مرسی دانلود

  • admin1
  • 09 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Metal Wolf Chaos برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Metal Wolf Chaos در ژانر اکشن و علمی تخیلی می باشد.

دانلود بازی Metal Wolf Chaos

دانلود بازی Metal Wolf Chaos برای کامپیوتر

بازی Metal Wolf Chaos یک بازی اکشن،علمی تخیلی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت From Software, General Arcade طراحی و ساخته و توسط شرکت Devolver Digital منتشر شده است.بازی Metal Wolf Chaos یک بازی اکشن و ماجراجویی ، محصول استودیوی ، بازی سازی From Software می باشد . این بازی ، در ابتدای عرضه ، چندان مورد استقبال گیمر ها و منتقدان قرار نگرفت . اما بعد ها ، با ارائه ی نسخه های قوی تر و بهتر ، توانست سرمنشع جاری را ، مانند گذشته تغییر بدهد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Metal Wolf Chaos برای کامپیوتر

سالها پیش ، استودیوی بازی سازی From Software مانند امروز، پرآوازه و محبوب نبود. از همین رو ؛ چندان طرف دار محور و استثنایی به حساب نمی آمد. یعنی نه تنها سری سولز وجود نداشت ، بلکه تنها مجموعه‌ی پرطرفدارشان هم ، با نام Armored Core همواره در انحصار تعداد زیادی از ، کنسول‌های سونی عرضه می‌شد. چرا که به دلیل رشد پایین ، در این عرصه و استفاده از حالت های اغراق آمیز ، و بروز رسانی های عمیق و نادرست . این یک معضله ، اعصاب خورد کن و بی خاصیت به نظر می آمد. بعد از مدتی، ناگهان پای مایکروسافت ، به دفاتر From Software باز شد.که این نیز یک خبر خوب ، برای گیمر ها و علاقه مندان ، الخصوص این کمپانی به حساب می آمد.

دانلود بازی Metal Wolf Chaos

آن‌ها هم عنوانی درست شبیه و برابر، با سری Armored Core می‌خواستند. تا انحصاری کنسول Xbox باشد.برای این که بتواند ، رقابت تنگاتنگی را شروع کند . و از همه مهم تر، در زمینه مورد نیاز گیمر ها نیز بتواند ، به رفتار های اساسی پاسخ بدهند . روند ساخت این بازی انحصاری، به خوبی پیش رفت.چرا که در زمانی که، کمپانی شروع به کار کرد ، خبری از حواشی و اتفاقات دگرگون شده ، مانند استودیو های امروزی بازی نبود ، که به این شرکت یا اون شرکت باج میدهند. و زیر دست می مانند و له میشوند. اما هنگامی که ، زمان انتشار آن فرا رسید. ناگهان همه متوجه شدند که ، این اتفاق ، یک امر خوب ، برای بازی بازان و بازی سازان است . و باید آن را غنیمت شمرد . از این رو مایکروسافت ، از انتشار بازی سر باز زد. تا این عنوان تنها در ژاپن عرضه شده ، و فروشی ناامید کننده داشته باشد. چرا که دلیل آن را شاید ، مقصر اصلی ، همین شرکت From Software میدانستند . اما به هر حال ، با فیصله پیدا کردن این قضیه و رشد و نمو کم و بیش . بازی بیشتر از قبل ، کمی نظر مایکروسافت و عوامل داخلی را ، نسبت به این بازی عوض کرد. اما احتمالا هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد . که نام آن پس از سال‌ها، دوباره و به صورتی گسترده، بر سر زبان‌ها بیفتد.چرا که ، ایده های بازی توسط شرکت From Software باز سازی و پیش تولید شده بود.

نقد فنی بازی Metal Wolf Chaos برای کامپیوتر

اجازه بدهید تا این موضوع را از همین ابتدا مشخص کنیم، اما چیز های دیگر نیز هستند ، که بتوانیم آن را مهم تر بدانیم ، به همین منوال من ، فقط ضروری ترین ها را ، یا آنهای که ، بیشتر به کار شما می آیند را ، به شما معرفی خواهم کرد : Metal Wolf Chaos XD یک ریمستر ، کامل و حرفه ای نیست. اما خوب به آن اندازه که باید و شاید هم ، اتفاق ناخوشایندی را ، برای شما به وجود نمی آورد. این نسخه از بازی، تنها برای اجرا شدن بر روی کنسول‌ها و سیستم‌های فعلی ، به صورتی درست با پتانسیل بالا ، بهینه سازی شده است. و تغییر دیگری بر روی آن ، صورت نگرفته است. چرا که تغییرات گسترده ، خود به خودی خود . میتواند خسارت های زیادی را ، به صاحت مقدس این بازی بزند . البته که ، در گذشته این استودیو ا، ز این جور اتفاقات نیز می افتاد ، اما گذشته ها ، دیگر به پایان رسیده .و دلیل این موضوع هم، این است که تجربه‌ای کاملا مشابه ، با نسخه‌ی اصلی که ۱۵ سال پیش ، که نه چندان جذاب به نظر می رسید . که ، عرضه شده بود.

دانلود بازی Metal Wolf Chaos

برای بازیکنانش فراهم کرد. که این میتوانست ، شما را نیز که شاید ، با این بازی زیاد و به طور مختصر آشنایی دارید ، دل آشفته کند . در نتیجه، این بازی از نظر گرافیک و گیم پلی ، منحصر به فرد تلقی نخواهد شد . این آن چیزی است که شما ، در این بازی به آن نیاز خواهید داشت . و تا جای ممکن برای آن زمان و برنامه ریزی میکنید . و اصلا دوست ندارید، یک بازی بد را در زمانی خوب بازی کنید . اصلا در حد و اندازه‌ی استانداردهای ، حال صنعت گیمینگ نیست . چرا که وجود بعضی چیز های غیر مهم و کلیشه ای ، خود در بازی به آن اندازه که نمیتوانست یا نمیشید خوب است . در هر صورت ممکن است ، که شما بتوانید آن را یک بینش خوش بدانید یا نه ، در هر صورت ، این آن چیزی است که شما ، آن را دوست خواهید داشت ، این که بتوانید ، به هر صورت شده ، یک استاندارد از پیش تعریف شده را ، در این بازی به دست آورید . و اگر بخواهید با ذهنیت “یک عنوان جدید ، در سال ۲۰۱۹” یا “یک ریمستر کامل” به سراغ این بازی بروید. شاید پشیمانتان کند و برای شما دلچسب نباشد . این بازی نچندان به مزاق شما خوش نخواهد آمد . یک چیز ضروری و غیر قابل انکار است . در هر صورت شما ، به آن زمان و اتحاد در بازی ، بر علیه دشمن نیاز خواهید داشت . و یا به بررسی آن بپردازید، کاملا ، در حال رفتن راه اشتباهی هستید. و ممکن است که چندان برای شما دلچسب و امیدوار کننده به نظر نیاید .

گیم پلی :

بازی Metal Wolf Chaos با اینکه فقط در ژاپن و کشور های آسیای شرقی منتشر شده بود و چون شناخت گسترده ای از این بازی در دسترس عامه نبود . اما توانست با سبک منحصر به فرد خود که ، شاید باز هم برای هم گیمر ها و بازی دوستان کامل آشنا نبود . در آن زمان نقد‌های ، مثبتی دریافت کند. چرا که بازی از پتانسیل بالایی ، برخوردار است و تا جای ممکن ، بر روی آن کار شده است . همچنین این بازی با داشتن بهبود‌هایی ، در بخش گرافیک ، که واقعا استودیو From Software به خوبی روی آن کار ، کرده است . و آن را به خوبی جلا داده است . بازی قصد دارد که ، یک اثر بازسازی شده ، مانند بسیاری از نسخه های ریمستری جلوه کند . اما شاید در عمل ، چیزیی متفاوت را ، نشان داده است . شما میدانید که ممکن است ، که این بازی همانگونه که شاید احتیاج باشد . این را به دست طرفداران برساند. که نیروی عظیمی را ، در بطن خود خارج کند.

دانلود بازی Metal Wolf Chaos

در کنار بهبود سیستم صدا ، از نظر توکن های داخلی ، و پردازش میکرو چیپس های خارجی، و اتومیشن ها ، این اتفاق شاید ، یک رخداد منحصر به شرایطی باشد ، که شما به آن نیاز خواهید داشت . همچنین بازی مذکور را ، می‌توان تا جایی که پیش این هم باشد ، تا جای ممکن به آن ، خود را نیازمند کرد . و پس از عرضه‌اش ، روی نمایشگر‌های Wide نیز تجربه کرد. یک حالت استثنایی و اغراق آمیز ، که شاید خوب به نظر نیاید . بازی Metal Wolf Chaos در سال ۲۰۰۴ و به صورت انحصاری ، برروی کنسول xbox360 در کشور ژاپن منتشر شد. و این شاید یک شروع مهیج به نظر می آمد ، و شاید هم یک شروع بد . و ناهموار . که شما آن را دوست داشته داشته اید . اینطور نیست .

بازی اکشن ، حرفه ای ، و کاملا جذاب Metal Wolf Chaos XD توسط کمپانی معروف فرام سافتور (From Software) ساخته شده بود . ولی آیا این واقعا ، این بازی ساخته شده بود ؟ یا اینکه قرار بود ، ساخته شود ؟ میتوانید نکات آن را ، در بطن و لایه های این بازی رصد و بررسی کنید . و شباهت زیادی به سری Armored Core داشت. شاید این عنوان های تکراری ، دیگر برای پلتفرمر های ،نسل هشتمی و کنسول های خانگی و ایکس باکس ها. یک طنز و یک جوک به شمار آید.

دانلود بازی Metal Wolf Chaos

بازی Metal Wolf Chaos XD در حقیقت و اصل وجود آن ، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Metal Wolf Chaos است که ، واقعا نیز میتوانست ، بهتر از این به روی آن کار کرد . اما سال ۲۰۱۸ و در جریان مراسم E3 معرفی شد. اما چه مراسمی بود ، این مراسم ، چون بلبشوعی ، در هئیت داوران توسط جیمی هنریکس ، و سردبیر مجله گیم اسپات اتفاق افتاد ، اما جلوه کننده در حواشی بازی نبود. و به آن نیز توجه نشد . این بازی علاوه بر انتشار برروی پلتفرم‌ها مختلف، پلتفرم های که ، اغلب هر کسی توان خرید آن را ندارد ، یا دسته کم باید با توهم در مورد بازی کردن با آنها، بنویسد . با وضعیت فعلی و قیمت دلار . در غرب نیز ، عرضه می‌شود. اما برای آنها متفاوت تر از ، من و شماست ، که دیگر توانی برایمان ، برای ادامه و حس بازی کردن، نمانده است .

داستان و اصل بازی Metal Wolf Chaos XD در ایالات های کاملا متحد ، و یکپارچه آمریکا و اطراف آن و حاشیه های اقیانوس آرام و اطلس رخ می‌دهد. این برای یک گیمر ، که تجربه ی خوب میخواهد ، خالی از الطاف نیست . رئیس جمهور ، پر ابهت و پایه ای چهل و هفتم آمریکا . با نام مایکل ویلسون “Michael Wilson” بعد از مواجهه با ، یک کودتای ناگهانی و خانه ویران کن . و اشغال و تخریب شدنه ، اکثر کشور، مجبور می‌شود که هر چیزی را ، در چنته دارد رو کند. مانند یک گیمر که ، دیگر برای خرید نسخه های گاد آف آور پولی در جیب ندارد . با استفاده از یک زره‌ی مکانیکی و خوش ساخت . که از پردازش چند لایه بهره میبرد . (Mech Suit) که به صورت ، مخفیانه و غیر رسمی تولید شده بود ، که به مبارزه و ایجاد ثبات قدرت لازمه با دیگر گرو های سیاسی ، و وزرات های متغاییر میپردازد.

گرافیک بازی Metal Wolf Chaos XD

با این حال، موردی که در بیشتر اوقات ، خود من ، با آن سر و کار دارم . همین است که ، خیلی از بازیکنان پس از مشاهده‌ی بازی Metal Wolf Chaos XD به آن ، اشاره می‌کنند، گرافیک بالای آن. گرافیک بازی اصلا در حد و اندازه‌ ای ، یک عنوان نسل فعلی و یا حتی یک ریمستر نیست. چرا که ممکن است ، آن شکافته شده و غیر منتظر ببینید

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 32/64bit Windows 8.1 32/64bit Windows 10 32/64bit
Processor: Intel Core i3-2100 3.1GHz / AMD Athlon II X4 645 AM3 3100GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GeForce GTX 550 Ti, 1GB VRAM ATI Radeon™ HD 6850, 1GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD FX-6350 3.9GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GeForce GTX 750, 2GB VRAM ATI Radeon™ R7 260X, 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Metal Wolf Chaos

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۴٫۳۹ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *