مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Frostpunk برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Frostpunk در ژانر استراتژیک و بقا می باشد.

دانلود بازی Frostpunk

دانلود بازی Frostpunk برای کامپیوتر

بازی Frostpunk یک بازی استراتژیک می باشد که توسط شرکت بازی سازی ۱۱ bit studios ساخته شده است . بازی داری گیم پلی بسیار خارق العاده می باشد و از گرافیک بسیار بالایی برخوردار می باشد . همچنین شبیه سازی دقیق زمستان و برف و سرما از قابلیت های دیگر بازی هستند . شما میتوانید مردمی را که در یک حومه جمع کرده اید برای فصل های مختلف آماده کنید و برای آنها خانه هایی بسازید . و به مرور با کسب امتیازات ویژه به جایگاهی که میخواهید دست پیدا کنید .

داستان بازی Frostpunk برای کامپیوتر

شاید تا به حال بازی های زیادی را بازی کرده اید که شبیه به همین عنوان های Total War و Stronghold یا General و Company of Heroes باشد ، اما چگونه میتوانیم این بازی ها را از هم تشخیص بدهیم. اما با همه این ها شما آماده اید تا به دشمنان خود حمله ور شوید و آنها را در امان نگذارید و اما در بازی های چون همچین بازی هایی میتوانید همانگونه که خودتان دوست دارید به حقیقت های اصلی برسید. شما میتوانید همانگونه که خودتان میخواهید در بازی از مردم خود محافظ کنید یا با آنها در نبرد باشید ، اما همه این ها به شما ربط دارید که چگونه کشور داری کنید و یا برای آن تا مدتی خود را سرگرم نگه دارید. اما ممکن است که بازی هایی هم باشند که شما چندان استقبال زیادی از آنها ندارید اما ممکن است که شما را آسوده خاطر و یا غیر حس نکنند ، اما در هر صورت تعیین کننده تمامی مراحل و یا پایین عقب شدن ها به شما مربوط است . اما میتوانید بدون لحظه ای فرار کردن از پس این پدیده بر بیاید.

دانلود بازی Frostpunk

نقد فنی بازی Frostpunk برای کامپیوتر

اما ممکن است که چنان شباهت های زیادی نسبت به حقیقت های اصلی و یا غیر فرعی در بازی نباشد. شما در این این بازی نه قرار است که یک سربازخانه راه بیاندازید و نه آنچنان که مورد توجه است به همه هم نوع های خود بپرید و یا بخواهید که آنها را تحقیر کنید. اما شما ممکن است که بخواهید سرباز هایی را در هر حیطه ای تربیت کنید که با شما تفاوت هایی نیز دارند. در اینجا شما میتوانید هر دشمنی داشته باشید اما برعکس هر لحظه ای میتواند شما را دیوانه کند و شما بر علیه خود شورش کنید. شاید در ابتدا همه چیز به سادگی پیش برود اما به مرور زمان همه میدانند که چگونه این بازی را پیش تازی کنند .

اما همه چیز از جایی آغاز میشود که داشته های هر کسی به اندازه غم و نهایت حرف هایش باشد ، اما لحظه ای به این تصویر سازی های ذهنی نگاه کنید و ببنید به دنبال چه داستانی هستید . همه فقیر هستند و به سادگی دوست دارند که زندگی کنند ، این همان چیزی است که شما به هر زمان و مکانی آن را مطعلق نمیدانید ، بیشتر حقیقت این بازی آنچنان که سرشار از حقیقت باشد با چیزی مخالف آن برابر است ، اما همه این ها میتواند که کمی کننده و یا غیر منفی باشد. اما کسانی که میدانید میتوانند آسوده خاطر و یا غیر مصنوعی در حمله به شما و ایجاد رعب و وحشت نیز سرزنش هایی را انجام بدهند.

دانلود بازی Frostpunk

جاده ها و معدن های بسیار زیادی وجود دارد که هیجان شما را بالا میبرد ، اما این همان موقعیت اصلی و مکانی را خواهد ساخت. اما شما میتوانید از زغال سنگ و یا هر چیز دیگری استفاده کنید و بدانید که حقیقت اصلی آنها چیست و چگونه از این کار  Frostpunk یک بازی منحصر به فرد است چرا که در آن تنها دشمن شما سرما بوده و تنها وظیفه‌ای که بر عهده دارید نیز گرم نگه داشتن مردم خواهد بود. البته به غیر از همه این ها رسیدگی به مردم نیز یک امر اجتناب ناپذیر و چیزی است که شما در مراحل مختلف باید آن را به انجام برسانید و بر روی آن کار کنید. همچنین شما باید بتوانید از خودتان در برابر آسیب ها حفاظت کنید و تا جایی که امکان دارد به تلاش برای جمع آوری اطلاعات لازم روی بیاورید .شما باید بتوانید خانه های خوب و نو ساز را برای مردم بسازید تا بتوانند از آنها استفاده کنند.

در قدم های بعدی شما میتوانید یک آشپزخانه و شکارگاه نیز تاسیس کنید که چیز بسیار ارزنده ای است. باید بدانید که چگونه از انرژِی استفاده کنید که همه جا را بتوانید گرم نگه دارید. مردم ممکن است که رضایت به خصوصی از این کار نداشته باشند و شاید به اندازه کافی تلاششان را به کار نبرند. ممکن است که کارکنان شما بیمار شوند و قدرت خود را از دست بدهند و این شما هستید که باید کمک کنید و آنها را از این اتفاقات اصلی نجات بدهید. اما اگر نتوانید از مردم به خوبی محافظت کنید ممکن است که آنها جان خود را از دست بدهند و کمی عصبی بشوند . اما به هر حال داشته هایشان را همیشه آنگونه که میدانید خواهید ساخت. اما با همه این ها شما رویکرد تازه ای را خواهید ساخت و با هر شرایطی از زیست بوم خود محافظت میکنید. اما شما میدانید که چگونه زندگی کردن را به خود بیاموزید یا برای آن تا مدتی زحمت هایی بکشید.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: 3.2 GHz Dual Core Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: 3.2 GHz Quad Core Processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce 970, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

Sound Card: DirectX compatible


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Frostpunk

حجم: ۹٫۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *