مرسی دانلود

  • admin1
  • 14 اکتبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Valiant Hearts The Great War در ژانر معمایی و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر

بازی Valiant Hearts The Great War یک بازی ماجرایی و معمایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft Montpellier طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی Valiant Hearts The Great War یک بازی خوب و کاملا کم حجم ، در سبک بازی های ، جنگ و ماجراجویی ، با سیستم ، دو بعدی است . شما در این بازی ، با جوخه و دسته خود ، به جنگ و نبرد و ماموریت های ، متفاوت در جنگ، جهانی اول خواهید پرداخت . و میتوانید لول های بازی را ، تا جای امکان ، به پیش برانید . اما از آنجایی که ، ممکن است انرژی لازم را ، در بازی ، نداشته باشید . شاید نتوانید ، به آن صورت دلخواه ، رشد بیشتری نسبت ، به حالت عادی ، داشته باشی.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر

ساخته جدید استودیوی Ubisoft Montpellier، محور کار خود ، برای خلق یک بازی ناب را ، از داستان قدرتمندی ، روایت کرده است .داستانی که ، پیش زمینه ای ، مناسب داشته ، و تا به حال زیاد مورد ، استفاده بوده. در روایت یک داستان ، چند جانبه ، از چهار کاراکتر ، متفاوت ، کاراکتر های که ، به شخصه برای من نیز ، جذاب و حتی برای شما نیز ، جذاب خواهند بود ، در کنار یک بسترسازی ، و فضاسازی ایده آل ، این شما هستید که ، انتخاب خواهید کرد که ، چگونه دوست ، خواهید داشت ، و برای چه چیزی ، تعریفی از آن دارید . دانسته و کاملا موفق ، آمیز بوده است. بله موفقیت ناشی ، از هوش سرشار شما ، باعث خلق ایده های جدید و کسب ، روشی تازه خواهد شد. داستان بازی VH، برگرفته از نامه های واقعی ، در جنگ جهانی اول ، نامه هایی که سربازان از ، مناطق مختلف به سمت شما ، ارسال کرده اند . تشکیل ، شده است. و چیزی مهم بوده و نقطه آغاز ، بازی در سال ۱۹۱۴ است؛ بله زمانی که ، جنگ شروعی به سمت ، افتخار آمیز بودن نداشته ، زمانی که Archduke Franz Ferdinand لهستانی ترور شد و آلمان ، اعلام جنگ ، در برابر روسیه کرد. جنگی سخت و طوفانی ، در بر گرفته شد . جنگی که ، باعث حالت خانمان ، سوزی بر سر ، مردن روسیه و حتی آلمان ، گردید . از این رو ، با به گوش رسیدن ، زمزمه های جنگ، جنگی خونین ، و وحشیانه ، فرانسه کلیه شهروندان ، آلمانی را از، کشور خود بیرون کرد. برای چه باید شهرواندان ، مقیم فرانسه ، آلمانی تبار باشند ، آلمانی های ، مردمی خرابکار هستند.

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War

نقد فنی بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر

کاراکتر بازی که ، جوانی به نام “کارل” است نیز ، از این قاعده مستثنا ، نیست . بله این جوان ، دوست دارد ، راجب چیزی هایی که ، میداند از زمان جنگ ، صحبت هایی داشته باشد . و به زور گلوله از ، همسر و فرزند خود جدا شد ، بله یک گلوله سربی که ، طاقت هر کسی را تنگ خواهد کرد . و به خدمت اجباری ، در ارتش آلمان ، وادار شد. خدمت اجباری ، یعنی همان چیزی که شما آن را دوست داشتنی تر ، و شاید زیبا تر ، جلوه نخواهید داد.از آنسو، “امیل”، پدر زن کارل ، نیز به خدمت اجباری ، در ارتش فرانسه وادار، شد.بله خدمتی که ، شاید هم زیاد ، جذاب ، نبوده است. که داستانی پر فراز و نشیب دارد ، داستانی از فراسوی ، مشکلات ، پیش آمده و هجو آمیز ، و در نهایت بازی با ، این کاراکتر به اتمام می رسد. بله بازی در آخرین ، چیدمان خود ، به نقطه ای مرموز ، خواهد رسید. شخصیت سوم، Freddie نام دارد که ، یک آمریکایی بوده ، یک آمریکایی کاملا ، اصیل و به صورت کاملا ، داوطلبانه یعنی به صورت ، اجباری در جنگ ، حضور داشته.

اما در نظر داشته باشید که ، این جنگ را آلمان ، بر راه انداخت ، و نه به خاطر ، وطن دوستی! بلکه به خاطر انتقام زن ، کشته شده اش توسط ، ارتش آلمان. زمانی که او زنش را از دست داد . متوجه بود که ، چه اتفاقی برایش ، افتاده است . بله شاید اینطور ، بوده است . این همان چیزی است که ، شما آن را در ، زندگی خود ، تجربه کرده اید . یک تجربه که ، دلخوش ، برای شما نیست . شخصیت چهارم، نیز دختری به نام Anna است که به عنوان ، پرستار در میادین جنگ ، به خدمت می پردازد . بله خدمت ، در میدان جنگ که ، شما را به نحوی ، از جایی که هستید ، در ذهن ، بیرون نمیکند و وی نیز با پیشروی در ، داستان متوجه انگیزه ، شخصی وی ، خواهید شد. انگیزه شخصی و قلبی که ، در دل مخاطب نیز آشکار ، خواهد شد. همان گونه که ، به خلاصه بیان شد، یعنی به طوری رمز آمیز ، و پیشرفته که شما ،آن را دوست ، خواهید داشت. چهار کاراکتر با انگیزه های ، متفاوت به جنگ جهانی ، اول می پیوندند. بله این چهار کاراکتر ، یک تیم را ، تشکیل خواهند کرد.مراحل بمباران ، هیجان خیلی ، زیادی داره! به نظر شما ، اینطور نیست ؟

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War

گیم پلی :

بازی Valiant Hearts The Great War داستانی واقعی را ، ارائه می دهد ، یک داستان واقعی ، برگرفته از جنگ های واقعی که ، اصلا شوخی پذیر نیستند . و برگرفته از نامه های سرباز های ، جنگ جهانی اول می باشد. سربازهایی که جنگ را ، در زمان خود احساس کردند ، و خواستند در مورد آن ، چیزی را بنویسند.

داستانی که ، در برخی لحظات ، لحظه های مانند ، نبرد های ، عظیم و بزرگ سرد ، از نظر جو ، با بهترین فیلم های سینمایی ، این ژانر ، برابری می کند ، فیلم هایی که ، در مورد جنگهای جهانی اول، و دوم ساخته شده و می تواند اشک شما را ، در برخی از لحظات ، در بیاورد. بله این بازی ، احساسات فراوانی، در خود دارد.

در گیم پلی نیز ” ولینت هارتس ” فوق العاده ، ظاهر شده است . بله این اتفاق به همین ، رویکرد اشاره دارد ، و با ارائه فضایی ، دو بعدی نهایت تلاش ، خود را کرده ، تا بتواند آن ، چیزی که لازم است را ، به شما نشان بدهد .تا بهترین عنوان ، این ژانر را ، به بازیباز تحویل دهد؛ بله بهترین ، عنوانی که لازم است .و کاری به جرئت در ، انجام آن، موفق بوده است ، این همان چیزی است که ، شما آن را ، دوست خواهید داشت ، و به طور حتم می توانیم بازی Valiant Hearts The Great War را بهترین بازی در ژانر خود ، در سال عرضه بدانیم. اما همه چیز به این ، مورد بستگی دارد.

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War

داستان و گیم پلی خوب را ، در کنار گرافیک و موسیقی ، متن زیبا قرار دهید ، موسیقی متنی که ، زیباست و واقعا زیباست ، تا ببینید قرار است ، با چه شاهکاری رو به رو شوید. این شاهکار با روح شما ،قرار است چه کند.

بیش از ۳۹ قطعه معروف ، از فیلم های مشهور سینمایی ، و از بهترین آهنگساز های ، جهان در این بازی بازسازی شده ، همه قطعه هایی که ، در این بازی شنیده میشود و قطعا شنیدن آن ها ، در هنگام بازی کردن ، هیجانی بسیار بالا را ، به مخاطب ، وارد خواهد کرد. اما مواظب ، این هیجانات باشید که ، یک موقع زیاد از حد ، آسیب نبینید. در پایان به شما ، می گوییم که اگر ، به هر نحوی موفق ، به تجربه ی ” بازی ولینت هارتس ” نشده اید، میتوانید آن را ، در جایی که ، بیشتر احساس خلوت میکنید. بازی کنید و آن را ، از دست ندهید.

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel Pentium IV @ 3.0 GHz or AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz
RAM: 2 GB RAM
VGA: nVidia GeForce 6800GT or AMD Radeon X1950 Pro (256MB VRAM with Shader Model 3.0 or higher)
OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
HDD: 6 GB available space
Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Valiant Hearts The Great War

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷۰۰ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *