مرسی دانلود

7
  • hedar
  • 29 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Farming Simulator 19 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Farming Simulator 19 در ژانر شبیه سازی و کشاورزی می باشد.

دانلود بازی Farming Simulator 19 برای کامپیوتر

بازی Farming Simulator 19  یک بازی کشاورزی و شبیه ساز است که توسط استودیو بازی سازی Giants Software ساخته شده است . گیم پلی محنصر به فرد بازی به شما اجازه میدهد که در بازی با تراکتور خود زمین ها را شخم بزنید و محصولات خود را بکارید . بعد میتوانید که آنها را درو کنید . و حیوانات را نیز پرورش بدهید ، اما با همه این ها ممکن است که حدود توانایی شما بیشتر از اینها نباشد .

داستان بازی Farming Simulator 19 برای کامپیوتر

بازی کشاورزی را امتحان کنید . یک بازی که با تراکتور میتوانید در روستا انجام دهید . در جایی که به آن مرزعه میگویند . به شما این فرصت را میدهد که تبدیل به یک کشاورز نمونه شوید و خودتان بتوانید محصولاتتان را بکارید و آنها را برداشت کنید . بهترین محصولات شگفت انگیز که از دل زمینه های شما خلق شده اند . خب حالا نیاز به همین موضوع است که شما تا حدودی سرتان به خودتان گرم باشد . اما به هر حال چیزی هایی که ممکن است شما را کمی متقاطع و غیر نرمال کند . آزادی شما در زمین کشاورزی مانند یک شمشیر دو لبه است . این هم بزرگترین و هم بدترین ویژگی در این بازی است . زیرا ممکن است که شما نتوانید از ابزار های موجود در لیست ها به خوبی بهره ببرید و به اندازه کافی با آنها سر و کار داشته باشید . اما خب تا جایی که امکان آن فراهم باشد میتوانید روی زمین های مختلف کار کنید .

با توجه به رویکرد و فرمولی که در این بازی مانند شبیه سازی کشاورزی و ساخت محصولات مرغوب است . شما میتوانید که این سکوت را در بازی بشکنید و کمی بیشتر از حالت معمولی توان خود را برای حرکت و عدم اعتماد به نفس بین حقیقت بگذارید . بر خلاف موارد که مدام آنها را توصیف میکنم ، کشاورز خوب ، زمین خوب ، مزرعه خوب ، ماشین خوب ، میگویم تلاش و ابداع محصولی متفاوت ، با این حال ، فعالیت های کشاورزی در یک مزرعه تازه تاسیس شده و مکانی دبش با ماشین آلات ، محصولات جدید ، حیوانات جدید و غیره در این بازی شگفت آور هستند .

بازی کیفیت دارد اما نه آنقدر که شما از یک بازی کشاورزی توقع هیجان زیاد را داشته باشید . همین جزئیات کمی در بازی مهم است که هم چیز را جذاب نشان میدهد . مثلا ابزار هایی که شما از فروشگاه خریداری میکنید معمولا طبق یک سری از کد ها و اعمال تغییرات شکل میگیرد . که به واقعه گرایانه تر شدن بازی کمک میکند . بازی کاملا متکی به نوع رفتار و حقیقت های شما هست . اما ممکن است که به خوبی اعمال نشود .

نقد فنی بازی Farming Simulator 19 برای کامپیوتر

واقعیت سازی در بازی از شبیه سازی دقیق اشکال و جزئیات یک مزرعه و سیستم کشاورزی دنیایی حقیقی گرفته شده است . که همه این ها به زیبایی و سرسبز نشان دادن مزرعه شما کمک میکند . به خاطر مقدار خوب گرافیک و مکانیک عالی بازی یک شبیه سازی فوق العاده که داری سطح بالاتری نسبت به سایر بازی های کشاورزی و فارمینگ است .

همین آزادی انتخاب هایی که وجود دارد میتواند این امکان را به بازیکن بدهد که همین باعث میشود که گیم پلی در زمان ورود و شدت تغییر کند . شما میتوانید دامداری را به روشی تجاری و شخصی بهره ببرید . میتوانید تعداد حیوان داشته باشید : مرغ ، گوسفند ، خوک ، گاو ، یا اسب …. با همین تعداد کم هم میتوانید هم به صورت شخصی و تجاری شروع به کار کنید . یک امپراطوری نوین کشاورزی را بسازید و با آن خود را نجات بدهید . این همان چیزی است که شما میدانید و همه این ها باعث میشود که شما خود را نجات بدهید . بازیکن و گیمر میتواند روی پرورش و توسعه محصولاتش تمرکز داشته باشید . یا با استفاده از گزینه های واقعه گرایانه نفسی تازه کند. نفسی که قوانین و سناریو های اصلی را در نظر شما سبز کند.

اما انتخاب  ب موقع و وحدت اصلی بازی به همین جا ختم نمی شود. زیرا بازیکنان می توانند همانگونه که خودش میخواهد هر یک یا همه موارد بالا را انجام دهد ، اما بستگی دارد که چگونه در کشاورزی به جلو و یا عقب حرکت کند ، اما همچنین می توانید با یک گشت و گذار آرام در حومه شهر ، وسایل مورد نیاز را جمع آوری کنید و چیز هایی را نیز یاد بگیرید ، انجام کارهای جستجوی مقدماتی اساسی با همه تفاوت و تضاد هایی که وجود دارد .یا دادن کمک به مزارع همسایگان ، این همان قدرت هستی است که از یک جایی دوباره به شما بر خواهد گشت ، یکنواختی را از بین ببرند ، و همین قدرت اصلی را در بازی افزایش میدهد.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10

Processor: Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX-4100 @3.6 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 graphics card or better (min. 2 GB VRAM, DX11 support)

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Farming Simulator 19

حجم: ۱۰٫۷ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *