مرسی دانلود

  • hedar
  • 29 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ghostrunner در ژانر اکشن،مبارزه ای و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Ghostrunner برای کامپیوتر

بازی Ghostrunner یک بازی اکشن و هک اند اسلش می باشد که توسط شرکت بازی سازی One More Level 3D Realms می باشد . بازی شخصیت رباتی انسان نما را روایت میکند که در یک برج تاریک علارقم شرایط اصلی و جسمانی خود به جنگ با دیگر ربات ها میرود . سیستم خوب گیم پلی و گرافیگ بی نظیر و سه بعدی سازی شده . و سفارشی کردن کاراکتر ها در طول بازی ، نبرد با ربات های شیطان صفت و پیروزی در انواع مسابقات و لول های مختلف در طول بازی …..

داستان بازی Ghostrunner برای کامپیوتر

شما میتوانید یک بازی ویدئویی با شخصیت نینجا را در طول بازی دست یابی کنید . حال میتوانید این ربات را جنگجوی سریع به حالتی خیره کننده و قانع در آورید . اما این ربات با همه تضاد و تعارض های موجود میتواند کم سرعت نیز باشد . او سریع میتواند بدود و سریع حرکت کند . سریع میشکد و سریع همه چیز را عوض میکند . شما اگر در این بازی سریع نباشید به سرعت از میان میروید . و همین موضوع میتواند طاقت فرسا و کمی عذاب دهنده در اولین فرصت باشد . شما میتوانید به اندازه کافی این پلتفرم و نوع تصمیم گیری را در ثانیه نیز انجام بدهید .

پرسش های فوری و مهم ، همین بیشتر بازرسی های گسترده و متقاطع میتواند شما را نیز سیر و راضی نگه دارد . شما میتوانید در هر جایی دیگر ربات ها را با برخورد های جنگی و مقابله به مثل از میان بردارید . شما میتوانید شمشیر زنی را نیز تا جای امکان انجام بدهید و بیشترین تاثیرات را در نزد خود نگه دارید .

بازی روح دونده یک نوع تصویر سازی و با مضمون سایبر پانک است ، که قوت داستان از یک ربات شمشیر باز آدم نما سرچشمه میگیرد . نوع کنترل این ربات و کارهایی که شما با آن انجام میدهید و آن را به شکلی عجیب و پوشیده تا جای ممکن به جلو میکشاند. این شمشیر در دورن یک برج گرفتار شده است و به هوش می آید . و اینکه حافظه او تا جایی که امکان دارد چیزی را به خاطرش نمی سپارد . به او به این فکر میکند که چگونه تبدیل به یک شمشیر باز شده است . این ربات رمز و راز هایی را میدانید که هر کسی از آن خبر ندارد . به همین منوال با همه این ها تا حدودی جنگ و خیزش در این بازی میتواند غیر معمول و یا شاید خسته کننده به نظر برسد .

نقد فنی بازی Ghostrunner برای کامپیوتر

داستان و روایت آن در بازی قابل پیش بینی است ، اما داستان با این وجود به خوبی گفته شده است . و شما میتوانید تا جایی که امکان دارد آن را بر شمارید و این همان چیزی است که در میان هسته ی اصلی بازی نهفته و رشد کرده است . شما تا مدت زمان زیادی میتوانید در درون گیم پلی بازی غرق شوید و خود را از آن بیرون بکشید . اما بیشتر دستورات ذهنی این ربات از مکالمات درون مغزش به او داده میشود و برایش تفسیر میشود و او نیز آن کار ها را انجام میدهد . شما به آنچه اتفاق می افتد گوش فرا میدهید .

تنها سلاحی که شما در بازی میتوانید از آن استفاده کنید . همین خود شمشیر در بازی است که میتواند با آن هر ربات دیگری را لت و پار کنید . و به کسب امتیاز و جوایز دست پیدا کنید . سرعت و تحرک شما در طول بازی خوب است و هر از گاهی میتوانید آنگونه که خودتان دوست دارید به سمتی از سمتی دیگر حرکت کنید . و این تابع یکسری قوانین خاص و پروتوکول های از پیش تعیین شده در طول گیم پلی و نقش آفرینی شما است که توسط ذهن ساختار یافته ربات برنامه ریزی و اجرایی میشود . با سرعت فوق العاده زیر دامنه های برنامه ریزی میشوند . و همچنین یک خط  شارژ کننده نیز در بازی میتواند همه چیز را در طول این مسیر تغییر بدهد . به هم پیوستن این انرژی ها در طول بازی میتواند یک شگفتی سازی گرافیکی و داستانی را در طول کنترل شخصیت دلخواه در بازی به شما نشان بدهد .

تنها ربات ها در طول بازی و مسیر های گیم پلی و نقش تاثیر گذار ربات قاتل روان پریش نیست که بر روی ذهن و کار های شما در بازی اثر میگذارد . بلکع این توانایی برای رشد شخصیت خود گیمر در هنگام مواجه شدن در طول بازی میتواند خاطراتی را نسیب کند . درست زمانی که گول رفتار های حریف و دشمن خود را میخورید . اما شما برای زنده ماندن و شکل دادن زندگی خود برای حریف و تقلای زندگی همان چیزی که میخواهید میشوید . اما همیشه میتوانید مسلسل خود را نیز بارگذاری کنید که خشاب های آنها آماده باشد.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7, 8.1, 10 x64

Processor: Intel Core i5-2500K (4 * 3300) AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050 (2048 MB) / Radeon RX 550 (4096 MB)

Storage: 22 GB available space

Additional Notes: 60FPS, Low settings, 720p)

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8.1, 10 x64

Processor: Intel Core i7-6700K (4 * 4000) or AMD Ryzen 5 1500X (4 * 3500) or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 970 (4096 MB) or Radeon RX 5700 (8192 MB)

Storage: 22 GB available space

Additional Notes: (60FPS, High settings, 1080p)


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Disintegration

حجم: ۸ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود ترینر سالم و معتبر

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *