مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Immortal Realms Vampire Wars برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Immortal Realms Vampire Wars در ژانر استراتژیک و بقا می باشد.

دانلود بازی Immortal Realms Vampire Wars برای کامپیوتر

بازی  Immortal Realms Vampire Wars یک بازی استراتژیک و فانتزی ساخته استودیو بازی سازی  Palindrome Interactive می باشد . بازی در مورد خون آشام ها ، دراکولا ها ، و جادوگرانی است که در کمپین های خود هر کسی برای خود مکان هایی را ساخته است . شما میتوانید آنها را از روی نقش هدایت کنید . بازی داری یک گیم پلی راهبردی و استراتژی است اما به مرور هم چیز قالب داستان تغییر میکند.

داستان بازی Immortal Realms Vampire Wars برای کامپیوتر

خون آشام ها موجوداتی کثیف و خبیث بودن که به دلیل موفقیت مجموعه رمان های مربوطه در مورد آنها در دهه های گذشته بسیار مشهور و کاربری د تلقی شدند، دورانی بسیاری از افراد نوجوان با همین خون آشام ها و هیولاهای افسانه ای گذشت. استودیوی Palindrome Interactive تصمیم داشته با ایجاد و ساخت بازی ای به نام Immortal Realms: Vampire Wars با بازی فوق العاده دیگر شما را در مورد عجایب هیولاها هیجان زده کند.این همان چیزی است که میتواند شرافت از دست رفته هر کسی را برگرداند حداقل درون این بازی. در ادامه شما میتوانید ماموریت های دلخواه خون آشام خود را پشت سر بگذارید.

داستان Immortal Realms به یک فضای قدیمی و آکنده از ترس در جهان خون آشام ها میبرد تا بتواند بار دیگر شما را غافل گیر کند و بترساند. اما شما میتوانید با استفاده از قسمت های مختلف و فلش بک ها در درون قسمت های اصلی بازی به حرکت در آیید و سعی کنید خود و دیگران را نیز بترسانید. این بازی میتواند فرزندان شب را نیز از نظر خاطرات دوباره احیا کند ، و ممکن است که برای هر کسی در هر زمان و مکانی به نوعی  غوغایی به نظر آیید و یا شاید ابلهانه. اما در اساس والد یا پدر این خون آشام هاست که فرمان روایی میکند و دستوراتش را ارائه میدهد.او از اولین خون آشام های پیر و ترسناک است که هر کسی را به ترس وا میدارد ، اما تا مدت زمانی همه این ها ترسناک است ، اما چندان دیگر لذت بخش نیست و شاید به همان صورت قبلی نیز مسخره به نظر آیید. گروه دراکولا نیز به عنوان حکم ران های قدیمی در این مجموعه دیده میشوند و میخواهند جوری وانمود کنند که به حقیقت اصلی زندگی خود برسند.

نقد فنی بازی Immortal Realms Vampire Wars برای کامپیوتر

 اما در شروع داستان آنها میتوانید قبل از اینکه دستورات خود را عملی کنند ، همه حقایق را گفته شده به دست شخصی حقیقی و یا درست نزدیک .اما آنها به نقطه ای رسیدند که میتوانند از پس هر کاری برآیند و این ممکن است که کمی دردسر ساز باشد و در بیشتر مواقع نیز عاملی سبب شکل گیری و درک کردن همه حقیقت های اصلی شوند. اما این همان باز پس گیری مجموعه های سابق است که میتواند در حین گیم پلی شما را از دیدن دراکولا یا خون آشام ها حیرت زده کند. در کمپین بعد به نوفراستو ها اشاره دارد موجوداتی مانند خون آشام ها اما با ظاهری متفاوت تر که آنها هم سبب ترس میشوند و موجوداتی شرور هستند.اما چیزی که از ظاهر و روایت ها در بازی مشخص است ، همان چیزی است که شما باید برای مدت ها بر روی آن وقت بگذارید و کمی از داشته های خود را صرف نوشتن و پیگیر کردن ، آنها کنید.

شما میتوانید از سرزمین هایی که به اندازه کافی تاریک هستند و نمیتوانید دیگر چیزی را ببینید کمی دور میشوید و این آن چیزی است که شما را میتوانید کمی آزار بدهد ، اما خب توانایی شما در همین جا خلاصه میشود. شما میتوانید کاری انجام بدهید که در هر شرایطی ممکن است که شما را شگفت زده کند ، یا بخواهد شما را کاملا بترساند. کمپین بعدی نیز به جادوگر هایی ارتباط دارد که از قدرت زیادی برای ساختن جادو های عجیب و غریب بهره مند هستند ، اما با همین حال هر کسی میتوانید در طول بازی خود را کمی گمشده تر و یا غیر همگام تر به دنبال چنین شخصیت های بکشاند. مرموز بودن در این بازی بر اساس دانسته های شما از کاراکتر های شکل میگیرد. و همین آنها را خطرناک ترین عاملی کرده است که شما تا آخر داستان با آن همراه هستید. شما میتوانید برای پیدا کردن سرنخ های چنین به جایی خود را هدایت کنید که قطعا تا به حال بر روی آن فکر شده کار نکرده اید. اما میدانیم که همه این ها تا مدتی قطعا از تاثیراتش کاهش نگرفته است . اما با همه این ها بازی از ابتدا تا انتها کمی دلسرد کننده و غیر مستقیم بیان شده است .   

اما داستان چیزهایی را روایت میکنند که قهرمانانه به نظر می آید و شاید اینگونه باشد که بازی جذاب به نظر می رسد و هر کسی را تشویق میکند که برای یکبار هم که شده این بازی را امتحان کند، اینکه جنگی راه بیفتید و هر کسی در کمپین خود برای مبارزه و قهرمان شدن نبرد کند و پیروزی یا شکست برسد. اما چند عامل می باشد که در این بازی دخیل است و بسیار تاثیر میگذار و میتوان به آنهایی اشاره کرد که معمولا تاثیر فراوانی دارند . این اثر از نظر نوع روایت کمی کند تر و از نظر بصریات کمی جلو در حرکت است ، اما با همه این ها در جمع بندی کاملا به نظر می رسد . یکی دیگر از عامل ها شخصیت های خون آشام ها در بازی است که هر کدام به گونه ای عکس العمل نشان میدهند که انگار قبل تعیین شده که چه کاری بکنند و چندان دلچسب نیست . آنها سال های زیادی از ساکنین جهان عادی دور بوده اند و حال اگر بخواهند وارد دنیای آنها شوند خیلی چیز هایشان را باید تغییر بدهند و به سمت و سویی دیگر بروند و با همه این ها کمی متفاوت است که شما بخواهید از روی شخصیت ها حدس بزنید که چه کاری برای آنها بهتر است.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Quad Core 3.2 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 770 equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 24 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Processor: Quad Core 3.4 GHz

Graphics: Geforce GTX 1060 6GB


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Immortal Realms Vampire Wars

حجم: ۷٫۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *