مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Gears of War Ultimate Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Gears of War Ultimate Edition در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Gears of War Ultimate Edition

دانلود بازی Gears of War Ultimate Edition برای کامپیوتر

بازی Gears of War Ultimate Edition یک بازی اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت The Coalition طراحی و ساخته و توسط شرکت Microsoft منتشر شده است.یک بازی علمی تخیلی است که بعد از نابودی سیاره زمین و از بین رفتن مواد و خاک این سیاره بشر به سیاره ای دیگر به نام سیرا مهاجرت کرده است و حالا دو گروه انسان در این سیاره موقعیت دارند و حالا در این سیاره به دلیل رخ داد های شیمایی تعداد بسیار زیادی از غول های بزرگ ساخته شده اند . که در این بازی شما میبایست آنها را نابود کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Gears of War Ultimate Edition برای کامپیوتر

بازی Gears of War Ultimate Edition یک بازی اکشن و ضد هیولاهای مکانیکی و شیمیایی است که این هیولاها میخواهند نسل بشر را بر روی سیاره سیرا نابود کنند ، سیاره ای که زمانی جایگاه انسان های شریف تر بوده است و این شما سربازن هستید که در تیم ها و گروه باید برای منافع آنها مبارزه کنید و برای آنها بجنگید. از این رو شما نمیتوانید از آن موجودات ابله دفاع کنید و بخواهید که آنها را از بین نبرید پس باید برای آن ها مقدماتی بچینید که بتوانید از شر موجودات خبث در هر جای بازی خلاص شوید . و این راهکار اصلی و کامل در این بازی برای رد شدن از مراحل سخت و پر پیچ و خم در این بازی است. چون که این هیولاها فقط با سرعت به طرف شما خواهند دوید و اگر ستونی رو به روی آنها باشد مستقیما به آن برخورد خواهند کرد و ستون را از جا خواهند کند.

دانلود بازی Gears of War Ultimate Edition

این بازی به همان شیوه که شما دوست ندارید ممکن است که شما را آزارده و یا وحشت زده کنند چرا که هیولاهای خطرناک و فضای سازی های بزرگ و عمیق در این بازی باعث تولید وحشت و اتفاقات باورنکردنی خواهد بود . پس این که شما بتوانید هر چه سریع تر اقدامی برای آنها در نظر بگیرید نیز از جمله چیزی های است که در این بازی قابل مشاهده و انجام شدنی است مانند زنگ زدن به تیم پشتیبان خود که از آنها کمک و یاری بخواهید اما ممکن است که آنها اینطور جواب شما را بدهید بزار برای یک وقت دیگر این بازی نیز میخواهد شما را آزرده خاطر کند . در این بازی شما میتوانید رخ داد های مورد نظر را پی ریزی و همراه آن به چیزی که میخواهید برسید . این بازی نیز شاید بتواند به شما کمک کند و چیز های که شما به آن نیاز دارید را درمان و آنها را به جایی که لازم است ببرد . یک زندگی خوب و چه بسا در هر صورت که زندگی زیاد خوب و خوشبختانه نیست.

دانلود بازی Gears of War Ultimate Edition

نقد فنی بازی Gears of War Ultimate Edition برای کامپیوتر

یک بازی خوب و جامع و قابل تفکر و ایده محور و حرفه ای … سیستم های قابل کنترل و و ایده های خوب در بازی و پشتبانی هم تیمی های شما در این بازی چیز های است که هر بار به آن اعتماد خواهید کرد و برای آن زحمت خواهید کشید . این بازی به حدی قابل قبول از لحاظ گرافیکی و ساختار است که شما در هر شرایطی باز هم به سراغ آن خواهید رفت و برای آن مدت ها و ساعت ها وقت خواهید گذاشت و برای آن کارخواهید کرد . این همان چیزی است که شما برای آن زحمت میکشید . در هرصورت تجربه های متفاوت و وجود صحنه و لوکیشن های مختلف در این بازی نیز از جمله چیز های است که شما در این بازی تجربه آن را خواهید داشت . شاید هم این آن چیزی است که شما را بسیار شگفت زده و خوب و جلوه آمیز خواهد کرد . در هر صورت این بازی به آن خواستگاه لازم و ایده محور شما خود را می رساند.

دانلود بازی Gears of War Ultimate Edition

گرافیک این بازی یکی از معجزات به خصوص در این بازی است که شما با تجربه چندین و چندباره آن متوجه این کیفیت به خصوص خواهید شد و چقدر هم خوب و استثنایی آن را میفهید و واقعا این یک چیز استثنایی است که در هر صورت آن را به خوبی درک خواهید کرد و برای آن وقت خواهید گذاشت و برای هر اتفاقی که میخواهید رسانده و لازم است که در هر صورت به آن نزدیک شوید و برای آن زحمت لازم را بکشید . در هر صورت برای متوجه شدن موقعیت های مختلف و اتفاقاتی که در این بازی رخ میدهید . از حمله هیولاها تا عکس العمل شما بعضا خیلی از آنها قابل باور و حرفه ای نخواهند بود .
داستان خطی بازی روایت گر همین موضوع است که بشریت در خطر بزرگی است و شما می بایست که آن را نجات بدهید . این آن چیزی است که شما در هر صورت به آن نیاز دارید و برای آن تلاش خواهید کرد . یک چیز به خصوص و استثنایی که در هر لحظه آن را درک خواهید کرد و ممکن است که بارها آن را انجام بدهید و ممکن است که نتوانید آن را به خوبی احساس کنید چرا که این موجودات خبیث با پنجه های آهنی بر حلقوم شما تسخیر را به وجود آورده اند و میخواهند که از این کار منفعت طلبی خود را حفظ و آن را نابود کنند . در غیر اینصورت این آن چیزی است که شما آن را میتوانید به سمت پیشرفتی دوباره بکشانید.

دانلود بازی Gears of War Ultimate Edition

گیم پلی خاص و تجربه های متفاوتی که در این بازی تجربه میکنید . همه ی آن موضاعات گسترده ای را که لازم است را در این بازی به شما خواهند داد . آیا چیز بیشتری در این بازی نیاز دارید که بخواهید آن را متوجه بشوید و برای آن زحمت های لازم را بکشید . این همان چیزی است که شما تا مدت ها برای آن فکر و بر نامه ریزی خواهید کرد . آیا چیزی بیشتر از این را طلب خواهید کرد . باید به هدفی که از کشتن آن هیولاهای خیره سر در سر دارید را به دنبال کاری که انجام میدهید را انجام دهید . آیا این سخت است که شما میخواهید برای موقعیت خود بر روی سیاره سیاره مبارزه کنید و آن هیولاهای شرور را از بین ببرید.
صدا و موسیقی در این بازی یک چیز کلیشه ای و غیر قابل باور نیست شما مدت ها برای آن زحمت میکشید و تا جای ممکن آن را دوست داشتنی و خوب تصور میکنید . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . چرا نتوانید به خوبی بازی کنید و آن را دوست داشته باشید.


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Architecture: x64, X64
CPU: Intel Core i5 @ 2.7Ghz or AMD FX 6-core
RAM: 8 GB
VIDEO CARD: GeForce GTX 650 Ti or Radeon R7 260x
FREE DISK SPACE: 60 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Architecture: x64, X64
CPU: Intel Core i5 @3.5GHz+ or AMD FX 8-core
RAM: 16 GB
VIDEO CARD: GeForce GTX 970 or Radeon R9 290X
FREE DISK SPACE: 60 GB

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *