مرسی دانلود

  • admin1
  • 26 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Halo Infinite برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Halo Infinite در ژانر نقش ماجرایی و اکشن می باشد.

دانلود بازی Halo Infinite

دانلود بازی Halo Infinite برای کامپیوتر

بازی Halo Infinite یک بازی نقش ماجرایی و اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ۳۴۳ Industries طراحی و ساخته و توسط شرکت Microsoft Studios منتشر شده است.بازی Halo Infinite یکی از بازی های اکشن و شوتر است که در سبک علمی و تخیلی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی ساخته شده است . شما در بازی با داستانی رو به رو هستید که از قلب فضا خواهد آمد . جایی که بشریت با تاخت و تاز های خود در سیاره های مجاور و ایجاد قلمرو های بلاشک استثنایی و خیره کننده اش میخواهد هر جایی را تحت تصرف خود در آورد . اما آیا اتفاق رخ خواهد داد . یا خیر.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Halo Infinite برای کامپیوتر

برایان جرارد، مدیر تیم تبلیغات Halo Infinite اعلام کرد که گیمرها نباید به شایعات مرتبط با تاریخ عرضه‌ی بازی اعتماد کنند. چرا که ممکن است دروغ باشد و آنچنان که در مورد بازی گفته شده است . اغراق آمیز باشد . اما همچنان که میدانید آن چیزی که فکر میکنید نخواهد بود. اما بلاشک و استثنا همانی است که شما نیز برای آن مدت زمان زیادی وقت خود را گذاشته اید . زیرا خود سازندگان هم هنوز مطمئن نیستند که «هیلو اینفینیت» در چه تاریخی از سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود. اما به همین زودی های منتشر خواهد شد و شما را به قلب یکه تجربه بزرگ خواهد برد.

پس از آن که چند خرده‌فروشی در اینترنت ، بله کسانی که میخواستند اولین عرضه کننده باشند. تاریخ‌هایی احتمالی را برای زمان عرضه‌ی بازی Halo Infinite معرفی کردند، اما این تاریخ ها چگونه حدس زده میشد . اما خدا میداند .. استودیو سازنده به‌صورت رسمی واکنش نشان داد . بله به صورت کاملا جالب و تاثیر گذار و گفت هیچ‌کس تاریخ انتشار این بازی را نمی‌داند. بله چیزی که شما آن را مورد توجه و ارزیابی قرار داده اید. زیرا اصلا خود تیم سازنده‌ی «هیلو اینفینیت» هم هنوز تاریخ عرضه‌ی آن را مشخص نکرده است. بله این همان چیزی است که تا مدت ها با شما راه خواهد افتاد و صرفا به کار روی محصول نهایی ادامه می‌دهد. اما شاید به این خاطر جذابیت زیادی داشته باشد.

دانلود بازی Halo Infinite

در اکثر مواقع استودیوها با اینکه تاریخ عرضه‌ی بازی را با مخاطبان به اشتراک نمی‌گذارند، بله مخاطبی که زیاد مورد قبول نبوده است . تاریخی را برای سازندگان بازی مشخص می‌کنند؛ تاریخی که شاید زیاد از حد هم برای هر کسی امیدوار کننده نبوده باشد. تا آن‌ها بدانند که برای انجام هر کار چه‌قدر زمان باقی مانده است. بله برای چه زمانی و چه چیزی که شما میدانید . همچنین وقتی مخاطبان خبری از تاریخ عرضه‌ی انتخاب‌شده توسط تیم ساخت بازی نداشته باشند، شاید در این کار بینشی نهفته است. متوجه تاخیرات اعمال‌شده روی آن هم نمی‌شوند. بله تاخیراتی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است ولی وقتی که می‌دانید خود استودیو هم تاریخ عرضه‌ای برای بازی مشخص نکرده است، بله تاریخی که زیاد هم خوب نبوده است می‌فهمید که حتما کار روی آن زمان‌بر و کمی غیر قابل پیش‌بینی به نظر می‌آید. اما شاید بتوان آن را یک نشان گر نامید …

نقد فنی بازی Halo Infinite برای کامپیوتر

چند سالی بود که کمپانی مایکرو سافت در حال برسی بازی ۵ Halo بود . بله یک بررسی خیره کننده و نقش بر انگیز و خبری از ساخت بازی جدیدی از کمپانی نبود. بله خبری که بخواهد تاثیر بزرگی را ایجاد کند تا این که در سال ۲۰۱۳ شروع به ساخت بازی جدید Halo Infinite پرداختند. بله همه غاقل گیر و هیجان زده برای محصول بعدی که شما میدانید آن را چگونه ارزیابی خواهید کرد و در سال ۲۰۲۰ قرار است که این بازی را انتشار بدهند.بله انتشاری که ممکن است که جذاب به نظر آیید. طرفداران این بازی مهیج خیلی خوش حال بودند.بله خوشحال بودند تا زمانی که زیاد هم دور از انتظار نبود. تا این که معاون کمپانی مایکروسافت در یکی از سخنرانی ها گفت . بله در سخنرانی که اخیر خود گفت ….. که این بازی یکی از بهترین بازی های ما است. بله یک بازی که شاید به هیچ وجه نخواسته ایم.

دانلود بازی Halo Infinite

چیزی که تا به حال ساخنه ایم و این بازی در سال های اول نزدیک به ۷ میلیون دولار خرج برداشته است . بله خرجی که شاید زیاد هم مورد تایید کسی واقعه نشده است. وشاید این بازی در سال اول انتشارش بتواند بالای ۴ میلیار به دست بیاورد.اما شاید این خبر زیاد هم برای هم عنوان خوبی را به ارمغان نیاورد و این خیلی خوب است. ولی طرفداران بازیGears 5 این حرف معاون مایکرو سافت را قبول نداشتند . چرا که احساس میکردند که زیاد هم مورد تاییدشان نخواهد بود …. زیرا این بازیه Gears 5 با اینکه ۸ میلیون خرج برداشت . بله مقدار زیادی که شاید تا جای ممکن هم آنگونه که میخواستیم نبود …. ولی توانست در سال اول انتشارش بیش از ۱۳ میلیارد کسب کند. بله زمانی که تا جایی پیش رفت که ما به خواسته خود از دور و نزدیک رسیدیم. کمپانی مایکروسافت که این خبرا را شنید. اما ممکن بود که سریعا هم اعلام کند که چیز شگفت آوری را هم از دست نداده است. سریعا حرف های معاونش را تکذیب کرد و معافق طرفدارانش بود. اما فقط برای مدت کوتاهی دوست داشت از بقیه حرف نیز بشنود.

این بازی Halo: Infinite اولین ورودی خود را بزرگ به خط اصلی سری بازی‌های Halo به دنبال نسخه‌ی قبلی یعنی Halo 5 که در سال ۲۰۱۲ انتشار یافت و این یکی از بزرگ ترین دستاورد های کمپانی مایکروسافت است.

دانلود بازی Halo Infinite


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Halo Infinite

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *