مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Empire of Sin برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Empire of Sin در ژانر استراتژیک و نقش آفرینی می باشد. 

دانلود بازی Empire of Sin برای کامپیوتر

یک بازی به سبک اکشن و گنگستری است . بازی ساخته استودیو بازی سازی Romero Games می باشد . بازی داری گیم پلی بسیار قدرتمند و بسیار موفقی است که میتواند شما را کمی قدرتمند و خیره کننده نشان بدهد مانند یک خلافکار چیره دست .اما بعد از مدتی شما میتوانید که بازی را انجام بدهید.این بازی داری آیتم های فوق العاده ای است . آیتم هایی که میتوانند همگی بسیاری از چیز های خود را به شما بدهند.با همه این ها یک هدف دقیق و غیر همگام میتواند شما را به هم وصل کند.

داستان بازی Empire of Sin برای کامپیوتر

Empire of Sin این عنوان را باید یک سیستم خبره و استراتژِی یادآور خاطرات شیکاگوی دهه ۲۰ میلادی دانست. اما بازی روایت گر زندگی مافیاهای ایتالیالی – سیسلسی است که این منطقه مهاجرت کرده اند. و هدفشان در این بازی این است که دنیای تاریک و گسترده خود را مانند یک سفره پهن کنند. وقوع اتفاقاتی در طول داستان میتواند به هر چیزی در این بازی رنگ و بو بدهد. این آن چیزی است که ممکن است برای شما تدبیر درستی را بسازد و با همه این ها تا مدت زمانی همه چیز برای شما میتواند کمی حقیقی و یا شاید جذاب تر از این ایده های عملی باشد. این اثر مدت زمان زیادی نیست که منتشر شده است و کمی دیر تر در دسترس گیمر ها قرار گرفت . با همه این موضوع ها میتوان بازی را یک امر اجتناب ناپذیر دانست. این بازی از جمله بازی هایی است که کمی فراگیر و امنیتی است . اما مقداری میتوان آن را ساده دید ، با این حال تمامی شرایط برای شما نیز یک رویه خاص را خواهد داشت. بازی یک ساختار ویدئویی و کامل را داشته است. این بازی از آن جایی که میتواند با همه داشته های اصلی و چیز هایی که مناطق را داشته تحت پوشش بدهد.

نقد فنی بازی Empire of Sin برای کامپیوتر

اما ترکیب درست و به جای دو استودیو قدرتمند بازی سازی توانست از داستان های مزبور در مورد مافیا یک بازی مناسب و جذاب را خلق کند ، با اینک شخصیت کاپون نیز در بازی قرار گرفته است. اما تجربه بی نظیری در بازی وجود دارد که میتواند برای مدت زمانی هر کسی را به هنگام انجام کارهایی خیره کننده از یک مرز اصلی و گرافیک دیدنی به جایی بکشاند که شما توانایی کار بر روی این مورد را نیز داشته باشید. اما منتقدان چندان دل گیرایی از این بازی نداشتند ، با این حال تمام اشتهای خود را به مرور به کار بردند و میخواستند که شما را در حالتی  اسفناک و خسته کننده به کار ببرند.

Empire of Sin این بازی به عنوان یک بازی اکشن و بسیار فوق العاده است که میتواند شما را به سادگی و در یک چشم به هم زدن از دنیای بازی ها نجات بدهد. اما با این حال شما میتوانید در تصمیم گیری ها کمی کننده و کمی اهل رفع اشکال باشید .

بدون شک Empire of Sin یکی از بهترین عنوان هایی است که لازم میبینم آن را تا مدت زمانی انجام بدهیم و برای آن مبارزه کنیم ، اما این آن چیزی است که شما را به سختی و کمی به تفریح وا میدارد . اما افراد زیادی هستند که میتوانند به شما کمک بدهند ، با همه این ها شما میتوانید از نرنجاند خودتان کمی بیشتر دور از باقی موارد باشید ، اما این دلسرد کننده برای شما نیست . اما این تاکنون چیزهایی را میتوانست برای شما آشکار کند که امروز دیگر آشکار نیست. اما در داستان و گیم پلی قسمت های بسیار ارزشمندی نیز وجود دارد که شما به سادگی نمیتوانید از آنها رد بشوید.

Empire of Sin یکی از جنایی ترین بازی هایی است که در حیطه گنگستری ساخته شده است و خب استودیو بازی سازی تا جای امکان بر روی این عنوان کار کرده است. اما در بخش ها و قسمت های مختلف باگ های بسیار زیادی وجود دارد ، اما خب به مرور زمان همه این ها برطرف نیز میشوند.

نبود یک عنوان هیجان انگیز در سبک استراتژی و به صورت مافیایی در دنیای بازی‌های ویدئویی بسیار حس می‌شد و خوشحال هستیم که تیم سازنده‌ی Empire of Sin دست به ساخت چنین اثری زد. شما در این بازی با در اختیار داشتن هدایت شخصیت‌های مختلف باید به هر آن چه که از شیکاگو می‌خواهید، دست پیدا کنید.


حداقل سیستم :

OS: Windows® ۸٫۱ ۶۴ bit (Not Recommended by Downloadha!) or Windows® ۱۰ Home 64 bit

Processor: Intel® Core™ i3-530 or AMD® Phenom™ II X3 720

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 460 (1GB) or AMD® Radeon™ R7 250 (2GB), AMD® Radeon™ Vega 11

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Empire of Sin

حجم: ۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *