مرسی دانلود

  • admin1
  • 09 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی ONE PIECE World Seeker برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی ONE PIECE World Seeker در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی ONE PIECE World Seeker

دانلود بازی ONE PIECE World Seeker برای کامپیوتر

بازی ONE PIECE World Seeker یک بازی اکشن،ماجرایی و انیمه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت GANBARION Co., Ltd طراحی و ساخته و توسط شرکت BANDAI NAMCO Entertainment منتشر شده است.بازی One Piece World Seeker یک بازی اقتباسی ، بر اساسی انیمیشن طولانی و معروف ، وان پیس است . که شما در نقش و کاراکتر اصلی ، قرار خواهید گرفت . و هدف داستانی شما ، در این بازی تبدیل شدن به قوی ترین ، دزد دریایی بازی است . شخصیت اصلی ، در پی یک ماجراجویی و گذشته ی تلخی ، که دارد . یعنی خانواده خود را ، از دست داده است . زندگیش در این بازی، به سمت حوداثی میرود که …

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی ONE PIECE World Seeker برای کامپیوتر

بیش از ۲۲ سال از اولین آشنایی، مانگا که شخصیت انیمیشنی است . دوستان با مانکی دی لوفی،‌ دزد دریایی جوان ساکن East Blue می‌گذرد، یعنی با او به صورت کلامی ، ارتباط هایی را میگیرد . پسری که کودکی‌اش در فراغ ، پدر و مادرش گذشته است، زمانی که او خیلی کودک بود، پدر و مادرش به دلیلی نامعلوم ، از پیش او رفتند . او دو دوست مانند، برادر دارد که زیاد هم با آنهاست ، و علاقه‌ای قلبی به گل دی راجر،‌ پادشاه دزدان دریایی دارد ، شخصی که از قدرت و شخصیت بالا رده ای، برخوردار است. می‌خواهد روزی قدم در راه او بگذارد ، و به اصطلاح «پادشاه دزدان دریایی شود». اما به همین سادگی ، هم نیست و باید گفت زهی خیال خام ، اما به هر حال ، این آرزوی قلبی او است . هرچند ۲۲ سال ، از زمان انتشار اولین نسخه از این ، مانگا می‌گذرد، اما بازی به خوبی و سبک و سیاق کلی ، همان بازی به روش امروزی ، ساخته و باز سازی ، شده است.

اما هنوز هم ، طرفداران با عشق و علاقه ، مجله شونن جامپ را، باز می‌کنند، مجله ای که بیشترین اطلاعات را ، در مورد شخصیت های انیمیشنی ، این بازی ، به شما خواهد داد . صفحات آن را ورق می‌زنند ، و به مطالعه ماجراهای دزدان دریایی، کلاه حصیری ، ادامه می‌دهند. میخوانند،جایی که در آن دزدان ، به همه جا حمله ور خواهند شد، و قتل و غارت را، شروع خواهند کرد. فارغ از مانگای این مجموعه ، که بسیار موفق ، عمل کرده است . و طبق آمار با فروش ۴۵۰ میلیون ، نسخه‌ای پرفروش‌ترین ، مانگای حال حاضر جهان ، به حساب می‌آید، اما همه چیز هم ، به فروش بستگی ندارد. تا جایی که ، شخصیتش هم در این بازی ، محبوب تر باشد. در حقیقت این، انیمه ، مجموعه‌ است که ، با صداگذاری دوبلورهایی ، کارکشته ، دبلور هایی که به جرائت میتوان گفت ، صد ها قسمت از این ، مجموعه انیمیشن را ، دوبله کرده اند . توانسته در غرب و شرق این کره خاکی، طرفدارانی پروپاقرص را ، به‌دست بیاورد. اما خوب این ، همان چیزی است که ، شما در این بازی ، با آن سر و کار دارید . و دوبله های جذاب را ، نیز خواهید شنید . نتیجه‌ی این محبوبیت نیز طبیعتا ، مشخص است: به دلیل رشد بسیار خوب این بازی ، و حوادثی که در بازی وجود دارد ، تولید محصولاتی ، متفاوت و استثنایی ، در این میان و آن میان ، در حوزه سرگرمی ، برای جلب نظر طرفداران. همان چیزی است که شما ، آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی ONE PIECE World Seeker

نقد فنی بازی ONE PIECE World Seeker برای کامپیوتر

اکنون اما بعد از گذشت سال‌ها بعد ، زمان بسیاری که ، انیمیشن این بازی محبوبیت فراونی در بر داشت ، و تجربه بازی‌های متفاوت وان پیس، این را بی نهایت زیبا و حرفه ای جلوه میداد ، بندای نامکو شخصیت محور ترین شخصیت سازنده ، یک بار دیگر اقدام به انتشار اثری اقتباسی ، کاملا خوب و جامع و مبتنی بر سبک انیمیشن ، براساس این مجموعه ، کرده است. که واقعا در خورد ستایش و تحسین ، بسیار زیادی است . اثری که تبلیغات زیادی ، پشت آن بود و حتی تبلیغات تا جایی پیش رفت که ، همه فکر کردند دیگر با یک غول با شاخ و دم ، طرف هستند. می‌توانیم آن را که به خودی خود، یک جادوی نهفته است . یکی از بازی‌های مورد انتظار ، انیمه دوستان ، معرفی کنیم. که به شما این قدرت را ، خواهد داد . One Piece: World Seeker از همان ابتدا ، با گرافیکی بهبود یافته، واقعا این گرافیک ، در بازی بهبود یافته است.

محیطی زیبا و مکانیزم گیم‌پلی‌اش، که از خاص ترین حالت های موجود ، برای انیمیشن بهره میبرد. میتواند نظر شما را جلب توجه کند. اما آیا توسعه‌دهندگان بازی ، و کسانی که برای بازی ، نقشه های زیادی را طرح و مطرح کرده اند، توانسته‌اند که ، به واقع اثری متفاوت و فراتر از تصور عموم ، از انیمیشن و این بازی، که اقتباسی از آن است را ، احیا کنند . این بازی را نیز ، ستثنایی خلق کنند؟ در این بررسی ، می‌خواهیم آنچنان که بازی ساخته شده ، نسبت به انیمیشن و زمانی که صرف آن ، شده است اقداماتی جهت ارزیابی ، انجام بدهیم. از بازی وان پیس ورلد سیکر، بگوییم، یک بازی خوب و کاملا ساختار گرا ، و چیزی که داستان خوب و سر منشا درستی را، ایفا میکند . این همان چیزی است که ، شما بار ها آن را متوجه خواهید شد. اثری که تا حدودی باتوجه ‌به تأخیر چندماهه‌ای که ، با آن روبه‌رو شد، یعنی زمانی که زیاد از حد ، کشیده و از دست رفته بود . یعنی چیزی که شما شاید باورتان نشود که ، خیلی وقت برای ساخت بازی ، از دست رفت . طبیعتا انتظار زیادی از آن داشتیم.

دانلود بازی ONE PIECE World Seeker

گیم پلی :

ONE PIECE World Seeker ویدئو گیم در ژانر اکشن ماجراجویی و سرگرمی و حشت می باشد . که کمپانی نامکو آن را ، برای پلتفرم pc و ps4 و xbox1 منتشر کرده است. یک بازی که ، اقتباس گونه میخواهد داستانی ، بر داستان نامکو باشد ، اما شاید ناموفق.

این بازی یکی از ، بازی هایی بود که ، در همه موارد جلوه گر و پیش تاز ، به نظر می آمد . آیا به راستی اینطور بوده است . پیش از انتشارش این بازی و نسخه های متعدد ، و دست پاچه یا با گزران وقت طولانی ، مانورهای فراوانی روی آن ، داده شد به طوری که شما ، حجم عظیمی از دروغ و شعار را ، در مورد این بازی باور کنید و شرکت نامکو قول داد ، تا جایی که میتواند و از عهده خرج و مخارج بر آید ، کاری هایی روی بازی ، انجام دهد . و این بازی شایستگی و ارزش ، دریافت لقب یکی از بهترین بازی های ، سال را ، با توجه به انتشار ، فروش ، و موفقیت ، خواهد داشت.

دانلود بازی ONE PIECE World Seeker

پیش از هر چیزی ، که شاید ذهن شما را ، برای این بازی درگیر و آشفته کند . باید گفت که اگر در یک ویدئو گیم به گیم پلی ارزش زیادی می دهید ، و میخواهید به دنبال یک بازی بگردید . که نخواهد وقت شما را تلف کند و شما را آزار بدهد . ONE PIECE World Seeker نیز می تواند به یکی از بازی های لذت بخش ، استثنایی اصول و بیگانه برای شما تبدیل شود.

عنوانی که ، با ارائه یک جهان باز ، جهانی که شما را تحت اختیار خود ، به آن تکامل بخشیده اید و هم چنین مبارزه های هیجان انگیز ، و وسیع در این بازی به آن اندازه که میخواهید، و چیزی که میدانستید. سعی کرده قشر های مختلف گیمیرها را که از خود چیزی را میخواهند ، به سمت شما نشانه بروند و این همان چیزی است که ، شما میتوانید به آن وحدت لازم را ، نزدیک کنید . به سمت این بازی ، بکشاند. در هر صورت این آن چیزی است که ، شما آن را دوست خواهید داشت ، و برای آن مبارزه خواهید کرد . ماموریت های مختلف که ، برای پیشبرد هر یک از آن ها ، و تا جایی که امکان دارد ، شما نیز به خواسته های خود اطمینان میدهید .باید یک استراتژی خاص داشته باشید ، یعنی تفکری که در بازی به کمک شما ، بیاید ، نه شما به کمک آن بروید و یا حالت های مخفی کاری و دوز و کلک های بازی که زیاد جذاب نیست ، بازی همگی سبب شده اند تا بازی از حالت یکنواخت خود بیرون آید. این همان اتفاقی است که ممکن است برای شما دلچسب و غیر منتظره به نظر نیاید.

دانلود بازی ONE PIECE World Seeker

با این حال نمره ی بازی، در استیم ، جایی که مرکز بازی های مختلف است ، و انواع بازی های با امتیاز های قابل توجه دارند . تا زمان نگارش این مقاله ، جالب نیست و شاید هم بد به نظر آید . بازیبازان ، به این اثر نمره ی متوسط ۷ از ۱۰ را داده اند. چیزی که شاید کمی دور از ، انتظار به نظر میرسید .

البته این امتیاز نسبتا پایین ، و وسواسی کمی زیاد از حد ، جالب به نظر نمی رسد .و می تواند به خاطر قیمت بالای بازی نیز ، باشد و شاید هم ، تعداد چیزهایی که قرار است، وجود داشته باشد.مانند امکانات سفارشی. در صورتی که سازنده ، در آینده بازی به چیزی به نام حق انتخاب مردم ، فکر نکرده است . این بازی را با قیمت متعادل تری ، عرضه نماید . و بخواهد که برای عامه مردم، در دسترس باشد . می توان انتظار داشت که نمرات بازی در ، استیم نیز بهبود ، پیدا کند. و یا بر خلاف آن چیزی که ، میدانید را در بر داشته باشد

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit SP1
Processor: Intel Core i5-2300 or AMD A10-7850K
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 or Radeon HD 7950
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 or AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر ONE PIECE World Seeker

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸٫۶ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *