مرسی دانلود

  • admin1
  • 10 اکتبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی Timelie برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Timelie در ژانر فکری،ماجرایی و معمایی می باشد.

دانلود بازی Timelie

دانلود بازی Timelie برای کامپیوتر

بازی Timelie یک بازی فکری،ماجرایی و معمایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Urnique Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت Urnique Studio و Milk Bottle Studio منتشر شده است.بازی Timelie یک بازی معمایی و مخفی کاری است که توسط شرکت بازی سازی Urnique Studio تولید ، ساخته و طراحی شده است . این بازی از بازی های هیجان انگیز و یک اثر فوق العاده محسوب میشود که به چندین جایزه و جشنواره نیز راه یافته است از جمله کسب جایزه بهترین اثر در جشنواره Imagine Cup، بهترین پروژه تکنیکال در جشنواره International Digital Content و بهترین بازی در جشنواره NSC به این ترتیب شما همراه با یک دختر و گربه میتوانید به آن جایی که میخواهید با استفاده از زمان در حرکت باشید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Timelie برای کامپیوتر

بازی Timelie یک بازی بسیار عالی و استثنایی است که شما را به استفاده از قدرت در دست داشتن زمان به آنجایی از بازی میبرد که شما آن را تجربه خواهید کرد . یک بازی فوق العاده که شما آن را دیده اید و میخواهید آن را برای خود یک نقشه ببینید و شاید آنقدر ها هم برای شما بد به نظر نرسد. این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و یا از آن تفرعه نمیروید که با یک بازی بد سر و کار دارید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما به آن نیاز دارید و شاید به همان اندازه که میخواهید نتوانید از پس آن بر آیید مانند زمانی که دختر بخواهد در بازی گامی فراتر را بردارد . در هر صورت این بازی آنقدر برای شما جذاب نخواهد بود که آن را دوست نخواهید داشت چرا که در جای جای بازی همه چیز خوب به نظر میرسد چه از منظره گرافیک یا گیم پلی. یک بازی گسسته شده و عالی که شما را ممکن است که زیاد خوب و عالی نشان ندهد. اما یک نیاز وجود دارد که در این بازی شما میتوانید آن را برای خود و دوستانتان تجویز شده نشانه بروید.یعنی در هر صورت با این که ممکن است قسمتی های از مراحل بازی ضعیف به نظر برسد . اما شما این قدرت را دارید که بتوانید آنها را یاد بگیرید.

دانلود بازی Timelie

ماجرای بازی در مورد یک دختر جوان همراه با گربه ناناز خودش است که در آن میخواهد با سمت و سویی در حرکت باشد که خودش دلش میخواهد . از این رو این گربه که الان خودش را یک دیوانه و علاقمند به شما میداند باید در این مسیر نیز به همراه شما مسائل را متوجه بشود . شما در این بازی میتوانید که با استفاده از قدرت نگه داشتن زمان و آن چیزی که میخواهید به داشته های خود نزدیک شوید و این همان چیزی است که شما دقیقا به آن نیاز دارید مانند نگه داشتن یک حالت انکار ناپذیر و استثنایی که باید به آن چیزی که میخواهید خود را نزدیک کنید مانند عبور جریان برق از مکان و یا هر چیز دیگری که شما آن را متوجه میشوید . از این رو زیاد میدانید که شاید این درست و عالی به نظر نرسد و یا بخواهید از فهمیدن درست آن به طرزی فجیع دل زده نباشید .میدانید که به شما چه خواهم گفت.

نقد فنی بازی Timelie برای کامپیوتر

در این بازی به آن اندازه که میخواهید به آن چیزی که نیاز دارید فکر کنید و آن را برای خود عملی کنید و این یک حادثه را به وجود خواهد آورد و به همین دلیل شما در کش و تاب حل کردن مسائل این بازی به هر جایی که ممکن است به فکر و ذهن شما خطور کند نزدیک و پیوسته آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و اما دیوانه کننده که آن را برای همیشه دوست خواهید داشت . هر چیزی در این بازی به آن اندازه که میخواهید به شما نزدیک میشوید و این آن چیزی است که شما آن را زیاد دوست نخواهید داشت . یک بازی خوب و اما استثنایی . این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و برای آن تلاش میکنید.

دانلود بازی Timelie

یک بازی خوب عقلانی که شما آن را دوست خواهید داشت . هر چیزی که در این بازی ممکن است که شما را شاید شاد نگه دارد . این بازی ممکن است که خسته کننده باشد و به آن اندازه که میخواهید شما را سرحال نگه ندارد و این همان چیزی است که شما شاید نتوانید آن را زیاد در ذهن خود از یک بازی بگنجانید . بازی و بازی کردن در این بازی مهم است نه چیزی فراتر از این یا کمتر از این.
گرافیک و قابلیت شفاف سازی جادویی که در این بازی وجود دارد . وجود مراحل متنوع و جلوه افکت های انفجاری و تلاش سازندگان بازی را به خوبی نشان میدهد که شما با یک بازی ساده از قبیل حرکت موس و یا زدن چند دکمه فراتر میروید . این بازی در دسته معمایی و یک جهان نسبتان بسته قرار دارد و شما در آن کاوش میکنید تا چیزی را بیابید و یا چیزی که کشف شده را در جایی مخفی کنید . اما به هر حال این شما هستید که تصمیم دارد به هسته اصلی بازی دست پیدا کنید و این بازی به آن اندازه که میخواهید شما را کنجکاو سرگرم نگه خواهد داشت . از این رو این ممکن است که شما را زیاد و به آن اندازه که میخواهید خوب و استثنایی جلوه ندهد . در هر صورت یک بازی خوب و عالی به چشم میخورد . این بازی در هر جایی میتواند یک ایده آل خوب را برای شما نشان بدهد.

دانلود بازی Timelie

کیفیت صوتی خوب در این بازی و جلوه های صوتی مناسب و تفکیک شده در قسمت های مختلف از جمله آپشن ها و لیست باکس ها و وجود قدرت محصور کننده در این بازی به همان اندازه تاثیر خودش را خواهد داشت که الان دارد . یک بازی خوب واستثنایی که شما آن را دوست خواهید داشت و به اندازه کافی برای آن زحمت میکشید و این آن چیزی است که شما به آن در این بازی نیاز دارید که بتوانید از آن استفاده لازم را ببرید و این همان چیزی است که شما را دیوانه خواهد کرد . یک بازی خوب و کار آمد در هر ثانیه و سرعت پیوسته که آن را برای خود در نظر گرفته اید . میدانید که به آن اندازه که میخواهید به چیزی که میخواهید خواهید رسید.

دانلود بازی Timelie

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i3-2120 / AMD Phenom II X4
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 460 / AMD Radeon R9 350
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1050Ti / AMD Radeon RX 570
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Timelie

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۶۴۲ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *