مرسی دانلود

  • admin1
  • 11 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Fahrenheit برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Fahrenheit در ژانر اکشن و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Fahrenheit

دانلود بازی Fahrenheit برای کامپیوتر

بازی Fahrenheit یک بازی اکشن،ماجراجویی و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Aspyr و Quantic Dream original release طراحی و ساخته و توسط شرکت Aspyr منتشر شده است.بازی Fahrenheit یک بازی به سبک جنایی و معمایی ، که در شهر نیویورک به صورت فرا طبیعی ، رخ داد های اتفاق می افتد . حالا شما در داستان این بازی، به همان اندازه که لازم است ، میتوانید گیم پلی بازی را ، شروع کنید و آن را تا انتها بازی کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Fahrenheit برای کامپیوتر

اگر تا به حال ، هیچ یک از بازی های خاص و متفاوت که ، شما را بخواهد سرگرم و یا خوش بین نگه دارد ، را بازی نکرده اید . و این بازی ، آقای دیوید کیج را تجربه نکرده اید ، یک تجربه مثال زدنی وجود دارد که ، شما میتوانید آن را به بهترین نحو ، تجربه کنید و این همان چیزی است که ، شما بار ها و بارها در این بازی احساس میکنید. الان و در این فصل تقریبا ، راکد بازی های رایانه ای ، که بعید میدانم ، یک بازی خوب و شایسته ، نسیب شما بشود . بهترین زمان است تا ، یکی از بازی های عالی و خارق العاده را، تجربه کنیم . این همان چیزی است که ، در این بازی بسیار تجربه کرده اید . و همان حالتی که ، در بازی پذیرفته اید . با او آشنا شویم ، و منتظر بازی بعدی او بمانیم . بازی چیست ؟ یک بازی فراطبیعی ، یا یک بازی استثنایی ؟ بدون شک آقای Davia de Gruttola یا همان دیوید کیج خودمان را ، شاید با یک نظر سنجی ساده ، می توان جزو برترین و خلاق ترین ، بازی سازان ، حال حاضر جهان دانست.

دانلود بازی Fahrenheit

چرا که شیوه های داستانی متفاوتی ، در کارش است. که او را با بازی های متفاوت و بسیار سینمایی اش، می شناسیم . اما در هر صورت ، به همین ترتیب نیز اتفاقاتی ، وجود دارد . دیوید کیج با کارگردانی ، طراحی و نویسندگی بازینامه ، بازی های خود نشان داده است که چگونه و چه مقدار، آن را تجربه کرده است . چقدر در این عرصه مهارت دارد، و میخواهد آن را چگونه نشان بدهد . هر کدام از ساخته هایش عناوین ، بسیار عالی ای هستند . که او در هر حال باید آن ها را دوست، داشته باشد . او در ساخت بازی هایش ، سعی کرده تا هر چه بیشتر بازی های ویدئویی را، به هنر هفتم ، و چیزی که میخواهد نزدیک کند. سینما نزدیک تر کند و داستان ها و موضوع مورد نظرش را ، در قالب یک بازی ای به مخاطب ، خود تحویل می دهد یک بازی که از عنصر ها و چیدما های ، متفاوت داستانی بهر مند است ، که چیزی کم تر از ، یک فیلم سینمایی ندارد . آری این بازی اینگونه است.

نقد فنی بازی Fahrenheit برای کامپیوتر

بازی جدید او که Beyond : Two Souls نام دارد و موضوع اصلی اش ، موضوعی ماورایی است ، اما فراتر از این عنوان ها قدم بر میدارد و شاید برای شما هم ، سرگرم کننده باشد . که بیشتر از اینکه شبیه بازی قبلی اش یعنی Heavy Rain باشد ، شباهت بسیار زیادی به بازی دیگرش یعنی Fahrenheit ( فارنهایت ) دارد . قهرمان هر دو بازی ، قدرتی ماورایی درخود دارند که بعد ها ، متوجه این قدرت می شوند و خالی از لطف نیست ، که بتوانید آنها را آنگونه که ، دوست دارید در ذهن بگنجاید . قبل از تجربه Beyond یک نگاهی هم به این اولین بازی با ، سبک دیوید کیج داشته باشیم . که خالی از لطف نیست.

گیم پلی :

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered یک بازی رایانه ای در ژانر درام تعاملی و اکشن ، ماجراجویی می باشد که به بهترین شکل ممکن ، ساخته شده است . استودیو فرانسوی کوانتیک دریم ، آن را در سال ۲۰۰۵ برای مایکروسافت ویندوز و کنسول های ، نسل ششم منتشر کرد. اما هیچگاه به این فکر نکرده ، بودند که محبوبیتی به دست آورد.

دانلود بازی Fahrenheit

بعده ها نسخه ی ریمستر شده ی این عنوان ، که کاملا زیبا و عالی است ، را به دست آوردید. برای کنسول های نسل هفتم و هشتم ، نیز منتشر شد و به فروش قابل توجهی نیز ، دست پیدا کرد. در هر صورت بیشتر آنها چیزی هایی هستند که ، شما آن را دوست خواهید داشت.

نسخه ای که برای شما ، آماده کرده ایم نیز، نسخه ی ریمستر این بازی می باشد. یک حالت خوب و بسیار زیبا و جانانه که شما ، آن را دوست خواهید داشت . که به طور کلی ، از گرافیک بهتری ، نسبت به نسخه اصلی برخوردار است . اما نباید انتظار داشته باشید که ، این حالت یک شکل عمیق از یک بازی را ، داراست . تفاوت میان ورژن اولیه ، و ریمستر از زمین تا آسمان باشد. بله کیفیت در این نسخه ،تغییر زیادی کرده است . نکته ی جالب دیگر ، درباره ی فارنهایت ناشر آن است که ، کمپانی آتاری می باشد.

داستان بازی Fahrenheit که در شهر نیویورک ، اتفاق می افتد شهری که در آن ، هرج و مرج پر و زیاد است . در مورد مجموعه ای از قتل های ، فراطبیعی می باشد قتل های که ، پیامد های بدی دارد. که تمام سطح شهر را تحت تاثیر ، خود قرار داده است. بله این تاثیر خارق العاده و باور نکردنی ، در این قتل ها یک فرد عادی تحت تاثیر برخی نیرو های ماورای طبیعی ، قرار می گیرد . نیرو های که از آنها شیاطین و حیوانات ، دمیده میشوند و یک انسان کاملا ناشناس را ، بدون هیچ علت خاصی به قتل می رساند. بله این علت همان چیزی است که ، در این بازی شما آن را ، تجربه کرده اید . سرتاسر آن را برای خود و زندگیتان ، خوش بینانه ساخته اید . لوکاس کین شخصیت اصلی بازی ، نیز درگیر این مجموعه قتل ها می شود ، قتل های که در زندگی ، رخ خواهد داد و به بدین ترتیب او بایستی به راز موجود در ، این قتل ها دسترسی پیدا کند . راز هایی که شما را از سر چشمه اصلی حقیقت ، دور خواهد کرد . تا از این مخمصه ای که در آن ، گرفتار شده است رهایی یابد. بله مخمصه ای که در آن ، حالت اصلی را از دست ندهید.

دانلود بازی Fahrenheit

بازی فارنهایت (Fahrenheit)، که در آمریکای شمالی با نام ایندیگو پرافسی (Indigo Prophecy) شناخته می‌شود، بله یک اسم عجیب و غریب ، چیزی که بر خلاف تصور عموم ، ساخته شده است . یک بازی ویدئویی مورد تقدیر قرار گرفته است . این همان چیزی است که ، شما آن را به هر نحوی شده است در کرده اید . به سبک درام تعاملی و اکشن ماجراجویی که ، همه چیز آن به نوعی در دست شماست . توسط استودیوی فرانسوی کوآنتیک دریم ، توسعه یافته و شرکت آتاری ، آن را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۲ و ایکس‌باکس منتشر کرده است. این نسخه هم از آن چیزی که ، شما فکر میکنید فراتر رفته است. نسخه مایکروسافت ویندوز ، آن نیز چندین ماه بعد در اکتبر سال ۲۰۰۵ منتشر شده‌است. که نسبتا از کیفیت خوب و کاملی برخوردار بوده است. براساس وب‌سایت کوآنتیک دریم، یک وب سایت مفید و با ارزش بازی فارنهایت از زمان انتشار در سپتامبر ۲۰۰۵ بیش از ۷۰۰٫۰۰۰ نسخه در سراسر جهان فروش داشته است. که واقعا این یک فروش خارق العاده نام دارد.

دانلود بازی Fahrenheit

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® ۷, Windows® ۸
Processor: Intel Core i3, AMD A10
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB ATI HD4450 | 512 MB nVidia 8800 GT | Intel HD 4400
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 15 GB available space
Additional Notes: Supported Gamepads: Microsoft Xbox 360 Games for Windows (Wired), Microsoft Xbox 360 Games for Windows Wireless Controller with Adapter, Logitech Wireless Gamepad F710, Logitech Gamepad F310, Razor Sabertooth – Gaming Controller for Xbox 360, Thrustmaster GPX


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Fahrenheit

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۵۹ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم (ریمستر شده)

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *