مرسی دانلود

6
  • hedar
  • 30 نوامبر 20
  • بازی

داناود بازی Generation Zero برای کامپیوتر به صورت رایگان و نیم بها می توانید از مرسی دانلود دریافت نمایید .

بازی Generation Zero در ژانر اکشن،شوتر اول شخص و رباتیک می باشد .

دانلود بازی Generation Zero برای کامپیوتر

بازی Generation Zero ساخته استودیو بازی سازی Avalanche Studios می باشد . یک بازی اکشن و رباتیک ، شما را به قلب جنگل ها سوئد میبرد و شما باید در بازی بقای خود را حفظ کنید . اما این بازی خلاف با چیزی نیست که جنگ با ربات ها را آغاز کنید . گیم پلی عالی در بازی و ایجاد کشش های ناگهانی و شلیک گلوله به سمت ربات های پیشرفته که هر کاری از دستشان بر می آید . با وجود همه این ها میتوانیم یک تشکل و تشکیل اساسی را نشان دهنده یک بازی با قانون شکل گرفته بدانیم . 

داستان بازی Generation Zero برای کامپیوتر

اگر بخواهیم از نظر مفهومی یک بررسی نسبی نسبت به نسل صفر داشته باشیم یک ایده بزرگ را شکافته ایم . حالا تنظیمات فراگیر ربات ها باعث شده که آنها قسمتی از سوئد را به تصرف خود در آورند . این از نظر خاصیت برای هر کسی یک عنوان دارد . اگر چه به صورتی نامتناسب با چیزی که ربات ها هستند . اما زنده ماندن همان چیزی است که از نظر طیف وسیعی در همان شرایط رو به راه خواهد بود . و همچنین تیراندازانی که به طور مستقیم با جهانی آزاد یکپارچه و مخلوط شده اند. همان حقیقت مکانیکی رشد سرسام آوری را تجربه میکند . این فوق العاده بلند پروازانه و ناهموار شده است . این بازی میتواند یکی از عنوان های جذاب سال ۲۰۱۹ باشد .

اما شاید با این وجود اینطور به نظر نرسد و یا اینگونه نباشد با تمام چیز هایی که آن دارد میتواند آنگونه که شما فکر میکنید نیز نباشد. یعنی یک هنر و فضای راز آلود که مختص دهه ۸۰ میلادی باشد.همان طور که شما انتظار دارید میتواند آنگونه که فکر میکنید نباشد . به هر حال تمام اتفاقات این مدت زمان برای شما جالب و تماشایی است . اما همه حقیقت های اصلی و درست بر عکس همه چیز هایی امروزی است . از کار های کشف و چیز هایی که شما آنها را انجام میدهید . بر خلاف باور و هم اندیشی که دارید . بسیاری از آنها از نسل فعلی و حقیقی خود دفاع میکنند. دوستان شما میتوانند کمک شما را از هر جایی احساس کنند و به دنبال شما و در یک لحظه همه چیز را از تخریب به نقطه ای پیوسته در آورند و در بیشتر زمان ها تیر اندازی و گرفتن قوس و شکل به همان گونه وسعتی تازه و غیر قابل اغماص خواهند داشت. که در آن پیروز شدن و آینده نگری به همان شیوه اصیل و اساسی نگاه می افکند .

نقد فنی بازی Generation Zero برای کامپیوتر

اغلب مشخص نیست که شما در بازی به کجا میروید و یا چه کاری را انجام میدهید . همان حقیقت اصلی در بازی شیوه درست بیان کار های اساسی و درست است. علاوه بر همه این ها تا مدت کمی ممکن است که شما نیز تمام قاعده و فکر خود را پوشیده و یا جرم انگارانه قرار بدهید. همه این مشکلات به گونه ای غیر مستقیم و فنا ناپذیر شکل گرفته است – فقط شما در مورد چیزی که فکر میکنید و یا آن را در هر مورد به سمتی از غیر ارادی بودن میبرید. احتمالا میتوانید در دهستان های سوئد برای خود کمی گردش کنید .با این حال همه مشکلات کمی ناامید کننده و در هم بر هم است . حال اینکه من به تنهایی و یا غیر مستقیم کاری را انجام میدادم . ولی با همه این ها کاری به حقیقت اصلی آن ندارم ، با همه این وجود کاری به حقیقت درونی و ریشه ای آن نیز ندارم .

وجود حشرات موزی و آزار دهنده نیز کمی این احساس را شکل میدهد و کمی از آن را برای دیده بانی خود وفق ، این ممکن است که در همان مراحل اولیه به شیوه ای اصلی و اساسی از رخ داد ها شکل گرفته باشد. همه مسئله هایی که همیشه در یک عنوان و مورد با تاخیر و تفکر اساسی شکل میگرفته است اما میدانیم که با تمام حوادثی که شکل گرفته است حقیقت کمی جزئی و تاخیر بر انگیز به نظر می آید: این همان روش رفع مشکل اما به گونه ای دیگر است که شما آن را چندان در یک نمودار احساس نمیکردید. اما با ارائه قابلیت های تدافع و برگشت به همان مکان که دیگر به سمت شما نمی آید به هر نحوی شما نیز میتوانید غرور خود را شکل بدهید. کاملاً ممکن است که این مشکلات در روزهای آینده (یا هفته ها یا ماه ها) برطرف شود ، اما من از شما می خواهم که خرید آن را متوقف کنید تا زمانی که توسعه دهندگان استودیو Avalanche وقت بیشتری را برای تثبیت تجربه صرف کنند.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64bit OS – Windows 7 with Service Pack 1

Processor: Intel i5 Quad Core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 – ۲GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580

Storage: 35 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64bit OS – Windows 10

Processor: Intel i7 Quad Core

Memory: 16 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 960 / R9 280 – ۴GB VRAM

Storage: 35 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Generation Zero

حجم: ۱۰٫۰ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *