مرسی دانلود

  • admin1
  • 20 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Child of Light برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Child of Light در ژانر نقش آفرینی و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Child of Light

دانلود Child of Light برای کامپیوتر

بازی Child of Light یک بازی ماجرایی و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft Montréal طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی Child of Light یک بازی ماجراجویی و فانتزی است که شما در آن نقش ، یک شاهزاده دختر به نام Austria در سرزمینی دور را بر عهده دارید . که باید از او محافظت کنید . اما این را بدانید که همیشه هم اینطور به نظر نمیرسد . اما شاید این هم برای شما جذابیت داشته باشد . و برای آن مدت زمانی بجنگید . اما در طول سفر های این دختر شما اغلب برای کاری که انجام میدهید به دنبال فروش رویا های خود نیستند.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Child of Light برای کامپیوتر

روزی روزگاری در سرزمینی بسیار دور که Austria نام داشت پادشاهی با همسر خویش در اوج شادی زندگی می کرد. بله شور و شادی خاصی در صدا و حرارت زندگی او قرار داشت . بله در بیشتر مواقع که اینطور به نظر میرسید. این شادی توسط خداوند تکمیل شد. یک شادی که با بقیه شادی ها نشان دهند حالتی بود ، که شاید زیاد هم جذاب به نظر نمیرسید. او به آن ها دختری بسیار زیبا داد، یک دختر بسیار رویایی که شاید دیدنش خالی از لطف نباشد . که زندگی شیرین آن ها را به شیرینی عسل کرد. بله اما تا کجا این اتفاق افتاد. این دختر زیبا Aurora نام گرفت. بله دختری که فکر میکرد ، خودش را باید نجات بدهد. همه چیز فوق العاده بود. بله همه چیز در این دنیا فوق العاده زیبا بود. دخترک از زندگی در قصر لذت می برد.بله این دختر کاملا از کاری که میکرد لذت میبرد . او یک شاهزاده زیبا رو بود.یک شاهزاده ، که با دیگر شاهزاده ها تفاوت چشم گیری داشت. اما خوب تا اینجای کار با او در این میان سر و کله زده ایم ، این همان چیزی است که از او تا اینجا میدانیم. اما ناگهان همه چیز تغییر کرد…بله همه چیز به اندازه کافی و خوب.

دانلود بازی Child of Light

خورشید و ماه و ستارگان دزدیده شدند. و همه چیز در سیاهی و بهت حیرت فور رفت و شاید هم همه فکر میکردند که هیچ چیز آنقدر زیبا نخواهد بود . اما در هر صورت این آن چیزی است که شما میخواهید از آن چیزی را متوجه بشوید . دخترک تاب تحمل این تاریکی را نداشت. بله تاریکی هر کسی را ممکن است که آزره کند. او فرزند نور بود.بله فرزندی که شاید زیاد هم کسی را آزار نداده بودو نمی توانست در این تاریکی زندگی کند. بله یک تاریکی که با بیشتر شرایط فعلی فرق داشت. به خواب رفت. بله خوابی که هم عمیق به نظر میرسید و هم ناکارآمد. به خوابی عمیق…

نقد فنی بازی Child of Light برای کامپیوتر

دخترک در دنیای خیال چشمانش را باز کرد، دنیایی که او ساخته بود . دنیایی شاید سرشار از تفکراتی بود که برای همه جذابیت نداشت . اما در هر صورت این آن چیزی بود که شاید برای من و شما نیز یک امر به شما می آمد. اما دیگر در قصر نبود؛ بله در جایی که مشاهده آن برای هر کسی در زمان مناسب انجام شدنی بود . در سرزمین خودشان هم نبود. بله در سرزمینی که شاید شما آن را بشناسید. خود را در سرزمینی بیگانه به نام Lemurai می دید، بله سرزمینی که شما آن را دوست خواهید داشت و بدون همراهی هیچ کس ، کسی که بخواهد آن را زیاد مورد قبول بداند . در آن جا افتاده بود.بله در جایی که مشاهده آن زیاد سخت و غیر معمول نباشد.

دانلود بازی Child of Light

دخترک را ملکه تاریکی دزدیده بود.ملکه ای که شاید برای انجام بسیاری از کار هایی که شما فکر خواهید کرد زیاد رو به راه نخواهد دید. همان کسی که خورشید ،و ماه و ستارگان را از دنیا دریغ کرده بود. بله او برای این کار شرارت خود را از مردم نشان میداد . مردم سرزمین را طلسم کرد و آنها را به قصد نابود کردن به جایی کشاند که دیگر نباید باشند .و دنیا و سرزمین Austria به تاریکی فرو برد. بله در یک تاریکی عمیق و خوف انگیز . حالا نیز دخترک را در این رویای ناشناس زندانی کرده بود. رویایی که مانند سیل و باران در هر جایی دیده میشود. حال دخترک از خود می پرسید من برای چه چیزی زنده هستم . برای چه چیزی باید زندگی کنم . که مگر او چه توانایی ویژه ای دارد . آیا توانایی من هم با این موارد فرق دارد . که ملکه او را اسیر کرده است… بله ملکه هایی که شاید در همین مورد زندگی کرده باشند.

او جواب هیچ سوالی را نمی دانست. جواب سوال هایی که شاید برای خودش هم جذاب بوده است. اما می دانست که باید خورشید و ماه را بازگرداند . خورشید و ماهیی که شاید آن را دوست داشته باشد . و ملکه تاریکی را شکست دهد. این همان چیزی است که در یک زمان و مکان دنیایی را ساخته باشد. چرا که او آخرین امید و فرزند نور است… بله فرزندی که شاید زیاد هم به چشم نخورده باشد.

دانلود بازی Child of Light

داستان در این عنوان بیداد می کند. عنوانی که شاید در هر صورت به این شکل دیده میشد. این بازی در عین سادگی از یک داستان شیرین و عالی بهره می برد.داستانی که بیشترین حالت را داشته است. تک تک لحظات بازی ، بازی هایی که شاید شما آنها را دوست داشته باشید. برای شما تجربه ای زیبا ، تجربه ای خالص را به وجود آورد . و از یک داستان خواهد بود. داستانی که برای شما جذاب است. از مبارزه با دشمنان تا لحظاتی که با دیگران صحبت می کنید. بله لحظه هایی که جذاب است. هر لحظه برای شما یک داستان است. داستانی که از قلب تاریکی شکل گرفته است. داستانی که از پیشرفتنش یا افت و خیزش لذت نمی برید. بله افت و خیزی که شما آن را دوست خواهید داشت . بلکه این جنس و اصل داستان است که هر لحظه بیشتر از لحظه قبل شما را جذاب خویش می کند. بله جذب چیزی که شما فکر میکنید درست است. روایت داستانی این عنوان به شکلی فوق العاده است و پایانش… همه شاید برای همه جذاب نباشد.

باید برای درک این داستان عالی ، داستانی که خودتان آن را ساخته اید زندگی کنید . خودتان این عنوان فوق العاده را تجربه کنید. عنوانی که برای آن مدت ها زحمت کشیده اید . چرا که داستانی گیرا و جذاب را شاهد خواهید بود… این آن چیزی است که شما به آن فکر میکنید.

گیم پلی :

این بازی در عین سادگی ، از همان مقداری که پیش میرود ، در تناقض و ظلم و ستم است . از یک داستان شیرین و عالی بهره می برد. داستانی که شاید بهترین حالت را نداشته باشد . اما بدترین آن هم نیست. تک تک لحظات بازی برای شما تجربه ای زیبا از یک داستان خواهد بود. داستانی که برای همه چیز یک مفهوم ، متفاوت از چیزی دیگر میسازد. از مبارزه با دشمنان تا لحظاتی که با دیگران صحبت می کنید. بله لحظاتی که شما با آنها مقابله خواهید کرد . هر لحظه برای شما یک داستان است. بله داستانی که نیاز به آن دارید. داستانی که از پیشرفتنش یا افت و خیزش لذت نمی برید. بله در هر صورت این موضوع به اینگونه است . بلکه این جنس و اصل داستان است.بله داستانی که شما از احده آن بر خواهید آمد. که هر لحظه بیشتر از لحظه قبل شما را جذاب خویش می کند.اما در هر صورت این آن چیزی است که شما آن را میدانید. روایت داستانی این عنوان به شکلی فوق العاده است و پایانش… هم همان چیزی است که شما آن را مجذوب خود دانسته اید.

باید برای درک این داستان عالی ، داستانی که ابتدا و انتهای آن هر دو جذاب هستند به خوبی تلاش کنید و برای آن مدت ها … خودتان این عنوان فوق العاده را تجربه کنید. تجربه ای که برای شما کاملا مفید و خالی از هر گونه ابهام باشد. چرا که داستانی گیرا و جذاب را شاهد خواهید بود… داستانی که از هر فراسو به سوی شما خواهد آمد.

دانلود بازی Child of Light

بازی Child of Light ، داستان دختری به نام “اورورا” را روایت می کند .دختری که شاید در ابتدای کار اینگونه به نظر می آمد که نمیتواند کاری را درست انجام بدهد. که از خانه اش دزدیده شده بله از خانه ای که میتوانست زمانی بهتر و بهتر دیده شود . اما به هر حال اینطور به نظر نرسید و به سرزمین دوری برده می شود. بله سرزمینه که دیگر جای هیچ خوشی در آن نیست. در راه شخصیت های فرعی نیز وجود دارند . شخصیت هایی که واقعا خوب هستند . که به شما کمک شایانی می کنند. کمکی که در آن بیشترین وسعت را به شما داده اند . سازندگان بازی تاکید کرده اند که ، بیشتر موارد نیز برای راه حل یابی زیبا هستند و این شاید برای شما نیز زیبا باشد . شخصیت های فرعی ، شخصیت هایی که این موضوع را به خوبی درک کرده اند. نیز در بازی تاثیر بسزایی و مناسبی در روند بازی دارند و همچنین قابل بازی می باشند. شخصیتی که برای همه جذاب است.

در بازی میتوانید از دوستان خود ، کسانی که دوستشان دارید نیز استفاده لازم را ببرید . برای هدایت دیگر شخصیت ها نیز کمک بگیرید، شخصیت هایی که منطق لازم را برای به دست آوردن و انجام دادن ساخته اند. و به کمک دوستان خود سناریوی این بازی را پیش ببرید ، سناریوی ای که شاید شما هم برای مدت هاست تلاش کرده اید. و این ماجراجویی زیبا را به پایان برسانید. ماجرایی که برای شما ساخته شده باشد. در بازی تصمیمات زیادی ، و بسیاری برای شما انجام شده است.و پیش رویتان قرار میگیرد، اما شما کدام از آنها را دوست خواهید داشت. و برای آن مبارزه خواهید کرد. که باید به نحو احسنت از آن ها استفاده کنید، بله نحوه ای که شاید آن را دوست داشته باشید. اما خوب در هر صورت. زیرا در طول بازی تصمیم هایتان بسیار تغییر کرده است . نتایجی خواهند داشت که ممکن است ، زیاد برای شما جذابیت لازم را نداشته باشد. پیامد های خوبی را به همراه نداشته باشد. بله پیامدهایی را که ممکن است به همین منوال به جلو برود.

دانلود بازی Child of Light

پس در تصمیم گیری دقت کنید. تصمیم گیری و راحلی که به شما کمک کند . روایت بازی همانند شعری میباشد که باید آن را تا بیت آخر خوانده و آن را معنی کنید. بله بفهمید معنای آن چیست.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core2Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX260 or AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Child of Light

حجم: ۲٫۶۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *