِ بعدی و تلاش بعدی و تلاش درست تر و فکر شده ، حتما این بازیکن مورد نظر است ، که بر چالش و مسائل بازی غلبه و سیطره پیدا می‌کند.

دانلود بازی Cuphead

نکاتی در مورد بازی و امکانات آن

موسیقی زیبای اوریجینال و نسبتا فوق‌العاده که از تصویر سازی دقیق بهره مند است
– خلاقانه و زیرکانه بودن تک به تک و پشت سر هم بودنه مراحل
– سبک بسیار زیبای بصری و انعطاف تصویرسازی‌های جذاب از شخصیت ها
– فضاسازی قدرتمند در عین گیم پلی روان و عمیق
– تعریف دوباره‌ی و از اوله مفهوم درجه‌ی سختی در مراحل متفاوت
– ارائه‌ی یک تجربه‌ی به خصوص و به یاد ماندنی و اما منحصر به فرد
– تکمیل و کامل بودن بازی و عدم وجود ضعف‌ها و باگ های جدی در ساختار آن
– خلق مکانیزم‌های گوناگون تو در تو و نیمه جذاب در حین بازی بر پایه‌ی سیستمی لطیف
– تاثیرگذاری تکنیک شانس و اقبال در پیروزی ها و شکست های درون تعدادی از نبردها
– شلوغی فرا تر از حجم تصاویر و شخصیت ها در تجربه‌ی حالت Co-op برخی مراحل

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Core i5-760 (4 * 2800) or equivalent / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 (1024 MB) / Radeon HD 6850 (1024 MB)
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Core i5-4670K (4 * 3400) or equivalent / AMD FX-6350 (6 * 3900) or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 (2048 MB) / Radeon HD 7970 (3072 MB)
Storage: 10 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Cuphead

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۵ گیگابایت (نسخه codex)

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

=======

حجم : ۲٫۸۰ گیگابایت (نسخه gog)

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

=========

حجم : ۱٫۶۰ گیگابایت (نسخه fitgirl)

دانلود پارت ۱

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *