مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Gris برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Gris در ژانر ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Gris

دانلود بازی Gris برای کامپیوتر

بازی Gris یک بازی ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Nomada Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت Devolver منتشر شده است.یک بازی عاطفی و رویاگونه در مورد دختری تنهاست که در سرنوشت تاریک و عبوس خود پنهان شده است و این شما هستید که باید او را از این دنیا نجات بدهید و تجربه ای جدید را نسیب او مغز فعالش کنید . این همان چیزی است که شما آن را تا ریشه های استخوان در بدن تجربه خواهید کرد و این ممکن است که چندان برای کسی که لازم است از این دختر چیزی بدانید لازم است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Gris برای کامپیوتر

بازی کامپیوتری GRIS یک از بازی های منحصر به فرد است که توسط استودیو بازی سازی Nomada Studio طراحی و ساخته شده است . در این بازی شما میتوانید به همان اندازه که لازم است و میدانید این تصور را به خود راه بدهید و در حمایت از چیزی که میدانید آن را یک غنیمت و یک لزوم بدانید . اما به هر حال یک اتفاق که بر آورد لازمی از این حادثه ندارد به همان طریق شما را به کار مشکلات و سیستمی که میدانید خواهد کشاند. در هر صورت این شما هستید که به دنبال خواسته های خود به سمت و سویی از این زندگی خواهید رفت . به همین منوال در هر سمت و سویی در همین حالت و اتفاقات که از عهده آن بر می آیید یک اتفاق از اتفاقات دیگر پیشی خواهد گرفت و ممکن است که زیاد جذاب به نظر نرسد . در هر صورت این شما هستید . که برای چیزی که میخواهید تلاش و فکر لازم را خواهید کرد . اما در هر صورت باید به خاطر چیزی که فکر میکنید این بازی را رعایت کنید . بازی دل شما به همان اندازه که لازم است خوب و عالی به نظر خواهد رسید.

دانلود بازی Gris

داستانی که خط روایتی آن در مورد یک دختر جوان است که شما آن مغز او را کنترل خواهید کرد و برای چیزی که لازم است هر موقع که لازم باشد زحمت خواهید کشید . چون میخواهید که این دختر را به اندازه لازم تا جایی که از این حالت خارج شود نجات بدهید و این اتفاق سختی نخواهد بود . این همان چیزی است که شما آن را میدانید و برای آن تلاش خواهید کرد . یک خالت خوب و اتفاق باور نکردنی که از پس آن برخواهید آمد . در هر صورت برای تلاش کنید . یک حالت خوب و حالت بخشش را به وجود خواهید آورد . اما مگر میشود که چیزی را که درک کرده اید از یاد برده باشید . و بخواهید آن را مدفون نگه دارید . در هر صورت به آن چیزی که میخواهید خواهید رسید.

دانلود بازی Gris

نقد فنی بازی Gris برای کامپیوتر

گرافیک ستودنی و خوب در این بازی به همان شیوه ای که حدس میزنید . یک حالت چندان زیبا را به وجود نخواهد آورد و این همان چیزی است که شما را شاید مجذوب و محصور آن کند و شاید آن را یک تجربه تلخ بدانید . این تجربه شما را در برخواهد داشت مانند بسیاری از اتفاقات که منجر به شکل گیری آن محدوده میشوند و آن را تا جایی درک خواهید کرد . در هر صورت به همان اندازه که میخواهید میتوانید به چیزی که میخواهید برسید . این همان چیزی است که شما را به آن مقدار و هسته لازم خواهد رساند . در هر صورت به آن توجه کنید . به آن چیزی که در این بازی به آن نیاز خواهید داشت. یک بازی خوب و قابل تامل.

دانلود بازی Gris

گیم پلی خاص که ارزش بازی کردن را برای شما دو چندان خواهد کرد . این شما هستید که تصور خود را از کاری که انجام میدهید به وجود خواهید آورد .به هر حال این همان چیزی است که شما به آن بسیار سر و کار دارید . اما در هر صورت به آن مدت زمان بستگی دارد که میتوانید خود را به یکسری شرایط در بازی عادت بدهید . بازی را انجام بدهید و مطمئن شوید که برای چه چیز لازم است که آن دختر را از آن کابوس و رویایی شبانه نجات بدهید . این آن چیزی است که ممکن است که شما را برای مدت ها از این حالت و آشفتگی نجات بدهید . یک حالت خوب و زیبا که برای زندگی خواهید کرد . در هر صورت به وجوه مورد نیاز بازی کمک خواهید کرد و سالها برای تمرین خواهید کرد . این یک بازی خوب و محصور کننده است که شما آن را به صورت جدی و بهبود یافته نخواهید دید . در هر صورت که چیزی که میخواهید یک چیز عمیق است که به آن نیاز خواهید داشت . این همان چیزی است که لازم است برای آن زحمت بکشید . این همان چیزی است که برای آن در تلاش هستید . این همان چیزی است که مدت ها برای آن کار خواهید کرد . در هر صورت این یک حالت است که مدت ها روی آن کار خواهید کرد . یک بازی خوب و چشم به چشم که از آن برای معرفی و انواع حالت های لازم استفاده خواهید کرد.

دانلود بازی Gris

صدا گذاری مناسب و انواع لوکیشن های عالی و استثنایی که در آن به نحوی شما توانستید یک کور سو از امید را تجربه کنید و در تاریکی ذهن خود آن را برای خود و زندگی به نحوی مبارزه آمیز ب تحقق و تغییر شکل در آورید . این همان چیزی است که مدت ها روی آن کار میکنید تا آن را بسازید و برای خود روشن کنید
لوکیشن و فضاسازی خوب وزیبا چیزی است که در اکثر بازی های امروزی شما آن را به خوبی مشاهده خواهید کرد و در هر صوت شاید چیزی نباشد که شما راضی کند . اما از آن به نحو احسن استفاده خواهید کرد چرا که در هر صحنه جا های زیبایی در این فضاسازی های وجود خواهد داشت که شما آن را تجربه کنید و برای آن تجربه خود را گران مایه تر کنید . یک حالت خوب و اغماص گونه که حرفه ای و جالب است.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core2 Duo E6750 (2 * 2660) or equivalent / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ (2 * 2600) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Geforce GT 430 (1024 MB) / Radeon HD 5570 (1024 MB)
Storage: 4 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Gris

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۲۳ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

======

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *