مرسی دانلود

  • admin1
  • 15 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Bionic Commando برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Bionic Commando در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Bionic Commando

دانلود بازی Bionic Commando برای کامپیوتر

بازی Bionic Commando یک بازی اکشن و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Grin طراحی و ساخته و توسط شرکت Capcom منتشر شده است.بازی Bionic Commando یک بازی اکشن و جنایی است که ، شما در نقش یک کماندو ظاهر خواهید شد . شما کار های را انجام میدهید که ، دیگر انسان های عادی از پس آن بر نخواهد آمد . بازی داری مراحل زیاد با فصل ، های بالای است که هر کدام در فضا سازی مختص ، به خوب روایت میشوند . بازی پیش رو ساخته Capcom in collaboration می باشد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Bionic Commando برای کامپیوتر

نسخه PS3 و ایکس باکس با عنوان Bionic Commando بدون هیچ پسوند و یا پیش وند اضافی وارد بازار بازیهای ویدیویی شد. اما هم چین چیز هایی ، که در این بازی وجود دارد . آن را زیبا خواهد کرد . یک بازی خوب و در واقع بسیار عالی . شما این بازی را جایی میدانید که افتخاری برای شما به حساب خواهد آمد. اما طبق رسم قدیمی Capcom ، بازی کنان Pc باید دو ماه اضافه تر از بازیکنان کنسول صبر میکردند. اما چرا اینگونه است . این همان داستانی را برای شما روایت خواهد کرد که در اصل شاید برای همه معنای خاصی نداشته باشد . وقایع داستان عنوان جدید این عنوان ، ۱۰ سال پس از نسخه اول رخ میدهد. نسخه ای کع یک سری از اتفاقات را روایت خواهد کرد . این همان چیزی است که سرتاسر در این بازی شکل گرفته است . یعنی یک بازی واقعی و در اصل مناسب حال شما ، اما شاید هم اینطور نباشد . بله اینطور نباشد .در ابتدای بازی شاهد ازاد شدن اسپنسر ، قهرمان قدیمی BC از زندان خواهید بود. بله یک قهرمان که قرار است کار هایی را انجام بدهید و بداند به دنبال چه چیزی هست.

دانلود بازی Bionic Commando

نقد فنی بازی Bionic Commando برای کامپیوتر

در حقیقت دوسال پیش قهرمان داستان به همراه شریک خود ، کسی که مدت ها بود با او زندگی میکرد و دوست نداشت او را از دست بدهد . جین مگدالن در ماموریتی برای حذف دو هدف شکست میخورند. این شکست ها تا جایی ادامه پیدا میکنند که در بیشتر زمان ها و جایی که شما هستید ، در حرکت و ایجاد رعب هستند . دو نفر که با استفاده از قدرت تکنولوژی بایونیک بسیاری از مردم را کشته ، کسانی که در بی رحمی حد و مرزی را نمی شناسند و اعتراض عمومی برای توقف پروژه بایونیک را بر انگیخته اند. بله در همان زمان هایی که شما نا امید از این بازی نخواهید بود. اسپنسر و مگدالن پس از مدت ها ، یعنی بعد از یک مدت طولانی که بیشتر وقت ها آن را دوست خواهید داشت . جستجو بالاخره دو مضنون را مییابند. تا کجا و تا کی این ها به شما بستگی دارد.

اما پس از اطلاع از نقشه FSA (سازمان متبوع اسپنسر و مگدالن و سازمان تکنولوژی بایونیک) به فرار دو متهم کمک میکنند. دو متهمی که آنها را در هر جایی از زندگی مشاهده خواهید کرد و اندکی پس از فرار این دو و مگدالن ، اسپنسر توسط نیروهای FSA بازداشت شد . آری شاید برای شما زیاد جذاب نیز نباشد و پس از جدا کردن بازوی بایونیک به زندان انداخته میشود. اما شما چه فکری خواهید کرد. پنج سال پس از این ماجرا جوزف گیبسون، کسی که شاید در آن زمان میخواست پیشروی بازی را احساس کند . اسپنسر را از زندان ازاد میکند . کسی که در تلاش است که دنیا را به نابودی بکشاند. تا اینکه به سازمان FSA در مقابله با نقشه حمله به Ascension City کمک کند.بله این سازمان که همه چیزش دروغی است . سازمانی که همه چیز را برای شما به هر عنوانی تبدیل به یک سد خواهد کرد. بک گروه تروریستی که با استفاده از تکنولوژی بایونیک قدرت گرفته اند ، و میخواهند یک دنیا را به آشوب و نابودی بکشانندو با نام Bio-Reign شناخته میشوند و به شهر حمله کرده اند. حال کسانی باید باشند که بتوانند شهر را از دست این ابلهان نجات بدهند. اسپنسر به دلیل وقایع گذشته ، اتفاقاتی که در گذشته او رخ داده است.

دانلود بازی Bionic Commando

در ابتد از همکاری خودداری میکند ، اما میداند که این همکاری به هر دو طرف کمک خواهد کرد. اما زمانی که گیپسون از به دست امدن اطلاعاتی در مورد همسر اسپنسر سخن می گوید و چیز های بین آنها رد و بدل میشود . او را راهی Ascension City میشود. جایی که شما در آن ناحیه میتوانید به ابعادی از جنگ بپردازید. پس از ورود به شهر و شناسایی ابتدایی اسپنسر کسی که که میداند بمب گذاری و سلاح ها کجاست .واز وجود یک سلاح مخرب با خبر میشود با کمک چیز های که دارد میخواهد به دنبال حقیقت برود و از این بعد ماموریت او به دست اوردن این سلاح و برگرداندن ان به سازمان FSA قبل از دسترسی تروریست های Bio-Reign به سلاح کشنده خواهد بود. بله او میخواهد زودتر به آن سلاح برسد تا از رسیدن آن به دست دیگران جلوگیری کند.

پس از اتفاقات مختلف ِ؛ شرایطی هولناک و غیر قابل باور شما … اسپنسر سلاح کشنده را پیدا میکند.سلاحی که شما میتوانید به همان اندازه که بیشتر دوست داشتید. اما درست در زمانی که قصد بازگردان سلاح به FSA را دارد . این آن زمانی است که شما برای آن تلاش خواهید کرد . گیپسون به او خیانت کرده و اسپنسر را به عنوان رهبر گروه Bio-Reign معرفی میکند.بله رهبری که لیاقت این را ندارد. این قسمتی از داستان جذاب و پررنگ و لعاب Bionic Commando بود. باید اعتراف کرد داستان یکی از عناصر قدرتمند سبک دهنده این بازی با سابقه است. بله بازی ایی که شما آن را بهترین خواهید دید.

دانلود بازی Bionic Commando

گیم پلی :

Bionic Commando یک مجموعه بازی ویدئویی می باشد.یک بازی خوب و حرفه ای که شما آن را دیده اید. که ابتدا در سال ۱۹۸۷ و به سبک بازی های آرکید منتشر شد. اما شاید آنچنان که باید و شاید دوست داشتنی عذاب در نیامد . بایونیک کوماندو به یکی از بازی های آرکیدی تبدیل شد که در همه زمان به عنوان بهترین شناخته شد . همه در آن زمان به تعریفش می پرداختند و میگفتند که چه بازی خوبی در اینجاست و به گیم پلی لذت بخشش اشاره می کردند. اما در همان زمان رویداد های دیگر نیز به وقوع پیوست. سال ها گذشت و کپ کام بالاخره تصمیم گرفت تا چیزی نو و خیره کننده را ارائه بدهد . تا این بازی محبوب را با گیم پلی جدید و گرافیکی جذاب منتشر نماید. اما خوب شاید هم این اتفاق به آن صورت که باید رخ نداد.و این کمپانی بازی نام برده را در سال ۲۰۰۹ و در ژانر اکشن ماجراجویی برای مایکروسافت ویندوز و کنسول های نسل هفتم را منتشر کرد. گرچه ” کوماندوی فوق بشری ” هیچ وقت به محبوبیت لازم مثل عنوان اول نرسید . ولی رویکرد و داستانی را خلق کرد که تا به امروز هنوز جذابیت دارد. اما از ویژگی هایی بهره می برد که می توانست برای گیمرهای ژانر اکشن هیجان انگیز داشته باشد . اما خوب این یک بازی با فرم دیگر است.

دانلود بازی Bionic Commando

نسخه ای که در حال حاضر از بازی بایونیک کوماندو در این پست مهیا کرده ایم . یک بازی کامل است چیزی که بیشتر مراحل را توضیح بدهد . شامل عنوان اول که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد، این یک عنوان مناسب و خیره کنند به نظر می آمد . بازی دوم که در سال ۱۹۸۸ و نهایتا بازی سوم که در سال ۲۰۰۹ منتشر گردید . بله این همه سال و تاخیر در انتشار این بازی . Bionic Commando یک مجموعه بازی فوق العاده برای علاقه مندان به ژانر اکشن می باشد. بله یک بازی کامل و داری قسمت های مجزا در بازه های زمانی بزرگ ، که به دلیل سیستم نه چندان قوی خود نمی توانند بازی های جدید را تجربه کنند. اما خوب چیزی است که شما آن را درک شده خواهید دید.

گیم پلی جذاب و گرافیک خوب را می توان دو ویژگی اصلی این بازی نام برد. یک ویژگی نامتقارن و دیگری یک ویژگی متقارن. چیزی است که شما نیز به ساخت و ساز آن خواهید پرداخت. کپ کام سعی کرده تا به کار گیری ویژگی های جذاب ، ویژگی هایی که در خور ستایش هر شخصی است . آن را آزمایش کند . سری دویل می کرای، بازی متفاوتی را خلق کند . این بازی تا جایی که امکان دارد میتواند چیزی را که شایسته است . تجربه کند .که تمام ویژگی های مثبت عنوان نام برده را داشته باشد، بله یک عنوان خوب. حال آن که از جذابیت بصری بیشتری نیز برخوردار است.

دانلود بازی Bionic Commando

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® XP SP2 / Windows Vista®
Processor: Dual-core processor (Intel® Pentium® D 2.8 GHz or AMD Athlon™ X2 4200+ 2.2 GHz equivalent)
Memory: 1 GB RAM
Graphics: DirectX®۹٫۰c/Shader3.0 compatible, VRAM 256 MB (NVIDIA® GeForce® ۷۶۰۰ series or ATI Radeon™ X1600 or higher)
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card
Additional Notes: Only the Xbox 360 controller for PC is officially compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows XP SP2+
Processor: Dual-core processor (Intel® Core™۲ Duo 2.4 GHz or AMD Athlon™ X2 5200+ 2.6 GHz equivalent or higher)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX®۹٫۰c/Shader3.0 compatible, VRAM 512 MB (NVIDIA® GeForce® ۸۸۰۰ series or ATI Radeon™ X1900 or higher)
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card
Additional Notes: Only the Xbox 360 controller for PC is officially compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Bionic Commando

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷٫۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ 

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *