مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Guns Gore and Cannoli 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Guns Gore and Cannoli 2 در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Guns Gore and Cannoli 2

دانلود بازی Guns Gore and Cannoli 2 برای کامپیوتر

بازی Guns Gore and Cannoli 2 یک بازی اکشن و ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Crazy Monkey Studios و Claeysbrothers طراحی و ساخته و توسط شرکت Crazy Monkey Studios منتشر شده است.یک بازی جذاب دو بعدی در سبک اکشن و جنایی است که شما در نقش یک Mob یا خلافکار خرده کار اما حرفه ای شروع به جنگ های خیابانی با استفاده از مسلسل دستی تامسون میکنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Guns Gore and Cannoli 2 برای کامپیوتر

بازی Guns Gore and Cannoli 2 یک بازی اکشن و پرضد خورد است که شما با استفاده از شخصیت اصلی که یک خلافکار یا گنگستر است به سمت دشمن حمله میکنید . تقریبا این همان است که در بیشتر بازی های گنگستری مبینید . دشمن شما در مسیر اول پلیس است و شما در این مسیر هیچوقت به این اندازه تا به حالا یک بازی دو بعدی را تجربه نکرده اید . بازی پیش رو در هر صورت از آن شماست . این بازی به همان اندازه که شما فکر میکیند ساده است و به خاطر روایت داستانی ساده خود شاید در اول کار شما را جذب نکند . و یک بازی تکنیکی است که در اکثر مواقع ممکن است که برای کسانی که از تم داستانی لذت میبرند دلسرد کننده باشد . از این رو در بازی شما میتوانید با استفاده مسلسل دستی خود پلیس را زیر نظر قرار بدهید . تا مبادا بتواند شما را زیر نظر قرار بدهد. این همان چیزی است که در هر زمانی به آن و وجودش رضایت کافی را هدیه میدهید.

دانلود بازی Guns Gore and Cannoli 2

نقد فنی بازی Guns Gore and Cannoli 2 برای کامپیوتر

گرافیک عالی و در سطح قابل قبول چیزی است که در این بازی برای شما جذابیت به خصوصی را خلق خواهد کرد . به خاطر استفاده از سیستم دو بعدی و برای کسانی که بازی های سه بعدی و شبیه سازی واقعیت هضم سختی دارد مقداری مشکل و غیر قابل هضم است . این همان چیزی است که شما به صورت مرور شده در بازی آن را برای خود و گیمر های دیگر مدنظر قرار میدهید.
هوش مصنوعی در بازی به صورت پیوسته و ساختار محور در طول بازی در هر جایی با برنامه نویسی دقیق به کمک شما خواهد آمد . شما مشغول به مخفی شدن به پشت سنگر ها میشوید . و این مخفی شدن در پشت سنگر برای هوشمند بودن آن است که در این بازی شما بیشترین کانون توجه را در بازی احساس خواهید کرد . مقداری از لحظه های مورد نظر و نفوذ شما آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

دانلود بازی Guns Gore and Cannoli 2

مراحل مختلف در بازی شما را شوکه خواهد کرد . چرا که تنوع مراحل بسیار زیاد است و شما در بازی با شخصیت اصلی که دیالوگ های زیبایی را بیان میکنید اما تکراری ارتباط خاصی میگیرید . و همین ارتباط باعث مهارت سازی بین شما و او میشود و این همان چیزی است که شما در این بازی به آن احتیاج دارید تا بتوانید که آن را مقدم و زیبا بر شمارید.
موسیقی جذاب و تهوع آور در بازی سطح و راندمان بازی را کمی ارتقا و توسعه میدهید . اما !!!! مهم ترین نکته غیر انحصاری و وجوه این بازی !!!! همان است که شما آن را به همین منوال ساده احساس کنید !!! بازی ساده به موسیقی ساده احتیاج دارد . آیا به نظر شما غیر از این است ؟؟!!! نه چون بازی واقعا تجربه دلچسب و شیرینی همچون یک چشمه شیر داغ و یا شیرکاکائو خنگ را برای شما خواهد ساخت !!! . اما در هر صورت شما گیمر هستید نه محصولات غذایی !!! البته که شما نیاز دارید به خاطر کار هایی که انجام میدهید . روشی را در این بازی امتحان کنید که هیچ موقعه آن را در دل خود احساس نمیکردید.

دانلود بازی Guns Gore and Cannoli 2

سیستم خیره کننده دو بعدی و وجود تنوع شور انگیز مراحل و پژواک صدای گلوله ها و نرخ فریم پایین در زمان هیجان و تقلا در این بازی و ایجاد کشش و سرعت در هر زمانی در این بازی شما را جنون آمیز برای جبه جنگ خیابانی راحت نخواهد گذاشت . اما در هر صورت این به توانایی شما بستگی دارد که آن را چطور در یک وحله مناسب تجربه کنید . تصور شما از چیزی که میشناسید . یک حالت اندیشمندانه و خالی از لطف نیست . تجربه شما یک تجربه زیبا و بخصوص است . مانند یک گل خار دارد که همیشه میخواهد شما را ببلعد !!!! این همان اتفاقی است که وجود دارد آن را سرسری نگیرید.

دانلود بازی Guns Gore and Cannoli 2

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/Windows 7/Windows 8

Processor: 1.7+ GHz or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Guns Gore and Cannoli 2

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۳۷ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

=========

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *