مرسی دانلود

  • admin1
  • 23 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Marvels Avengers برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Marvels Avengers در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Marvels Avengers

دانلود Marvels Avengers برای کامپیوتر

بازی Marvels Avengers یک بازی در نقش اکشن،ماجرایی،سوم شخص و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Crystal Dynamics طراحی و ساخته و توسط شرکت Square Enix منتشر شده است.بازی Marvel’s Avengers یک عنوان اکشن-ماجراجویی آینده است. بله این بازی علمی و تخیلی واقعا متفاوت است. بر اساس تیم ابرقهرمانان Marvel Comics The Avengers ، این گیم با الهام از افسانه های طنز طولانی ، بله افسانه هایی که زیاد از حد هم ناجور نبوده اند و اقتباس در رسانه های دیگر الهام گرفته شده است. رسانه هایی که دیگر به آن صورت که فکر میکنیم نخواهد بود…

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Marvels Avengers برای کامپیوتر

از آن‌جایی که بخش داستانی بازی ريال بله بخشی که زیاد و نامنظم به سمت جلو نرفته است. تکیه‌ی قابل توجهی روی حس‌وحال هر سکانس دارد. هر صحنه و سکانس ، به صورت چندتایی و نامنظم ممکن است که شکل گرفته باشد و آن‌چنان در طراحی یک خط داستانی ، بله یک خط داستانی نامناسب شکل گرفته است . بلند با سیر پویایی از احساسات، تا جایی که دیگر چیزی را که میدانستیم الان نمیدانیم . اینطور نیست. موفق نبوده است، Marvel’s Avengers نمی‌توانست بدون بهره‌برداری، بله بدون اینکه حس آن در دل شما سرچشمه بگیرد . این کار را انجام بدهیم. از توانایی‌های تیم بازیگری خود، تیمی که برای آن مدت ها وقت گذاشته اید و آنها را در کنار هم جمع کرده اید. به نتیجه‌ی فعلی برسد. نتیجه ای که زیاد هم دور از انتظار نبوده است.

دانلود بازی Marvels Avengers

اما هرچه‌قدر هم که آن‌ها ، بله آنها به اندازه کافی خوب عمل نکرده اند . میتوان آنها را به سمتی عجیب و غیر واقعی به جلو کشاند. این باعث میشود در بعضی از لحظات موفق باشند، و در بعضی مواقع هم این اتفاق نخواهد افتاد. متاسفانه متن ارائه‌شده ، بله متنی که زیاد هم جالب نبوده است. به بازیگران جلوی رسیدن آن‌ها به یک نقش‌آفرینی ماندگار را می‌گیرد. یک نقش آفرینی که متفاوت از ظرفیت هایی است که بتوان آنها را جدی گرفت …. این‌جا افراد شناخته‌شده‌ای مانند تروی بیکر، کسی که میداند چگونه باید افکار و حالت هایش را نشانه بگیرد … نولان نورث و لورا بیلی باید کاراکترهایی با شخصیت‌پردازی چندخطی را بازی کنند. کاراکتر هایی که زیاد هم دور از انتظار واقع نشده است.

دانلود بازی Marvels Avengers

به همین دلیل در عین آن که صداگذاری به هیچ عنوان ، بله به هیچ عنوان و یا رویکردی وجود نداشته است . جزو نقاط ضعف اثر نیست، بله در هر صورت این را میتوان به آن اندازه که میدانید خلق شده به دست آوریم. شوربختانه هیچ‌کدام از این نقش‌آفرینی‌ها ، بله نقش آفرینی هایی که وجود دارد. آنچنان هم مزخرف نبوده اند و در ذهن گیمر ثبت نمی‌شوند. چیزی که به کرات شاید آن را مشاهده خواهید کرد . نیز همین موضوع است و همیشه انگار سایه‌ای از توانایی‌های این صداگذارهای حرفه‌ای هستند. بله صدا گذاری هایی که فرصت و اندیشه این را دارند که چگونه بازی را متفاوت و انجام شده بدانند…

دانلود بازی Marvels Avengers

داستان بازی در عین رنج بردن از برخی کمبودها ، کمبود هایی چون باگ ها و ظرفیت های خالی و چیزی که قرار است وجود داشته باشد. لیاقت یک بار شنیدن را دارد. بله این لیاقت ناشی از همین مورد اساسی است… ولی کاش سازندگان، بخش داستانی را کاملا ، بله کاملا تا جایی که آن را احساس خواهند کرد به جلو ببرند. خالی از عناصر آنلاین و لوتر بازی کرده بودند.بله عناصری که دیر یا زود آن را برای خود ضمیمه کرده اید.با همه‌ی این‌ها ساندرا ساد . کسی که میداند چگونه میخواهد به آن اندازه که میداند در بازی خودش را به یک نقش اعمال کند.

نقد فنی بازی Marvels Avengers برای کامپیوتر

بازی Marvel’s Avengers یک عنوان اکشن-ماجراجویی آینده است . شخصیت هایی که در این بازی وجود دارند تا جای ممکن کامل بر روی آنها کار شده است .که توسط کمپانی بزرگ Crystal Dynamics و همچنین Eidos-Montréal ساخته و توسعه شده و توسط کمپانی Square Enix منتشر شده است. بله این همچنان آن چیزی است که شما نیز برای آن تصمیماتی را گرفته اید .بر اساس تیم ابرقهرمانان Marvel Comics The Avengers ، این گیم با الهام از افسانه های طنز طولانی و اقتباس ، بله اقتباس هایی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است صورت گرفته است.و در رسانه های دیگر الهام گرفته شده است. اما آیا میدانستید که چگونه این کار را انجام داده اید.

دانلود بازی Marvels Avengers

داستان اصلی بازی پنج سال پس از A-Day برگزار می شود، زمانی که همه چیز در آشفتگی خلق شده است. یک روز جشن برای Avengers که در آن یک تراژدی منجر به مرگ و نابودی شد. بله این مرگ و نابودی همین موضوع را خلق کرده است و انتقامجویان مقصر شناخته شدند. بله انتقام جویانی که به عنوان شرور شناخته شده اند. این تیم برای نجات جهان از خطر در قالب A.I.M مجبور است مجدداً جمع شود. بله این همان قسمتی را دارست که زیاد هم دور از انتظار نیست. به رهبری MODOK که پایان دادن به جهان از ابر قدرتها را تهدید می کند. بله اما در هر صورت بدانید که به چه سمتی خواهید رفت…..

دانلود بازی Marvels Avengers

این بازی دارای یک حالت online co-op است. بله حالتی که شما بیشترین قدرت را برای آن در نظر گرفته اید … که به بازیکنان امکان می دهد.بله امکانی که فراتر از یک بعد میرود . اما این آن چیزی است که شما را نیز خوشحال خواهد کرد. تیمی از قهرمانان خود را جمع کنند.بله قهرمان هایی که زیاد هم غیر منتظره نیستند. بازی را می توان به‌صورت آفلاین ، بله به صورتی خیره کنندبا منطق آن در نظر بگیرید . به عنوان یک تجربه تک نفره ، بله تجربه ای که زیاد هم دور از انتظار نبوده است . یا به‌صورت آنلاین با حداکثر چهار نفر ، بله حداکثر چهار نفر که کسانی را در این بازی خلق کرده اند . در طول جنبه های خاص بازی بازی کرد.

دانلود گیم پلی بازی

دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Marvels Avengers

حجم: ۶۴٫۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso نسخه : DODI

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱ | دانلود پارت ۱۲

دانلود پارت ۱۳ | دانلود پارت ۱۴ | دانلود پارت ۱۵

دانلود پارت ۱۶ | دانلود پارت ۱۷

==========

دانلود فایل انتخابی Ultra Texture Pack برای نسخه DODI:

حجم: ۱۱٫۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸

دانلود ترینر سالم و معتبر

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *