مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Infliction Extended Cut برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Infliction Extended Cut در ژانر ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Infliction Extended Cut برای کامپیوتر

بازی Infliction Extended Cut یک بازی ترسناک و پر از کابوس های وحشت آفرین ساخته استودیو بازی سازی Caustic Reality می باشد. این بازی یک گیم پلی عالی دارد شرشار از ترس و فضاهایی است که بر شما غلبه میکند.مدت هاست که شما احساس بدی را به خود بروز نمیدهید . اما همه چیز میتوانید یک هسته اصلی در این بازی داشته باشد . مانند کابوس های وحشتناک و هر چیزی که شما را آزرده میکند.

داستان بازی Infliction Extended Cut برای کامپیوتر

بازی Infliction: Extended Cut یک بازی ترسناک در زمینه کابوس های دلخراش و ترسناک است .  شما میتوانید خودتان را در یک دنیایی نابود شده غرق کنید و یا میتوانید از آن سیاهی های همیشگی بیرون بیاید. شما میتوانید که حقیقت اصلی را کمی واقعی تر از همیشه مانند کابوس ها ببینید. یک فرد که تمام سرنخ های بازی را در طول مراحل دانه دانه جمع کرده است. شما سعی میکنید که گناهان خود را یکی پس از دیگری انجام بدهید و بتوانید از این مسیر و راه هموار داشته های خود را بیشتر در ترستان مدیریت کنید . با اینکه یک نیروی اهریمنی به صورت کامل در جستجوی شماست و میخواهد که شما را نابود کند ، اما در این میان ممکن است که برای شما کمی تغییر دهنده نیز به نظر برسد. و این ممکن است که شما را از لحاظ روحی و روانی به صورتی غیر همگام روحیه سازی کند ، با همه این ها کمی تصویر سازی در این مورد سخت است و باید بدانید که نحوه کار چگونه است . شما میتوانید از درون سلول های تاریک به سمتی حرکت کنید که دور باشد و یا برای مدتی شما را در کنار خودتان نگه دارد . شما به خانه ای وارد میشوید که سراسر آن تاریک است و این تا مدت زمانی است که شما راه خود را پیش میگیرید و برای بارها آن را ادامه میدهید .اما جریانی که در بازی وجود دارد میتواند تا مدت ها شما را سرگرم و نیازمند به جوی نگه دارد که کمی متفاوت تر از همیشه است.

نقد فنی بازی Infliction Extended Cut برای کامپیوتر

با این حال ساز و کاری در بازی وجود دارد که شما میتوانید حقیقت درونی بازی را مشاهده کنید و یا واقعیت را به نحوی شبیه سازی کنید. شما از گاراژ خانه شروع میکنید و کمی به جلو تر میروید چیزی که برای شما قرار است سرتاسر وجودتان را در بر بگیرید و این شاید خیره کننده و غیر قابل باور برای هر کسی باشد . همه چیز در سکوت فرو رفته است و ممکن است که شما را دیوانه کند و یا ازدحام آنقدر زیاد باشد که شما از ترس سکته کنید ، اما با همه این ها ممکن است اتفاقی بیفتد که شما آن را به طرزی شایسته و یا غیر قابل باور بخواهید درک کنید .این سکوت کمی گنگ است اما ممکن است که در ابتدا چنین به نظر نرسد و شما بخواهید به داخل این تاریکی هجوم بیاورید و ترستان آشکار شود. با همه این ها این سکوت آغاز یک ماجراجویی درست است و برای مدتی میتوان آن را برای کسی دید که شاید برای شما در زمانی که میتوانست کاری را انجام بدهد . اما با همه این ها این سکوت ممکن است که در بر گیرنده مسائل کلی زندگی شما باشد.

شما خودتان چراغ قوه را روشن میکنید و این ممکن است که کمی برای شما تسکین دهنده باشد و کمی هم نه. اما چگونه میخواهید خود را نجات بدهید ، برای مدت زمانی که همه چیز تغییر میکند و این ممکن است که شما را در بر بگیرد. شما میتوانید در هر جایی احساس امنیت بسیار زیادی کنید و تا میتوانید کار های مورد نظر خود را نیز انجام بدهید ، با همه این ها گذر از این محدوده میتواند شما را به چیزی که میخواهید برساند و این آرامشی به شما میدهد که ممکن است با یک فضای طوفانی شما را سردر گم کند و یا شما را کمی بترساند. شما میتوانید به جلو بروید و سر از آشپز خانه ای در بیاورید که ممکن است برای شما کمی آزار دهنده باشد.

اما این مکانیزم در بازی میتواند برای شما مدتی سرگرم کننده باشد و شما میتوانید شواهد و داستان خود را برای مدتی پیش خود نگه دارید. اما زندگی اساسی و اصلی شما ممکن است که دیگر جلوی چشمان شما نباشد. تقریبا اشیا در بازی به صورت سه بعدی ساخته شده اند و بیشتر از هر زمانی احتمالا که به نظر آیند . و شما میتوانید آنها را بردارید و در هر جایی آنها را مخفی نگه دارید . اما این سکوت و فضای تاریک در بازی میتواند در هر زمان و مکانی شما را غافل گیر کند و یا سر ذوق شما را بیاورد ، بعد از یک مدت شما میتوانید تصمیات خود را کم و بیش انجام بدهید و برای مدتی آن را زمانبندی کنید ، اما شما ممکن است که تاریکی را برای خودتان مفید بدانید ، اما این ممکن است روی شما تاثیر بگذارد و شما را دلسرد کند ، هر چند که برای مدت کمی بر روی شما تاثیر بگذارد ،کابوس های وحشتناک و ارواح در هر جایی حضور دارند و مدت زمانی این تاثیر را روی شما میگذارد و برای مدتی تاثیر ترس در زندگی شما بیشتر و بیشتر میشود ، اما بنا بر دلایلی ممکن است که شما بیشتر تاثیر اصلی را دریافت کنید… صدای تیک تاک ساعت دیواری برای مدت میتواند روی ذهن و زندگی اصلی شما مقداری تاثیرات بگذارد با همه این ها میتوانید به همان اندازه حقیقت اصلی را کشف کنید. همه چیز در آن خانه شیطانی میتواند وجود شما را از ترس لبریز کند ، اما این چیزی است که شما مدت زمانی است در خوتان میتوانید آن را نگه دارید. حتی برای زمان هایی که قامت و قدرت شما بهتان اجازه نمیدهد. هر عکسی که در درون بازی است و به نوعی میتواند همه چیز را از درون بازی برای شما به یادگار بگذارد ترس ، شک از خودتان ، حتی از دیوار ها نیز باید بترسید.


حداقل سیستم :

OS: 64 bit, Windows 7 and above

Processor: Intel® i5-4590 / AMD FX 8350 equivalent or greater

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7870

DirectX: Version 11

Storage: 6200 MB available space

Additional Notes: Infliction will run at an acceptable frame rate on its lowest settings using the Minimum System Requirements


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Infliction Extended Cut

حجم: ۳٫۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *