مرسی دانلود

  • admin1
  • 23 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Gears of War 4 برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Gears of War 4 در ژانر اکشن،سوم شخص و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Gears of War 4 برای کامپیوتر

بازی Gears of War 4 یک بازی اکشن و شوتر اول شخص می باشد . این بازی توسط استودیو بازی سازی The Coalition ساخته شده است . در روزگاری مدرن کم همه چیز امن به نظر میرسد گروهی تاسیس میشود که با موجودات ساختار یافته و ژنتیکی مبارزه کند . از همین رو گیم پلی بازی داری اکشن و مبارزات بسیار بالایی است . شخصیت های مختلف هیولاها و موجودات ساختار یافته . همچنین وجود کاراکتر های اصلی بازی و قابلیت ارتقای آنها و کسب امتیازت ویژه .

داستان بازی Gears of War 4 برای کامپیوتر

جهش یافته های بسیاری در این بازی وجود دارند جویس ها نیز یکی از آنهایی می باشد که در هر جایی یافت میشوند. با همه این ها ممکن است که کمی غافل گیر کننده به نظر آیید ، اما با این حال تمامی این رویه داستان بازی میتوانید کمک کننده باشد. معمولا این موجودات شرور میخواهند کاری کنند که غیر معمول به نظر برسد و یا تا جایی اینگونه جلو میروند که مدام ذکر و فکر کردن به آنها کمی دشوار تر از حالت عادی است.آنها بیشتر سعی میکنند با حمله های متفاوت و غافل گیر کننده ای حرکت هایی را بسنجند که شاید جلوی چشم شما دیده شده و یا نابهنجار به نظر نرسد.اما در سلسه مراتب جنگ ها اینطور به نظر میرسد که شاید همانگونه قطعا بازی کردن خوب باشد.

دشمنان شما تا حدودی در این بازی محدود میشوند و میتوانند فعلا کار هایی را انجام بدهند که برای آنها غیر ممکن به نظر نمیرسد .اما شما تصمیم گیرنده کلی در این بازی هستید و تنوع آن‌ها حقیقتا ستودنی است. دشمنان شما از هوش خوبی برخوردار هستند و این منجرب میشود که شما در حمله به آنها شمرده تر و سنجیده تر عمل کنید ، اما به هر حال با همه این ها تا مدتی سر و سامان دادن به این وضعیت کمی در حس و حال شما تاثیر گذار است ، ممکن است که شما وحشتناک و غیرمعقولانه بترسید و یا از دیدن موجوداتی خبیث به وجد آیید .

اما در هر صورت باید بتوانید با آنها مبارزه کنید .تجربه ها در هر جایی میتوانید به شما همه باور ها را نشان بدهند ، اما در جایی بازی شکل و شمایل دیگری را میگیرد ، اما ممکن است که با کمی دقت خود را یک ارتش یکنفره بدانید ، اما میفهمیم چگونه بازی کردن را بیاموزیم و یا لااقل برای بازی کردن و پر کردن اسلحه خود را توانمند سازیم.وجود سلاح های بیشمار و هر کدام که به نوعی قدرتمند هستند و یا سلاح های مخوفی که هر کدام قدرت خاصی را در خود دارند میتوانید بسیار تاثیر گذار باشد. اما شما میتوانید کمی در نجات خود و بیان چیز هایی که به آن ها نیاز داریم کمی منطقی تر عمل کنید ، اما نیاز نیست که زمان خود را بر روی حمله های نامحدود بگذارید.

نقد فنی بازی Gears of War 4 برای کامپیوتر

گرافیک بازی بسیار خوب و کار شده است ، همانند چیزی که ما میدانیم و میخواهیم به خودمان آموزش بدهیم و حقیقتا در نسخه پی سی مانند کنسول بر روی آن کار شده است. موتور بازی سازی آنریل انجیل نیز از پس پردازش گرافیک به این سنگینی و کیفیت بالا بر آمده است و کارش را شایسته انجام داده است. شما در این نسخه که چهارمین قسمت بازی دیده میشود میتوانید خود را شکوه مند و مانند قبلی ترین نشان بدهید ، اما کمی متفاوت هستید. اما او میتوانید کمی خواسته خود را ارتقا بدهد یا لااقل که اینطور باشد ، اما به هر صورت این بازی یک کاربرد حقیقی دارد و مدت زمانی است که همین روش را ادامه داده است. از مکانیکی که در این موتور بازی سازی است تا جایی که به هر روش ستودنی نیز میتوان از آن الهام گرفت و مدتی که کار به جایی کشیده میشود که بتوانید آن را بهبود ببخشید.

اما به هر صورت نقشه های استراتژیک در بازی بسیار فراوان هستند و شما میتوانید مراحل بسیاری زیادی را در بازی امتحان کنید ، اما باید بدانید که باید قفل ها را بشکنید و راه نفوذ خود را پیدا کنید. اما در هر صورت اگر تصمیم شما درست باشد و یا اینکه بدانید که چگونه از حقیقت درست در عنوان های مناسب بهره ببرید ، همه چیز در مدت زمانی میتواند شما را از آرامش فعلی به سمتی پر از هیجان بکشاند ، یا هر زمان میتوانید حقیقت را گمشده و یا غیر تجربی دریافت کنید. اما میدانید که ممکن است که کمی از مراحل سخت به نظر برسد و یا شما نیز در نبرد مقابل تصاویر کمی خیره کننده تر به جلو بروید .

اما در این سری شما با استفاده از یک گیم پلی فوق العاده که شاید در ابتدا بسیار ساده به نظر برسد ، کاری را میکنید که برای شما کمی خیره کننده تر از یک عنوان درست است. اما به نظر من هر کسی توقعش از داستان این قسمت بسیار بالاتر از نسخه های قبلی است و این به هر کسی مربوط است، اما بعد از مدتی همه چیز تغییر میکند و شما گفته ها را به دست فراموش می سپارید. اما ممکن است که در بیان و گفتن حقایق کمی همه چیز عجیب و یا غیر باور کردنی به نظر آیید ، اما مدت زمانی میگذرد تا بتوانید بهترین عمل را انتخاب کنید ، این آن چیزی است که به مرور در طول داستان متوجه میشوید. ممکن است که همه این ها کمی دلگیر کننده به نظر برسد. یا کمی خود داری شده. ما میتوانیم شخصیت خود را سفارشی کنیم . او شخصیتی دارد که میتواند سرچشمه خوبی ها و بدی ها را نیز از هم تشخیص بدهد و شاید برایش امکان پذیر باشد که بداند چه کاری را انجام میدهد. اما درست تر از آنکه بتوان حدس زد میتوان آن را عملی کرد.


حداقل سیستم :

CPU: Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD FX-6300 3.5 GHz
RAM: 8 GB
OS: Windows 10 64-bit
Video Card: GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 260X
Free Disk Space: 80 GB
OS: Windows 10 version 1803 and upper

سیستم پیشنهادی:

CPU: Intel Core i5-4690 3.5 GHz or AMD FX-8350 4.0 GHz
RAM: 16 GB
OS: Windows 10 64-bit
Video Card: Radeon R9 290X / GeForce 970
Free Disk Space: 80 GB
OS: Windows 10 version 1803 and upper


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Gears of War 4

قابل اجرا فقط بر روی ویندوز ۱۰ ورژن ۱۸۰۳

حجم: ۷۷٫۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱ | دانلود پارت ۱۲

دانلود پارت ۱۳ | دانلود پارت ۱۴ | دانلود پارت ۱۵

دانلود پارت ۱۶ | دانلود پارت ۱۷ | دانلود پارت ۱۸

دانلود پارت ۱۹ | دانلود پارت ۲۰

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *