مرسی دانلود

  • admin1
  • 23 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Green Hell برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Green Hell در نقش جهان باز،بقا،اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Green Hell

دانلود بازی Green Hell برای کامپیوتر

بازی Green Hell یک بازی جهان باز،بقا، اکشن و ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Creepy Jar طراحی و ساخته و توسط شرکت Creepy Jar منتشر شده است.بازی که شما را در مراحل مختلفی در یک بازی تعاملی قرار خواهد داد. در بازی شما این وظیفه را بر عهده دارید که ، خود را از یک جزیره نجات دهید و خود را از محدوده ای که در هر یک از چندین مرحله هیجان انگیز بازی قرار داده شده خارج کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Green Hell برای کامپیوتر

بازی Green Hell یک بازی تعاملی است که شما را در درون یک جزیره با مقداری کمی از وسایل مختلف قرار میدهد حال شما خود را در این بازی نجات میدهید . آن هم چطور ؟ روشی که در این بازی برای شما بنا نهاده شده است به این طریق و روش است که شما باید مراحل مختلف و مهمی را در ذهن خود بسنجید . شما میتوانید در بازی با استفاده از برگ ها برخی از نقاطی که در میان جنگل وجود دارد و خالی از علف زار است را انتخاب کنید و در آن محدوده اسم یا چیزی را بنویسید تا اگر از بالای جزیره یک هواپیما یا بالگرد عبور کرد بتوان آن را ببیند و به کمک شما بیاید و اینطور شناس زنده ماندن شما بسیار بالا خواهد رفت . یا کسی که در جزیره باشد و بداند که شما در آن جا هستید و نیاز به کمک دارید . این یک راه است برای اینکه شما بتوانید خود را از آن جزیره نجات بدهید . در قسمت های دیگر شما میتوانید با استفاده از چیزی های که در جزیره پیدا میکنید وسایلی را برای خود طراحی کنید و یا در جزیر مشغول شکار موجودات دیگر شوید و از این طریق بتوانید زنده بمانید . در این جزیره عده ای دیگر هم ساکن هستند که باید بتوانید از شر آنها نیز خلاص شوید.

دانلود بازی Green Hell

نقد فنی بازی Green Hell برای کامپیوتر

گرافیک بازی : یک گرافیک پویا و سه بعدی است و شما یک بازی تجربه و ماجراجویی را تجربه خواهید کرد . پردازش شخصیت های بازی به خوبی شکل گرفت است اما نمیتوان از باگ ها و نقاط ضعف آن نیز گذشت به هر حال بازی یک بازی کامل به حساب نمی آید و موتور های گرافیکی و و رندر بازی به خوبی شکل نگرفته است . همچنین فضای سازی در بازی بسیار کاملا نیست و نمیتوان از یک بازی ماجراجویی بیشتر از این هم انتظار داشت . بازی در زمان های خسته کننده و بی سر و ته به نظر می رسد و ممکن است که شما را زیاد از مکانی که در آن هستید راضی نکند . به هر حال این بازی یک بازی ماجراجویی و تعاملی با محیط است.

گیم پلی بازی : تا حدودی به خوبی کار خود را به جلو برده است . شما در این بازی میتوانید به هر قسمت از این جزیره اسرار آمیز بروید و فقط تنها چیزی که مهم است این است که شما خود را از آن جزیره بیرون ببرید . و این شاید مقدار زیادی سخت به نظر برسد اما غیر ممکن نیست . این بازی تمام قابلیت های یک بازی حرفه ای را در خود جا داده است و از این بابت زیاد نگران نباشید که نتوانید بازی را به جلو برانید . ممکن است که شما در بازی غرق شوید و حتی دیگر دست از بازی کردن نیز برندارید . کوه های که در جزیره شکل گرفته اند تا حس تنهایی که شما در آن جا احساس خواهید کرد همه به شما نشان خواهند داد که این بازی چگونه بازی موفقی است که از پس ساخت چنین صحنه های جالبی بر آمده است . با اینکه فضای حاضر بازی یک جزیره است . اما همه چیز میتواند غیر منتظره پیش برود . یعنی اینکه شما بتوانید از این جزیره خارج شوید.

دانلود بازی Green Hell

موسیقی بازی : در لایه و اتمسفر بازی به خوبی شکاف های بازی را نشان خواهد داد و تاریکی های رنگ آمیزی و نوع بینش بازی ساز را روشن خواهد کرد . یک بازی گسسته و غیر قابل ارتکاب دوباره . به هر حال بازی با موسیقی ساده ای سر و کار دارد و چندان هم برای مراحل و فضا سازی بازی دور از انتظار نیست .
صدا گذاری و افکت های صوتی بازی به خوبی به پیش میروند و هیچ چیز جادویی وجود ندارد . به جز خش خش برگ های درختان بر زیر پای شما … شما ممکن است که یک کوله پشتی را بر روی شانه های خود بگذارید و از داخل درختان به سمت مکان های ناشناس بروید . اما این کار را باید با اطمینان انجام بدهید . حتی در بازی ممکن است که با یک فرد مهاجم رو به رو شوید که بخواهد به شما آسیب بزند . از این رو دیگر شما نخواهید توانست به پایان بازی نزدیک شوید و این میشود پایان زندگی . یا ممکن است یک جانور وحشی به شما حمله کند .پس باید احتیاط لازم را در بازی انجام بدهید . از این رو شما میتوانید که این کار را به خوبی انجام بدهید و همه چیز را به خوبی یاد بگیرید . چیزی که سراسر یکسره نخواهد بود . این رویه بازی جالب و تنگ و تاریک است . یکسو بهترین روش برای پیشرفت و یکسو کردنه بهترین نوع زندگی کردن است.

دانلود بازی Green Hell

بدانید که به اندازه کافی میتوانید پیشرفت را برای زندگی دوباره در بازی احساس کنید و در مراحل پایان قرار بگیرد . سعی کنید که از آب و تجهیزات خود به خوبی استفاده کنید . از این رو شما نمیتوانید به آن اندازه خوب عمل کنید و این به شما نشان خواهد داد که شما هیچگونه زندگی خوبی را به دست نخواهید آورد . و شما میدانید که برای مبارزه کردن در این جزیره قدرت خود را از دست خواهید داد و بدون قدرت و انرژی بازی کردن برای شما حکم مرگ را در پی خواهد داشت . پس یاد بگیرید که چگونه بازی کنید . یاد بگیرید که برای چه چیزی بازی میکنید . یاد بگیرید که برای چه اهدافی بازی میکنید . برایش تلاش کنید و به دستش بیارید . از این رو شما میتونید تا جایی که امکان داره به چیزی که میخواید برسید و این اون چیزی هست که شما اون رو میخواید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: 3.2 GHz Dual Core Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660, Radeon RX 460 or equivalent with 2 GB of video RAM

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: 3.2 GHz Dual Core Processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce 970, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

Sound Card: DirectX compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Green Hell

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

==========

دانلود آپدیت ۱ | دانلود آپدیت ۲ | دانلود آپدیت ۳

دانلود آپدیت ۴ | دانلود آپدیت ۵ | دانلود آپدیت ۶

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *