مرسی دانلود

3
  • hedar
  • 25 نوامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی flashback برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی flashback در ژانر اکشن و دوبعدی می باشد.

دانلود بازی flashback برای کامپیوتر

Flashback یک بازی قدیمی ساخته شرکت بازی سازی دلفین است که نسخه ای از آن هم برای کامپیوتر ساخته شد. با این حال آن زمان طرفدارانی پر و پا قرصی را به سمت خود جمع کرد . و پس از انتشار بر روی کنسول های مختلف منتشر گردید.بازی دارای مراحل گوناگون از فضای سابیرپانکی ۱۶ بیتی است تا جنگل های انبوه و سوپوشیده ، شما مراحل متفاتی را در طول بازی خواهید دانست . و بعد از همه این ها میتوانید خود را نیز مجذوب بازی کردن کنید با استفاده از شخصیت منحصر به فرد بازی.

داستان بازی flashback برای کامپیوتر

بازی عقب گرد یکی از صحنه های جذاب و بی نهایت زیبایی علمی – تخیلی را در خود داراست. تصاویری خارق العاده و شفاف از دنیایی زیبا و تاثیر گذار گیم پلی و انجام کار های به خصوص همراه با پاداش . این همان سطح و لول پیشرفت است که به شما در مدت زمان کم با دیدگاهی روشن کمک خواهد کرد و همه این موارد به هم دیگر متصل و جدا شده به حساب می آیند و تا جایی که  Delphine 1992 یکی دیگر از بازی های همین سبک نیز به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین بازی های ۱۶ بیتی همان سال ها گذشته شناخته میشود . ولی عقب گرد چندان قابل مقایسه با بازی پیش رو نیست و فقط مقداری از سبک آن را در خود گنجانده است . از این رو ممکن است که هر کسی دوست نداشته باشد که بازی را به نحوه و عمل کرد دیگری غیر از همان سبک به جلو براند . با همه این ها تا مدتی نوشتن و تحقیق کردن در مورد این سبک بازی ها شما را به تجربه نسخه ای از این بازی خواهد کرد .

طرح اصلی شخصیت ها و تنظیم هر کدام از آنها در مورد اتفافات و شباهت هایی است که هر کدام در مورد یک عده آدم به هم نزدیک شکل میگرد ، اما کمی وسواس داشتن در این مورد هم بد نیست ، ولی در هر صورت تا جایی که ما میدانیم این مورد زیاد هم از حالت پیش فرض و غیر اصلی خود جلو تر نرفته است و برای آن تا مدتی میتوان وقت گذاشت ، همچون شخصیت های اصلی بازی شما میتوانید در نقش خود در بازی از هر مکانی دیدن کنید ، آن هم حین انجام ماموریت های فوق العاده که بر سر راه شما قرار میگیرد. شاید تمام توصیفاتی که در مورد این بازی انجام میدهم درست نباشد ، اما بازی داری یک فضای بکر و یکپارچه است . و مانند بازی های دهه ۹۰ سرپوشیده از جنگل و دنیای های مکانیکی است. هنر دستی سازی شده گرافیکی همراه با نسخه موتور بازی سازی آنریل انجین نیز به این بازی کمک شایسته ای کرده است . به نظر میرسد که گیم پلی ساده و بدون هیچ حس به خصوصی شکل میگرد . اما واقعا اینگونه نیست . هر نوع فکر شما به لطف اضافه شدن یک سیستم جادویی به نام گیم پلی و سیستم امتیاز دهی همه چیز را به نفع شما تمام خواهد کرد . ایست بازرسی Flashback 2013 یک تیراندازی ناب و مفید برای هر کنسول و سیستمی است که به سادگی میخواهید آن را برایش نصب کنید. اما ممکن است که این بازی مانند جنگ در خلیج فارس یا عدن به نظر نرسد.

نقد فنی بازی flashback برای کامپیوتر

اولین انتشار بازی نیز دقیای شروعی از شخصیت نخستین بازی دارد . همان پیروزمند اصلی که نامش کنراد بی. هارت با تمام تلاش خود از پایگاه مرموزی فرار میکند و جان سالم به در میبرد تا بتواند . جت خود را به یک موتور گرانشی قدرتمند و پرسرعت تبدیل کند و به یک جنگل آلوده از استقرار پایگاه های نظامی و پیشرفته وارد شود. از آنجا Flashback مانند داستان نسخه قبل پیش تازی میکند اما با تفاوت هایی از نظر مکانی و زمانی یا نوع کار ها و امتیازاتی که به دست می آورید . این تصمیمی بین مرگ و زندگی است که حال شما میبایست با آقای کنراد بی نیز کنار بیاید.

نارنجک های دستی نیز وجود دارد که شما فقط در چه ثانیه آنها را در دست قرار میدهید و بعد آنها را پرتاب میکنید . توده ای از انفجار و دود را تشکیل میدهد. ولی به ندرت از این نارنجک ها استفاده میشود مگر در زمان هایی که واقعا تعداد افراد بالاتر از حالت عادی باشد .با وجود همه قابلیت هایی که برای کنراد در نظر گرفته شده است ممکن است که شما کمبود هایی را نیز احساس کنید که در بازی قابل جبران نیست. شما میتوانید بپرید و یا در هر جایی غلط بزنید و از روی پل ها در جنگل بگذرید.

یک پاینبدی عجیب هوش مصنوعی و رفتار های کنراد در طول بازی به چشم میخورد که اصلا جای نگران ندارد و کاملا اتفاقی پیش می آید ، در نتیجه ی همه این ها برای مدت ها میتوانید خود را سرگرم دشواری و گذراندن مراحل یکی پس از دیگری کنید . که این همان چیزی است که در مورد شما نیز صادق است.


حداقل سیستم :

OS: Windows® XP SP3 / Windows® Vista SP2 / Windows® ۷ SP1
Processor: Core 2 Duo E4400 2.0GHz or Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256 MB DirectX® ۹ / Radeon HD 2600XT or GeForce 7600 GS
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0-compliant sound card


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر flashback

حجم: ۲٫۶۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *