مرسی دانلود

  • admin1
  • 01 نوامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Final Fantasy XIII برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Final Fantasy XIII در ژانر نقش آفرینی و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Final Fantasy XIII

دانلود بازی Final Fantasy XIII برای کامپیوتر

بازی Final Fantasy XIII یک بازی در ژانر نقش آفرینی،سوم شخص و RPG برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Square Enix طراحی و ساخته و توسط شرکت Square Enix منتشر شده است.بازی فاینال فانتزی ، از سری بازی های Final Fantasy همیشه جزو بزرگترین عناوین RPG بوده اند. یک عنوان کاملا قدرتمند. عنوانی که هم در کشورهای شرقی ، و هم در غرب طرفداران زیادی دارد …. سری های Final Fantasy همیشه متکی بر داستان و شخصیت پردازی قوی بوده اند ، شخصیت هایی که همیشه خودی از خود نشان داده اند . . که با مخلوط شدن سبک RPG یک سرگرمی ناب را خلق می کردند.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Final Fantasy XIII برای کامپیوتر

سالهاست که سری Final Fantasy به عنوان ستونی به ظاهر بی انتها در بازی های نقش آفرینی ژاپنی ایستاده است. با شخصیت های خارق العاده ، داستان های پیچیده و سیستم های نبرد پیچیده ، Final Fantasy یکی از شناخته شده ترین نام ها در دنیای بازی های ویدیویی است – و دلیل خوبی هم دارد. با کمال تعجب ، Final Fantasy XIII تعدادی از سنت های محبوب سریال را به نفع یک رویکرد مستقیم تر رها می کند. گرچه ممکن است هواداران از این بابت نگران باشند ، اما دو جنبه مهم سریال – سیستم نبرد و روایت – به همان اندازه همیشه قوی باقی می مانند.

دانلود بازی Final Fantasy XIII

بازیکنان شش شخصیت مختلف را کنترل می کنند و صاعقه تیزبین “نقش اصلی” را بر عهده دارد. اگرچه بازی تمایل به لایتنینگ به عنوان قهرمان اصلی دارد ، Final Fantasy XIII یادآور Final Fantasy VI است زیرا شما در زمان های مختلف همه شخصیت ها را کنترل می کنید و مرتباً بین گروه های مختلف در ارتباط هستید. این رویکرد چند طبقه و همچنین استفاده هوشمندانه از فلش بک ها ، داستان Final Fantasy XIII را حداقل از نظر ساختار کاملاً لذت بخش می کند.

Final Fantasy XIII می تواند با نوک انگشتان پا (یا “تلو تلو خوردن” ، بسته به صحنه) وارد ملودرام شود ، اما طرفداران سریال نباید خیلی تعجب کنند. آنچه بیش از رشد استاندارد شخصیت ها برای من جذاب تر بود ، پویایی ایجاد شده بین دو دنیای Final Fantasy XIII – پیله و نبض – و همچنین رابطه بین انسان ها و همتایان Fal’Cie آنها بود. مانند ادیان مختلف جهان ، اسطوره Final Fantasy XIII شامل موجوداتی خداگونه است (fal’Cie) که از بشریت محافظت می کند. این مضامین برای طرح Final Fantasy XIII بسیار مهم هستند و من از آنها بسیار لذت بردم.

دانلود بازی Final Fantasy XIII

نقد فنی بازی Final Fantasy XIII برای کامپیوتر

این بازی از بازیگران خود نیز بهره می برد و صدای همه اعضای آن توسط افراد بسیار با استعداد است. حتی بازیگرانی که برای شخصیت های فرعی و شرور کار تهیه می کنند کار فوق العاده ای انجام می دهند.

مطمئناً ، یک بازی نقش آفرینی بدون یک سیستم نبرد محکم هیچ چیز نخواهد بود و خوشبختانه Final Fantasy XIII این موضوه را ارائه می دهد. آنچه که به عنوان یک سیستم کاملاً ساده و منو محور شروع می شود ، به آرامی به یکی از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین سیستم هایی تبدیل می شود که من در عنوان Final Fantasy تجربه کرده ام. ریشه این سیستم اصل کلاسیک ATB (Active Time Battle) است. هنگام ایستادن در حالت خنثی ، یک اندازه گیری بالاتر از لیست دستورات شما پر می شود. این اندازه گیری تقسیم بندی شده است ، بنابراین با پر شدن ، بخشهای بیشتری برای استفاده در دسترس هستند. هر اقدامی که یک شخصیت می تواند انجام دهد ، نیاز به صرف تعداد مشخصی از بخش های اندازه گیری دارد. این سیستم صف حمله نسبت به انتخاب یک بار دستور همزمان ترجیح داده می شود ، زیرا به بازیکنان این امکان را می دهد که در هنگام ناکامی کارها ، ترکیب های چند وظیفه ای بسازد.

دانلود بازی Final Fantasy XIII

گیم پلی :

اگرچه هر بار فقط یک شخصیت را کنترل می کنید ، اما عملکرد هر سه نفر از اعضای حزب بر اساس نقش آنها تعیین می شود. در Final Fantasy XIII شش نقش وجود دارد و هر شش شخصیت در پایان بازی به هر نقش دسترسی دارند (البته در سه نقش از شش نقش هدیه دارند). برخلاف بازی های گذشته Final Fantasy که از سیستم شغلی استفاده می کنند ، نقش های Final Fantasy XIII بسیار ارزشمند است و برای زنده ماندن باید از آنها به طور موثر استفاده شود. این نقش ها در نهایت بر نحوه انجام بازی تأثیر می گذارد ، زیرا شخصی که یک Sentinel را کنترل می کند دائماً دشمنان را تحریک کرده و حواس شما را پرت می کند در حالی که با یک داروی پزشکی نیز در حال بهبود است. این نقش ها نبردها را تازه و سرگرم کننده نگه می دارند ، که در یک RPG خوب بسیار مهم است.

اما قبل از ورود به نبرد ، بازیکنان باید عرشه پارادایم ها را راه اندازی کنند ، که روش فانتزی برای ارجاع به گروه بندی نقش هاست. به عنوان مثال پارادایم تجاوز به حزبی متشکل از دو کماندو و یک راواگر اشاره دارد. پارادایم Combat Clinic مخفف دو پزشک و یک نگهبان است.

دانلود بازی Final Fantasy XIII

با تهیه چندین پارادایم خارج از نبرد ، بازیکنان می توانند در حین جنگ نقش را در پرواز تغییر دهند تا به بهترین شکل شرایط زمین را برآورده کنند. این ممکن است شبیه یک حیله ساده باشد ، اما کاملاً چنین نیست. تغییر پارادایم ها برای زنده ماندن در Final Fantasy XIII حیاتی است و عنصری از تنش را به آنچه یک سیستم پیش پا افتاده است می افزاید.

این کشش توسط سنج زنجیره ای افزایش می یابد که یک متر جدا از سر دشمن است. همانطور که به دشمن حمله می کنید ، این اندازه گیری بالا می رود. حداکثر آن را بردارید و حریف شما به حالت متغیری وارد شود ، به این معنی که بسیار آسیب پذیرتر است. این مسئله برای ظهور در Final Fantasy XIII نیز بسیار مهم است ، زیرا برخی از دشمنان دشوار فقط در صورت لک خوردن می توانند به طور موثر defeated از بین بروند.

به هر نبرد امتیاز داده می شود. هر نبرد یک زمان هدف دارد و اگر قبل از این زمان بتوانید بهترین حریفان را بسازید ، امتیاز شما بهتر می شود. این امتیاز نه تنها بر نوع غنایمی که از جنگ به دست می آورید تأثیر می گذارد بلکه به شما در ساختن نکات فنی کمک می کند ، که به شخصیت های شما اجازه می دهد حرکت های قدرتمندی مانند احضار و موارد دیگر را انجام دهند. این رتبه بندی انگیزه واقعی به بازیکنان می دهد تا در هنگام جنگ عملکرد خوبی داشته باشند و از “عبور از حرکات” پرهیز کنند ، که این یک مشکل رایج در RPG است.

دانلود بازی Final Fantasy XIII


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP SP2 or later
Processor: 2GHz Dual Core CPU
Memory: 1500 MB RAM
Graphics: NVIDIA® Geforce® ۸۸۰۰GT / ATI Radeon™ HD 4770 VRAM 512MB or later
DirectX: Version 9.0c
Storage: 22 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows® Vista/ 7/ 8
Processor: Intel® Core™ ۲ Quad (2.66 GHz)/ AMD Phenom™ II X4 (2.8 GHz) processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA® Geforce® GTX™ ۴۶۰/ ATI Radeon™ HD 5770
DirectX: Version 9.0c
Storage: 22 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Final Fantasy XIII

حجم: ۲۱٫۴۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *