مرسی دانلود

  • admin1
  • 14 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Ace Combat 7 Skies Unknown برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ace Combat 7 Skies Unknown در نقش اکشن و شبیه سازی پرواز می باشد.

دانلود بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

دانلود بازی Ace Combat 7 Skies Unknown برای کامپیوتر

بازی Ace Combat 7 Skies Unknown یک بازی اکشن و شبیه سازی پرواز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Bandai Namco Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Bandai Namco Entertainment منتشر شده است.یکی از بازی های هواپیمایی و اکشن محصول ۲۰۲۰ برای سیستم عامل ویندوز از سری بازی های کامیپوتری است که هر کسی را شیفته خودش خواهید کرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Ace Combat 7 Skies Unknown برای کامپیوتر

یکی از برترین بازی های که تا به امروز برای پلتفرم ویندوز ساخته شده است . قطعا بازی Ace Combat 7 Skies Unknown می باشد . و از بازی های است که آن را به دست هر کسی نمیشود داد .چون کنترل هواپیماهای دیوانه که مانند واقعیت شبیه سازی شده اند . هر کسی را دیوانه جنگ و بمب انداختن به هر جایی میکند . از این رو یکی از بازی های شبیه سازی دقیق در مورد هواپیماهای جنگنده و سیستم خط دفاعی و جنگیه ایالات متحده آمریکا که به خوبی ترسیم دقیق از یک بازی اکشن به تمام معنا را به وجود آورده است.
این بازی از سری بازی های است که شما در آن به همین منوال میتوانید خوبی بازی را از دیدن جنگها و رگبار بستن حس کنید.کنترل صدا خوب و گیر نواسانات در بازی و شفافیت دقیق و سیستم سه بعدی با وجود همه ی اینها از این هم نمیشود گذشت که این بازی در خور ستایش بی نظیری است . انواع جنگنده های قدرتمند که بر روی ناوگان های بزرگ قرار دارند برای پرواز آماده هستند و شما میتوانید در هر جایی سوار بر آنها شوید و خود را به بهترین خلبان موجود در جهان مجازی تبدیل کنید !
شاهکار های از این قبیل بسیار کم پیدا میشوند اینطور نیست .

دانلود بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

نقد فنی بازی Ace Combat 7 Skies Unknown برای کامپیوتر

انواع جنگنده های پیشرفته در اختیار شما در این بازی قرار دارد که شما با توان خود با آنهایی که راحت تر هستید یا قدرتی در آنها میبیند همراه میشوید . این بازی از مدل بازی های است که شما در آن با استفاده از سلاح پیشرفته قرن بیست و یک مشغول به بازی خواهید شد . از این رو میتوانید ناوگان و یا تاسیسات جنگی هر کسی را به نابودی بکشانید .که این خود به اندازه کافی برای من شما میتواند لذت چندین برابر یک بازی فوق العاده را افزایش بدهد. شما میدانید که باید به خوبی بازی کردن را بیاموزید یک فضای آکنده از جنگ و شلیک بمب و خمپاره که در هر جایی صدای را بر روی آرزو های محو شده شما میکشاند صدا های جنگنده ها و زوزه آنها در دل آسمان ، ممکن است که یکباره این جنگنده از دل آسمان به زمین فرود آید یا دوباره به آن برگردد .
مراحل مختلفی در این بازی وجود دارد که شما به سلیقه و دانش خود میتوانید آنها را به سمتی که دلتان میخواهد ببرید . تا جایی که امکان دارد هر چیزی را که میخواهید به آن سمتی ببرید که به آن زیاد نیاز دارید . شما در آسمان محو میشوید و دوباره در آن پدیدار میشوید . چرا که نه وقتی که یک بازی شبیه سازی از جت های جنگنده خیلی پیشرفته آمریکایی با بهترین تکنولوژی روز در اختیار من هم قرار میگرفت برای رقابت و مبارزه به دل آسمان میشتافتم و پرواز میکردم . از این گذشته بازی های بسیاری زیادی در بازار امروز وجود دارد که شما میتوانید از شبیه سازی دقیق هواپیما ها اطلاعات جامع و وسیعی به دست آورید . نیاز نیست که شما یک خلبان و یا کارشناس جنگ باشید . اما محدود انتخابی شما از گرافیک و داستان های پیچیده و طولانی چیست .

دانلود بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

نیاز به این همه تفکر و فلسفی بافی نیست . ما به یک کشتار هواپیمایی نیاز دارید که در آن جنگنده های دیگر را نابود کنیم . از این گذشته لذت بخش نیست که بخواهیم آن را از دست بدهیم . پس با تمام قدرت مبارزه میکنیم . گرافیک بازی قابل ستایش است . ناوگان ها و کشتی ها که بر روی دریا قرار گرفته اند . تا مکانیزم آبی دریا که در زیر آنها قرار دارد . کیفیت درخشان آنها . برای تاسیسات مختلف نظامی و جنگی و محیط مختلف بازی از قبیب بیابان ها و جنگل های بی سر و ته تا جزیره های متروکه . هر جایی که از پایگاه های نظامی در امان نمانده است .
جایی لذت بخش در این بازی صدا گذاری شخصیت های بازی است که از لحن به خصوصی در آن استفاده میکنند . همچنین شخصیت پردازی در بازی زیرکانه اما احماقانه است . چرا که وجود کالبد نادرست و نادقیق در هر گوشه ای از بازی یک ضعف تدریجی را به وجود می آورد . اگر چه ما از بازی های که همیشه در یک راستا قرار دارد خسته میشویم مثله بسیاری از بازی های اکشن که تا اکنون برای بازی های دسته ای هوایی یا فضایی ساخته شده است . اما این را بدانید که این بازی های شما را کمی گیج میکنند .
این که بخواهید زیاد در فضا معلق باشید خود به خود شما را خسته خواهد کرد . شما باید یاد بگیرید که چطور خود را سرگرم مبارزه های آتشفشانی و جانانه کنید .
این بهترین راه حل برای نوشتن و پی ریزی داستان های عمیق از ته قلب شماست . شما خود میدانید باید از پی ریز داستان های جنگی نفرت داشت اما از مبارزات آن لذت برد.

دانلود بازی Ace Combat 7 Skies Unknown

راهنمای نصب :

پارت های دانلود شده را در یک پوشه اکسترکت کنید.فایل نصبی را نصب کنید.

دانلود گیم پلی بازی


سیستم پیشنهادی مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i5-7500
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound card

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i3-7100
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750Ti(2GB)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound card


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ace Combat 7 Skies Unknown

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳۰٫۸۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴

دانلود ترینر

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *