مرسی دانلود

  • admin1
  • 17 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی A Total War Saga Troy برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی A Total War Saga Troy در ژانر استراتژیک می باشد.

دانلود بازی A Total War Saga Troy

دانلود بازی A Total War Saga Troy برای کامپیوتر

بازی A Total War Saga Troy یک بازی استراتژیک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت CREATIVE ASSEMBLY طراحی و ساخته و توسط شرکت SEGA منتشر شده است.بازی A Total War Saga Troy یک بازی ، جنگی و تاریخی اکشن می باشد . که جزو بزرگترین ، بازی های جهان خواهد بود . این بازی برگرفته از ، افسانه تروی است . که فیلمی هم با بازی نقش اصلی براد پیت در آن وجود دارد. اما در این بازی به صورت انیمیشنی سیاهی لشکرهای درون بازی …

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی A Total War Saga Troy برای کامپیوتر

بازی در همان نگاه اول ، بله نگاهی که بسیار زیبا و جاندار است . مخلوطیست از افسانه و تاریخ ، چیزی که یک صنعت بازی سازی دقیق بر روی آن کار کرده است و ما هم با همین دید ، بله دیدی که شاید برای آن در نظر گرفته ایم. پیش میرویم. داستان Troy یا در زبان فارسی تروا باز میگردد. شاید چیزی که این ها را با آن مخلوط کرده باشید. به حدود دوره ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ پیش از میلاد و در عصر برنز.بله زمانی که شما آن را یک همیشگی ترین حالت قملداد خواهید کرد. زمانی که بر اساس افسانه ایلیاد، بله افسانه ای زیبا آن را شروع کرده اید . قهرمانان بزرگ بر یونان حکومت میکردند.قهرمان هایی که شاید آنها نیز این حقیقت را زیاد قبول نداشتند. در واقعیت اما یونان ، کشوری قدرتمند و یکپارچه ، در آن دوران به دلیل رقابت های تجاری ، رقابت هایی که از فراز و نشیب چیزی که میگذشتند ، فراتر رفتند و شاید برای شما نیز جذابیتش رو به رشد باشد. و تسلط بر بقیه شهرها، بله شهرهایی که شاید هم زیاد بد نبودند.

دانلود بازی A Total War Saga Troy

به دو جبهه غرب و شرق تقسیم شده بود.بله دو جبهه ای که شاید زیاد هم مورد قبول واقع نشده بودند. جبهه شرق که در غربی ترین قسمت آناتولیا قرار گرفته بودند،قسمتی که شاید زیاد پیوسته نبوده است . شامل پادشاهی های کوچکی میشد . بله پادشاهی هایی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است . با نام های Thebes under Plakos، Miletos، Dardania و … که تحت رهبری بزرگترین قدرت اطراف خود یعنی Troy قرار داشتند. این همان چیزی است که شما مدام با آنها سر و کار داشته اید . در طرف دیگر و سرزمین اصلی یونان، سرزمینی که شاید زیاد با آن سر و کله زده اید . پادشاهی های Thessaly، Ithaka، Pylos، Argos، Arcadia و …تحت نفوذ و قدرت قوی ترین پادشاهی آن زمان ، بله یک پادشاهی شاید هم زیاد جذاب نبوده است . یعنی Mycenae قرار داشتند. اما تا جایی که میدانید برای آنها زحمت زیادی کشیده میشود. براساس افسانه ایلیاد، افسانه ای که شاید در خور یک ستایش باشد. هلن توسط شاهزاده تروا، بله یک شاهزاده که هی به این طرف و آن طرف میرود ، پاریس، ربوده و یا اقوا میشود. بله اما در جایی متفاوت تر از آن چیزی است که به دنبال آن میگردید. در آن زمان آگاممنون بر Mycenae حکومت میکرد.کسی که قدرت و لیاقت بسیاری داشت. فراخواند.

دانلود بازی A Total War Saga Troy

نقد فنی بازی A Total War Saga Troy برای کامپیوتر

بازی A Total War Saga: Troy عنوانی جدید ، شرکت Creative Assembly هست که در سبک استراتژیک شبیه ساز می باشد ، چیزی که شاید فراتر از یک رویه و یا داستان واقعی باشد و قرار است مجموعه بازی تاریخی Total War را برای اولین بار ، بله برای اولین دفعه آن را کامل کند. به دوره ی درگیری افسانه ای ، بله دوره ای که شاید زیاد هم جالب نباشد . بیست ساله ی میان تروی ، بله این همان حقیقت ناب بازی است و اهالی شهر مسینیا ، بله یک اهالی جال و شگفت زده … در یونان قدیم را که به جنگ تروا معروف است ببرد . بله جنگی قدیمی و پر از کشتار ….

این عنوان استراتژی از ، جایی به جایی دیگر خواهد بود.بله چیزی که شاید برای شما هم جذاب باشد. منظومه‌ی حماسه‌ی ایلیاد ، این حماسه واقعا شگفت انگیز و ادیسه‌ی هومر الهام پذیرفته ، ادیسه ای که به آن دلبسته اید و در آن مبارزات ، بله مبارزاتی که شاید زیاد از آن به عنوان یک اتفاق خوب و رخ داد عالی به عمل آورده اید . نیروهای شهر میسین ، نیرو هایی که شاید ، آنها را زیاد دوست نداشته اید. از یونان را در برابر Troy نمایش می‌دهد.

دانلود بازی A Total War Saga Troy

واحدها و نیروهای اساطیری ، این همان چیزی است که شما میدانید ، و نیز در این بازی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند؛ نیرو هایی که شما آن ها را زیاد از حد در زمانی متفاوت دعوت کرده اید . هر چند در این نسخه کمی متفاوت به نظر می‌رسند. بله نسخه ای که شاید زیاد از حد هم بد نباشد. همچنین انواع مختلفی از مناطق نیز وجود دارند. بله مناطقی که زیاد جذاب و استثنا نبوده اند و شما در طی هر نبرد در این مناطق، به حقیقتی که میخواهید میرسید. استراتژی‌های متفاوتی را در پیش بگیرید. این همان چیزی است که شاید برای آن نیز حقیقتی در نظر داشته باشید.

Troy مجموعه‌ای از افسانه‌های بسیار کمیاب، افسانه هایی که شاید زیاد هم جذاب نبوده باشند. را در خود جای داده است ، بله این حادثه شاید دلگرم کننده و جذاب باشد و درعین حال سعی کرده است تا روایتی تاریخی هم داشته باشد.بله روایتی که زیاد هم جالب نیست. ساختار کمپین ، بله چیزی که شما به آن نیاز خواهید داشت . آشنای مجموعه Total War هم به شیوه ای که خواهید فهمید . به‌شکل مشابه در بطن بازی قرار داده شده است. اما با این تفسیر که زیاد خوب و غیر عملی نخواهد بود.

دانلود بازی A Total War Saga Troy

در بازی Troy قهرمانان نقشی جدی بازی می‌کنند. هکتور (Hector)، آگاممنون (Agammemnon)، آشیل (Achilles) همگی آن‌ها رهبرانی با توانایی‌های چشم‌گیر و صدالبته زره‌های قدرتمند هستند. آن‌ها همچنین علاقه خاصی به جلب توجه دارند ، جلب توجه ی که شاید دل ستوده باشد و سعی می‌کنند رتبه خود را بین دیگر قهرمانان بالا ببرند. اما تا کجا و چه زمانی …

برخی از آن‌ها همانند آشیل ، بله برخی از آنهایی که شاید زیاد هم جذاب به نظر نرسند . این مسئله را بسیار جدی می‌گیرند. بله مسئله ای که زیاد مورد توجه نیست و اگر دیگر قهرمانان از او بهتر باشند، بله قهرمان هایی که زیاد جذاب نیستند . ناراحت می‌شود. آن‌ها دوست دارند.بله دوست دارند زیاد خوب نباشند. در نبرد خودنمایی کنند، بله این خودنمایی را شکل میدهند و یکدیگر را به چالش دعوت کنند. بله یک چالش و درگیری حسابی . برخلاف دوئل‌های نسخه Three Kingdom، مبارزات Troy دشمنان را تنها در مدت زمانی مشخص درگیر می‌کند، مدت زمانی که برای همه جلب و اندیشمندانه به نظر نمیرسد و پس از آن، پس از آن مدت زمانی را در خود احساس نخواهند کرد. آن‌ها می‌توانند دوئل را بدون هیچ‌ جریمه‌ای ترک کنند. بله جریمه ای که شاید زیاد هم جذاب نباشد.

دانلود بازی A Total War Saga Troy

البته که توانایی‌ها ، بله توانایی هایی که شاید زیاد هم جداب نباشد. باید ابتدا آزاد شوند. بله در ابتدا به شیوه ای که یک قهرمان خواهد دید. قهرمانان تاحدی قوی هستند که بتوانند از عهده هر جنگی بر آیند.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10 64 Bit
Processor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/Intel i7 8550U 1.80GHz
Memory: 4 GB/6 GB (It is 4 for dedicated GPU and 6 for integrated one)
DirectX: Version 11
Graphics: Nvidia GTX 460 1GB/AMD Radeon HD 5770 1 GB/Intel UHD Graphics 620
Storage: 26 GB

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8.1/10 64 Bit
Processor: Intel i5-6600 / Ryzen 5 2600X
Memory: 8 GB
DirectX: Version 11
Graphics: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon R9 270X 2 GB
Storage: 26 GB


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر A Total War Saga Troy

نسخه: CPY حجم: ۱۷ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *