مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Little Nightmares 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Little Nightmares 2 در ژانر فکری،معمایی و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Little Nightmares 2

دانلود Little Nightmares 2 برای کامپیوتر

بازی Little Nightmares 2 یک بازی در نقش فکری،معمایی و ماجرایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Tarsier Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Bandai Namco Entertainment منتشر شده است.بازی Little Nightmares 2 یک بازی ترسناک به سبک بازی های وحشت و دلهره آور و تاریک که قسمت دوم این مجموعه می باشد . در این مجموعه که شما آن را دنبال میکنید . این بازی بیشتر جنبه های فحاش شخصیت هایی را تعریف میکند که در تضاد با یک رویکرد بلامانع قرار گرفته اند که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. اما ممکن است که ابعاد داستان زیاد برای شما شفاف نشود…

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Little Nightmares 2 برای کامپیوتر

بازی دقیقا مانند آثار پلی دد ، آثاری که همیشه مورد توجه قرار گرفته بودند ظاهر شده اند . بازی هایی که شاید زیاد هم تحسین همگان را در بر نداشته اند . اما خوب تا به امروز توانسته اند در دل مخاطبان نقش تازه ای بزنند . بدون هیچ توضیح اضافه‌ای شروع می‌شود. بله هیچگونه توضیح کاربردی و کاملا که شاید زیاد هم مورد قبول نبوده است … دختر بچه‌ای به نام Six را شاهد هستیم ، دختر بچه ای که خود شاید شاهد یک رویکرد فعلی هست …. که در محیطی تاریک نمور خوابیده ، بله یک حالت اغماص گونه که در مورد کند و کاو هایی ذهنی است و با فشردن دکمه‌ای از جا بلند می‌شود. بله دکمه ای که زیاد هم مورد تایید همه نبوده است. بازی هیچ توضیحی ، بله هیچ توضیحی در مورد کلیدهای کنترل دهنده نمی‌دهد. این آن چیزی است که در مورد همه برداشت های شما شکل خواهد گرفت و خودتان باید با امتحان کردن ، بله با امتحان چیزی که فراتر از گذشته بوده است ، آن را متوجه شوید. متوجه کارایی هر یک از آن‌ها شوید ، هر یک از آنها که شیوه ای از خود را طلب کرده اند و یا زیاد با آن سر و کار درستی نداشته اند و مکانیک‌های بازی را کشف کنید. یک مکانیک که دقیق بر حسب اتفاق هایی است که مورد قبول همه واقعه نشده است و خب همان‌طور هم که انتظار می‌رود . بله همانطور که شما به دنبال آن هستید … کوچک‌ترین چیزی در مورد داستان توضیح داده نمی‌شود.

دانلود بازی Little Nightmares 2

نقد فنی بازی Little Nightmares 2 برای کامپیوتر

استودیوی سازنده می‌خواهد تا جایی که امکان آن وجود دارد . در قسمت دوم این مجموعه Little Nightmares II ، سراغ رویاهایی ترسناک‌تر و هیولاهایی بزرگ‌تر برود. بله هیولاهایی که شاید زیاد هم در چشم شما نمایان نبوده اند. تا داستان دختری با روپوش زردرنگ ، بله روپوشی که شاید زیاد هم مورد اصلی شما نباشد. را در فرمی عجیب‌تر از قبل دنبال کند. اما خوب بالاخره زیاد هم مورد تایید نبوده است ….

دانلود بازی Little Nightmares 2

بدون شک باید پذیرفت ، بله بدون شکل که تا به امروز زیاد هم جذاب و یا خیره کننده به نظر نمی آمده است … یکی از اتمسفریک‌ترین و تاثیرگذارترین بازی‌های نه‌چندان بزرگ ، بله بازی هایی که امروز بلا استثنا با آنها سر و کار خواهید داشت. چند سال اخیر که خود را در رتبه‌ای نزدیک ، بله رتبه ای که زیاد هم مورد تایید نبوده است. به بزرگانی همچون Limbo و Inside قرار می‌دهد،بله این همان چیزی است که شما به آن اعتماد دارید. چیزی نیست Little Nightmares که روایتی خوفناک از زندگانی کودکانی گیرافتاده ، بله کودکاتی که زیاد هم مورد توجه نبوده اند. در جهانی کوچک و در عین حال عظیم ، بله در دنیای که بیشتر به خاطر توجه و ایجاد رخ داد هایی بزرگ آنها را بررسی کرده است .. و این را به مخاطب خود ارائه می‌کرد.

دانلود بازی Little Nightmares 2

گیم‌پلی پلتفرمر این بازی ، بله تا جایی که از سر چشمه اصلی آن بر می آیید . این را بی شک برای شما ارزنده و مثبت تلقی کرده است . بدون شک جزو نقاط قوت آن بود. بله نقاط قوتی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبود و در ترکیب با پازل‌های فکری ، بله پازل هایی که شاید رشد آنها زیاد مورد توجه قرار نگرفته است و سرعتی حساب‌شده‌ی آن کاری می‌کرد. بله کاری که زیاد هم دور از انتظار نخواهد بود. که اکثر بازیکنان راهی به جز غرق شدن در کابوس‌های کوچک ، بله کابوس های کوچک و بزرگ که با آن سر و کار دارید. اما ترسناک اثر مورد بحث نداشته باشند. این آن چیزی است که شاید رویداد آن برای شما جالب به نظر آیید ….

دانلود بازی Little Nightmares 2


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Little Nightmares 2

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *