مرسی دانلود

71
  • admin1
  • 01 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر “جاست کاز ۴” با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Just Cause 4 در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر

بازی Just Cause 4 یک بازی ماجراجویی و اکشن مبتنی بر فضای باز محصول شرکت بازی سازی Avalanche Studios می باشد . بازی در فضای یک جزیره رخ میدهد . یعنی شما آن را به رخ میکشید و از آن استفاده لازم را میبرید و تمام حقیقت و طبیعت را کشف میکنید . وجود گیم پلی استثنایی و ساختار سه بعدی بازی همراه با ضربه های اکشن و نفوذی از قابلیت های این بازی هستند .

داستان بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر

با این همه که چیزی در حدود ساعت های بسیاری از داستان بازی Just Cause 4 و شوق استفاده از سیستم گیم پلی اعتیاد آور بازی جذاب است . هنوز هم چیزهایی در این بین وجود دارد که باید به کمک آنها بیاید ، این همان قسمت های اصلی و بهینه شده این بازی است که در هر زمان و مکان نسیب شما میشود، من برگشتم و اندکی دیگر تا محدوده اصلی بازی به سرآغاز خود پایان دادم ، این همان استثنای درونی و اصلی و شاکی کننده در هر بازه محدود است و نظر خود را درباره Just Cause 3 از دورترین زمان ها که این بازی را انجام میدادم برای شما بازگو میکنم. به نظر من این بازی تمامیت خود را هم در این میان بگذارد ، هنوزم کمبود هایی را به همراه خواهد داشت ، که نمیتوان از آنها چشم پوشی کرد و تا جایی که ازعهده بازی آن بر خواهید آمد بازه های زمانی مستنج و جمع و جوری را برای شما خواهد ساخت. این قابلیت برای هر کسی در نظر گرفته شده است. با همه این ها تا مدتی زندگی کردن در وصف هر کسی از اولین اندازه و اولین شخصیت کاملا متفاوت با بقیه مقادیر است.

این ها همه با اضافه کردن تعدادی از اتفاقات خاموش به چشم و گوش میخورد ، تا جایی که همه چیز در نظر شما گم و مبهوت میشود . در Just Cause 4 بدانید به شما حقیقت و رکن یک شخصیت از زاویه ای متفاوت گفته نخواهد شد . و همه چیز در یک آن واحد یک سر و گردن در همه تماس ها نشانه خواهد رفت . این بالاخره برای هر کسی که شخصیت اصلی داستان را دنبال میکند در جایی نمایان خواهد گشت. داستان بازی مانند نسخه های قبلی یکه دنباله از تصاویر و روایت های شبیه به هم را دارد . چیزی که غریب نیست برای بازیکن و استفاده کننده و با همه این ها به آن اندازه که شکوه سکانس های بازی به ما نشان میدهند جذابیتی در آن وجود ندارد و از پتانسیل قوی داستان مبتنی بر گیم پلی رنجور است.

این همان زمینه ای است که در بازی  Just Cause 3 یاد گرفته بودید و حالا در این نسخه نیز با استفاده از قابلیت های بلاشک استثنایی و چیره شده ، میتوانید خط داستان بازی را نیز عوض کنید و برای آن تا مدت های زیاد صبر و پشتکار به خرج بدهید. حتی ماموریت هایی که به اندازه کافی و قابل حل از انجام آن چشم پوشی میکنید ، تا جایی که همه چیز را در یک جهت و نوشتار اصلی خواستار خواهید داشت . میدانید که چه میگویم ، این همان چیزی است که در هر صورت باید با آن کنار بیاید ، عدم حل مسائل داستان ، که ریشه در بسیاری از افکار دوانده است . اما با همه این ها تا مدت زمانی که میخواهید به همان نقطه عزیمت کنید باید ساختار های زیادی را شناسایی کنید و بر عکس نسبت به همه چیز غنی تر و جدی تر به جلو حرکت کنید …..

نقد فنی بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر

اگر داستان را به یاد بیاورید همان سرگذشت شخصیت اصلی را دارد. ریکو رودریگز – عملا کسی است که تا به امروز از چشم ها پنهان بوده است و نخواسته که چیزی از خود نشان بدهد که قصد تخریب آن را دارد. چرا که در هر مرحله میداند ، این خود اوست که باید بلافاصله تصمیم بگیرد چطور مانند یک پرنده پرواز کند یا تصمیم های شگفت آوری را بگیرد . همچنین درگیری و مشکلات خانوادگی رودریگز با تمام توان و طولانی بودن بازی همچنان به اندازه کافی قدرت خود را حفظ کرده است . و این شهامت طلبی بازی را برای شما نشان میدهد . این پروژه کنترل وضعیت آب و هوا که مقدماتی از بازی است که شما در آسمان در حال پرواز هستید یا میخواهید به روی زمین عزیمت کنید . همه یکپارچه نشان داده شده است . این همان شگفتی و ارائه تکنیک های خاص است که تا لحظه هایی ممکن است که شما را فوق العاده درگیر حوادث و اتفاقات گذشته کند. با همه این ها که او توانمندی لازم و مناسب را به همه مردم نشان نمیدهد.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7 SP1 with Platform Update for Windows 7 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB VRAM or better) | AMD R9 270 (2GB VRAM or better)
DirectX: Version 11
Storage: 59 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz | AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070 (6GB VRAM or better) | AMD Vega 56 (6GB VRAM or better)
DirectX: Version 11
Storage: 59 GB available space


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Just Cause 4

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *