مرسی دانلود

  • admin1
  • 19 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Hypercharge Unboxed برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Hypercharge Unboxed در نقش اکشن،ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Hypercharge Unboxed

دانلود بازی Hypercharge Unboxed برای کامپیوتر

بازی The Persistence یک بازی اکشن و ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Digital Cybercherries طراحی و ساخته و توسط شرکت Digital Cybercherries منتشر شده است.یکی از بازی های برجسته می باشد . در مورد سرباز های کوچکی اسباب بازی شکل است که شما کنترل آنها را بر عهده میگرید . این دسته از بازی ها به این شکل است که شما باید به شیوه ای با آنها برخورد مطیع داشته باشید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Hypercharge Unboxed برای کامپیوتر

یکی از بازی هایی که شما در آن پیوسته HYPERCHARGE Unboxed به سمت خط دفاعیه دشمن در حرکت هستید . این بازی از دسته بازی های است که شما باید آن را در بطن بازی به کار ببرید تا بدانید که چه میگویم . این بازی از سری بازی های واقعا فوق العاده است که شما آن را به بهترین نحوه متوجه خواهید شد . میدانید که چه میگویم.این بازی داستان خوبی در بطن خود دارد . یکی از بازی های فوق العاده و حرفه ای که شما در نقش سرباز های اسباب بازی شکل میتوانید خود را به هر دسته ای معرفی کنید . و بتوانید بتل های خوبی را اجر کنید . این بازی از بازی های است که شما میدانید که باید در هر نقشی که از خود به جایی مگذارید آن را به نحو احسن درک کنید . بازی های چون بازی های شوتر که در نقش یک سرباز دیوانه آن را اجریی میکنید . از این رو این بازی را میتوان یک بازی خوب دانست به آن خوبی که باید باشد.

دانلود بازی Hypercharge Unboxed

نقد فنی بازی Hypercharge Unboxed برای کامپیوتر

گرافیک : کیفیت سه بعد بازی و انتخاب درست المان های بصری درست در این بازی به شما کمک میکند که یک بازی خوب را تجربه کنید . شاید مهم ترین چیز در این بازی نورپردازی بی نقص و عای آن باشد که با استفاده از فناوری های پیشرفته موتور های بازی سازی ساخته شده است.
از این رو این بازی در خور ستایش است . این بازی واقعا یکی از شاهکار های به یاد ماندنی است . و مانند انیمیشن اسباب بازی ها می ماند . در هر جایی شما اسباب بازی های را نیز مشاهده میکنید که شما را به یاد اسباب بازی ها می اندازد.

دانلود بازی Hypercharge Unboxed

صدا گذاری : یکی از چیزی هایی که به کرارت در این بازی مشاهده میکنید . این بازی از نظر صدا گذاری چندان خوب عمل نکرده است . اما به اندازه کافی هم بد نبوده است . در زمینه صدا پیشگی و کاراکتر های که در بازی قرار دارد بدانید که شما یک بازی بد را انتخاب نکرده اید . جلو ه های صوتی بازی و افکت هایی که در هر آیتم بازی موجود است شما را نشان میدهد . موسیقی کار هم دلنشین با تم های فوق العاده شفاف و افکت های صوتی جذاب است . در این جا که بیشتر موسیقی حاوی پیام های اکشن بازی است اما یک حس ناب را برای شما به اختیار میگذارد . آن هم این است که شما پیروز هستید.

دانلود بازی Hypercharge Unboxed

راهنمای نصب

پارت های دانلود شده را کسترکت کنید و آنها را از حالت فشرده خارج کنید.
بعد شروع به نصب آنها کنید و این طور است که شما میتوانید به آنها دست پیدا کنید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Quad Q9550

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT 640

DirectX: Version 11

Storage: 13 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel i7-4770

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Hypercharge Unboxed

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۴٫۷۵ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *