مرسی دانلود

  • admin1
  • 13 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی World War Z GOTY Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی World War Z GOTY Edition در ژانر اکشن و شوتر سوم شخص می باشد.

دانلود بازی World War Z GOTY Edition

دانلود بازی World War Z GOTY Edition برای کامپیوتر

بازی World War Z GOTY Edition یک بازی اکشن،شوتر سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Saber Interactive طراحی و ساخته و توسط شرکت MadDog Games منتشر شده است.بازی World War Z GOTY Edition یک بازی اکشن و زامبی محور می باشد . یعنی در مورد جنگ های زامبی های و انسان ها ، این بازی بر اساس فیلمی به همین عنوان که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده ساخته و طراحی شده است . که از محبوبیت بسیاری بین مخاطبان سبک زامبی و اکشن دارد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی World War Z GOTY Edition برای کامپیوتر

بازی پیش رو یک بازی اکشن و زامبی است که شما به کمک کاراکتر های مختلف و استفاده از ویژگی های متفاوت آنها میتوانید مراحل بازی را یکی پس از دیگری به جایی که میخواهید برسانید و آن چیزی که لازم است را به آن چیزی که لازم نیست را نشان دهید . یعنی زامبی ها علیه انسان ها و اینکه بیشتر مواقع اینطور به نظر می رسد . از این رو در این بازی آن چیزی که شما میخواهید به راحتی به دست نمی آید . آن هم این است که شما در این بازی به آن اندازه که میخواهید توان خود را برای بازی کردن جمع نخواهید کرد و آن را رشد نخواهید داد . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را زیاد و زیبا جلوه نخواهید داد . میدانید که چه میگویم بسیاری از آن چیز های که شما شاید توان زندگی کردن با آن را ندارید و این آن چیزی است که شاید در بار اول شما آن را درک نکنید . یک بازی اصیل اما دیوانه کننده که در این بازی به آن چیزی که میخواهید میرسید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را زیبا و شاید کار آمد میبیند . یک بازی خاص و فراتر از انتظار این بازی همان را به شما خواهد داد.

دانلود بازی World War Z GOTY Edition

نقد فنی بازی World War Z GOTY Edition برای کامپیوتر

گرافیک قابل قبول و المان های بصری فوق العاده شفاف و رنگارنگ و جزئیات خوب کار شده بر روی مدلسازی شخصیت ها و کاراکتر های بازی که همگی نشان میدهند که با یک بازی قوی رو به رو هستید . این از آن چیزی که هست فراتر هست . یک بازی روان گسیخته که شما توان آن را دارید و برای آن زحمت میکشید یک بازی قوی و ایده آل و آنچنان خوب که به نظر شما عالی می رسد اما آن را محال برای خود نخواهید دانست . در هر صورت برای یک گیمر که به صورت پیوسته مشغول بازی کردن و فکر کردن روی بازی های ویدئوی اکشن و زامبی است شاید این عنوان کمی سنگین به نظر نیاید . ولی بازی پیش رو هیچ چیزی از بازی های امروزی کم ندارد . یعنی رنگ و لعاب و خاطره سازی در این بازی آنقد زیاد هست که شما بتوانید آن را به خوبی درک کنید.

دانلود بازی World War Z GOTY Edition

گیم پلی و ورایت داستانی بازی از زامبی های وحشت زده که به هر جایی سرازیر میشوند شروع میشود . این بازی از آن دسته بازی های است که شما شاید به خوبی آن را درک نکنید ولی آن را به شما نشان خواهد داد . این بازی از آن چیزی که شما فکر میکنید فراتر خواهد رفت و چیزی را به شما نشان خواهد داد که شما آن را قبلا تجربه خواهید کرد . یک بازی خوب و روان گسیتخته که تجربه درستی از بازی های امروزی و شیفتگی را برای شما به وجود می آورد . روایت های پیچیده و خوب در این بازی کمک شایانی به شما خواهند کرد . ولی ممکن است که شما را از آن چیزی که میخواهید دل سرد کند . اما به هر حال بازی های زامبی بیشتر از اکشنی که دارند از آن چیزی که شما فکر میکنید فراتر نخواهند رفت . و این را بدانید که برای فهماندن خود از بازی خوب قرار نیست آن را صد دفعه تکرار کنید و به دنبال زیر شاخه های آن بگردید.

دانلود بازی World War Z GOTY Edition

یک بازی خوب که تکنیک بازی سازی خوب و عالی بهره برده است و شما در آن میتوانید به زیر زمین ها و ساختمان های متروکه رفته و بتوانید زامبی ها و خون آشام ها را یکی پس دیگری نابود کنید . شما میتوانید مناطق ویروسی شده را شناسایی کنید و بر روی نقشه به دنبال آنها بگردید . از این رو شاید سخت نباشد که شما بخواهید آنها را یک چیز تخیلی یا کاملا مشابه به سبک امروز ببینید . در هر صورت در بازی پیش رو ممکن است آنچنان که شما تصور میکنید این بازی به خوبی عمل نکند . یک بازی خوب و استثناییی که شما آن را درک خواهید کرد . و به سادگی در مورد آن صحبت خواهید کرد . یک بازی بی نظیر و حرفه ای که در جای جای زندگی شما آن را مشاهده خواهید کرد.

دانلود بازی World War Z GOTY Edition

سیستم صوتی خوب ، یکپارچه و همیشگی در این بازی به آن اندازه که شما فکر میکنید شاید خوب عمل نکند ، مانند صدای عر عر ، یا غرغر زامبی های امروزی که بیشتر نماد های مسخره خود را بالا و پایین میکنند . این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما آن را دوست خواهید داشت . اما آن را دوست نخواهید داشت . میدانید که چه میگویم بهتر از یک بازی جادویی و همیشگی.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-Bit
Processor: CPUCore i3-3220/AMD A10-5700
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GF650Ti/ Intel 630/ Radeon HD 5870
DirectX: Version 11

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 64-Bit
Processor: Intel Core i7-3970 @ 3.50GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 / Radeon R9 280
DirectX: Version 11


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر World War Z GOTY Edition

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲۰٫۲ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *