مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Hellpoint برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Hellpoint در ژانر اکشن و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Hellpoint برای کامپیوتر

بازی Hellpoint یک بازی اکشن و فانتزی می باشد که توسط شرکت استودیویی Cradle Games ساخته شده است . این بازی تقریبا یک سبک بی نظیر دارد . و از لحاظ گیم پلی تقریبا بی نظیر به نظر می آید . بازی با تمام توانایی به کار رفته استفاده شده است. گیم پلی و داستان بسیار عالی در بازی همچنان چیز خوبی است و ممکن است که ذره ای هم تاثیر گذار باشد.

داستان بازی Hellpoint برای کامپیوتر

داستان بازی از هر لحاظ معمولی است و ممکن است که چیزی در خود نداشته باشد ، اما دلیلی هم ندارد که بخواهید بیهوده و اشتباه از آن برنجید ، این بازی میتواند تا مدت زمان بسیار زیادی شما را سرگرم نگه دارد ، با همه این ها شما فقط میخواهید چیز هایی را یاد بگیرید و این داستان زمانی برای شما روایت میشود که داستانی پر از رمز و راز را به جلو میبرید ، داستانی که پر از موجودات فانتزی از قبل دیو و یا شیاطین است. حتی نوع ارتباطی که بین شخصیت های مختلف وجود دارد و شما را کمی قوی تر از قبل نشان میدهد و این همان چیز نشان دادنی است. آنها را شما در یک منطقه میبیند و زمانی که آنها شاید دیگر در آنجا حضور نداشته باشند . ممکن است چندین با در خط داستانی با آنها صحبت کنید و این همان چیزی است که میل شما را افزایش خواهد داد نسبت به توده ای که در بازی وجود دارد. تا یک خط داستانی شروع بشود و کمی بیشتر جلو برود و با همه این ها تا مدت زمانی یقه شما را میگیرد و به مرور بخش هایی از بازی برای شما خلق میشود که در داستان با آنها ارتباط مناسبی پیدا خواهید کرد . البته تعداد این شخصیت ها در این بازی ابدا به اندازه سری قبل نیست و خیلی تعداد شخصیت های آن کمتر است. برخی قسمت ها جذاب هستند و گفتگو های خوب و مفیدی بین اشخاص مختلف انجام داده میشود که همه آن ها به خودی خود رشد میکنند و به رشد خود ادامه میدهد.

نکاتی دیگری در این بازی وجود دارد که هرکسی را جذب کارهای اصلی در بازی میکند و ممکن است تا مدت زمان زیادی بتواند از آنها بهره مند شود. وجود های حالت گروهی بازی کردن و به صورت چند نفره بازی را اداره کردن از دیگر مزیت های بازی است. و قسمت های مختلفی از بازی که هر کدام میتواند به اندازه کافی خوب و کاربردی باشد . و در این سیستم قرار دادی ممکن است که کار هایی را انجام بدهید و برای شما اصلا هیچ جذابیتی نداشته باشد ، بر عکس میتواند حقیقت اصلی را بر اساس خواسته شما به جلو ببرد.شما میتوانید در بازی به دیگر بازیکنان کمک کنید و یا آنها را نشان بدهید و برای مدتی برای هر کسی چیزی را بیشتر به جلو ببرید.

نقد فنی بازی Hellpoint برای کامپیوتر

هر شخصیتی چیز های متفاوتی را برای شما بیان میکند شما میتوانید با ابزار هایی که دارید شخصیت های درون بازی را ویرایش کنید و آنها را سفارشی کنید .هر یک از آنها میتواند قدرتی داشته باشند که در دیگر شخصیت ها وجود ندارد. شخصیت پردازی ها زیاد در بازی چشم گیر و گسترده نیست ، این همان چیزی است که شما نتوانستید از آن استفاده کنید. از شخصیت های اصلی تا دیگر شخصیت های بیهوده ، همه و کاملا فراموش شدنی هستند. ولی دیگر نکته ای که در بازی نظر هر کسی را جلب میکند فضای تاریک و ترسناک آن است . و کسانی که به فضاهای تیره و مه آلود علاقه دارند از همین طریق میتوانند به چیزی که میخواهند دست پیدا کنند ، تا جایی که امکان دارد همه داشته های خود را کنترل شده استفاده کنند. و یکی دیگر از روایت هایی که در این بازی وجود دارد ، همان نوع کاراکتر ها در طول داستان بازی است که تا مدت ها همراه شما است و شما میتوانید برای ورود به دنیای تاریک از آنها بهره ببرید.

در بازی چندین بار ممکن است به دلیل تاخیر های ناگهانی و سنگین شدن بازی با باگ های از طرف سازندگان رو به رو شویم ، و از بازی بیرون بیایم. ممکن است در برخی از زمان ها صفحه شما سیاه شود و یا هیچ کاری انجام نشود و شخصیت ها انگار که متوقف شوند. اما در بازی زیاد با این اتفاقات سر و کار نخواهید داشت و بعد از مدتی همه آنها رفع میشوند.اما به مرور آپدیت ها در بازی باعث میشوند که باگ ها کم کم مرتفع شوند و همه اشکالات فنی از داخل آن کنار برود. در ضمن این را به شما میگویم که مشکلات این بازی آنچنان از نظر فنی عظیم و یا بزرگ نیست ؛ این همان چیزی است که ممکن است در بازی زیاد با آن سر و کار داشته باشیم.ویا بخواهیم با عنوانی بزرگ آن را توصیف کنیم ؛ این همان زمینه ای است که ممکن است باعث بالا آمدن و یا انجام کارهایی باشد که دور یا نزدیک باشد.زیرا بازی هایی هستند که چگونه شرایط فعلی آنها ممکن است که به مرور شرایط خود را یکی کنند و این همان چیزی است که به مرور زمان میتواند شما را سرگرم نگه دارد.

نورپردازی با سبکی که میتواند بسیار تاثیر گذار و به گونه در هم آمیخته با این بازی باشد بیشتر شرایط حقیقی و فعلی بازی را نشان میدهد. و این اهمیت فراونی در گیم پلی و داستان بازی را برای ما شروع خواهد کرد. و نورپردازی در بازی تقریبا استاندارد است و محال است بازی را با یک شکست نور احساس کنیم. اما در زمینه گرافیکی و طراحی هنری این بازی واقعا که یک شاهکار به تمام معنا است ، با همه این ها میتوان آن را آنچنان دقیق برشمرد و یا حداقل آن را اینطوری دید. بیشتر مکان ها و مناطق در بازی به خوبی طراحی شده اند و از قابلیت دقیقی و گرافیک بی نظیری برخوردار هستند .و همه این ها مانند داستانی در دل آن رخ میدهد. همه این ها بسیار سیاه با داستانی خفقان آور است که هر کسی را به تاریکی عمق میکشاند .و این همان اندازه تم فانتزی و تاریک را به شما نشان میدهد که زیاد از آن سر در نمی آوردید. همه این ها تا مدتی برای ما شرایطی را فراهم کرده است که در بازی چشم انتظار آن هستیم و این میتواند به کمک کننده تر باشد و چیزی که میخواهیم را نشان میدهد. اما ممکن است که در بازی به دنبال جزئیات بیشتری هستیم و یا حداقل آنها را اینطور میبینم و برای آن مدت زمان زیادی میتوانید از نظر زمانی وقت بگذاریم.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: 4 threads, 2.5+ Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 760 or better

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Notice: A controller is strongly recommended to play Hellpoint

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: 4 cores, 3+ Ghz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Notice: A controller is strongly recommended to play Hellpoint


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Hellpoint

حجم: ۳٫۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *