مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی What Remains of Edith Finch برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی What Remains of Edith Finch در ژانر ماجرایی و داستانی می باشد.

دانلود بازی What Remains of Edith Finch

دانلود What Remains of Edith Finch برای کامپیوتر

بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine یک بازی در نقش ماجرایی و داستانی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Giant Sparrow طراحی و ساخته و توسط شرکت Annapurna Interactive منتشر شده است.بازی What Remains of Edith Finch یک بازی سبک شبیه ساز ، از یک زندگی حقیقی و دراماتیک است . این بازی فردی را نشان میدهد که در یک خانه به تنهایی زندگی میکند . و حالا با دیالوگ ها ، و حرکاتی که انجام میدهد . از جایی به جایی دیگر منتقل میشود . اما آیا به واقع اینطور است . و آیا این کار شدنی است . تا جایی که داستان اصلی روایت کننده زندگی این شخصیت است ….

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی What Remains of Edith Finch برای کامپیوتر

بازی What Remains of Edith Finch در همان دقایق اول شما را مجذوب خودش می کند. بله ممکن است که این زیاد ذهن شما را درگیر نکند که چرا با یک فرد تنها در درون یک اتاق به تنهایی زندگی میکنید . اما شاید برایتان نیز جذاب باشد . که از زندگی او سر در بیاورید. اولین قدم های ایدث در جنگل ، بله قدم هایی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است …. که به خانه ی اجدادی خانواده ی فینچ منتهی می شود، خانواده ای که مدت هاست از او دور بوده است و شاید الان نیز بخواهید به همان اندازه که سرشار از ایده و فکر است ؛ همان جور بماند…. سرشار از رمز و راز است ، بله سرشار از رمز و راز است ، این همان چیزی است که زیاد برای آن وقت نگذاشته اید و جذابیت روایت داستان ، بله این جذابیت را برای شما در نظر گرفته است و نحوه ی نقش بندی مونولوگ های او ، بله مونولوگ هایی که به واقع درست و به اندازه سطح داشته اند …. روی محیط بازی انگیزه ای است.

دانلود بازی What Remains of Edith Finch

بله محیطی که امروز بیشترین تاثیر را ساخته است. که ما را برای گره گشایی ، بله برای باز کردن سطوح و محدوده هایی که از قبل هم بیشتر شده اند…. از داستان این خانواده به جلو می کشاند. این همان چیزی است که شما میدانید آن را باید به چه سمتی بکشانید…. ایدث فینچ دختر ۱۷ ساله ی این خانواده ، بله دختریی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. و ظاهراً آخرین بازمانده ی آن، بله آخرین بازمانده ای آن است. پس از سال ها به خانه برگشته ، بله پس از مدت ها توانسته است به خانه برگردد. تا سر از رازهای ناگفته ی خانواده اش درآورد. بله سر از اتفاقاتی که بزرگ و محصور کننده بوده است. در اولین برخورد با خانه ی خانواده ی فینچ ، بله خانواده ای که زیاد هم قدرتش را مورد تغییر قرار نداده است … این مورد را غیر عادی ای نمی بینیم. همه چیز هایی که ما میخواهیم ، چیز هایی هستند که زیاد هم دور از انتظار نبوده است ….اما هرچه که جلوتر می رویم، بله هر مدت زمانی که این موضوع را اکتشاف کرده ایم ….. بیشتر به پیچیدگی های اعضای مفقود. بله اعضایی که دور از انتظار نبوده است…. این خانواده پی می بریم.بله خانواده ای که زیاد هم مورد اعتماد نبوده است.

دانلود بازی What Remains of Edith Finch

در نگاه اول با خانواده ی شلوغ و روابط پیچیده ای طرفیم ، خانواده ای که همه چیز را پنهان میکند . اما به لطف شجره نامه ایی که در منوی بازی تعبیه شده، بله شجره نامه ای که آن را می بینید و به همان اندازه که میخواهید آن را شکل خواهید داد. می توان از روند پی ریزی داستان ، بله پی ریزی داستانی که شکل گرفته است. آن را شکل داد. به طور دقیق تری آگاه شد. اما آیا این چیزی است که شما به آن عادت کرده اید… ایدث در طول گشت و گذارهای خودش در اتاق های خانه ی فینچ ها، بله خانه هایی که دور از انتظار هم نبوده اند… سرگذشت و خاطرات تک تک اعضا را بازگو می کند. بله کسانی که مورد استقبال همدیگر واقع نشده اند. و ضمن مرور خاطرات، از حقایقی آگاه می شود. بله حقایقی که زیاد هم کذب نبوده است. که تا پیش از این سربسته باقی مانده بودند. بله این همان چیزی است که شما آن را کاملا احساس خواهید کرد….

نقد فنی بازی What Remains of Edith Finch برای کامپیوتر

What Remains of Edith Finch نام یکی دیگر از بازی های مستقل شگفت انگیزی است ، بله یک بازی که آزادانه زندگی عادی شخصی را نشان میدهد که زیاد از او چیز هایی میدانید .که می تواند شما را ساعت ها سرگرم خودش نماید. بله برای مدت طولانی وقت شما را پر خواهد کرد. استودیو جاینت اسپرو با همکاری سانتا مونیکا عنوانی را تولید کرده است. بله عنوانی که در حد ستایش و انجام کار های فوق العاده است.. که به بدون شک می تواند به عنوان الگو برای تمام بازیسازان جهان قرار گیرد. بله یک الگویی بلامانع و نافرجام.

دانلود بازی What Remains of Edith Finch

داستان بازی به قدری گیرا، بله به قدری جذابیت را در خود حفظ کرده است. ملموس و جذاب است که تک تک لحظات ناب آن ، بله تمام لحظه هایی که زیاد هم دور از انتظار نیست. .. در ذهن شما برای مدت ها باقی خواهد ماند. از سویی دیگر در بخش گیم پلی ، قسمت هایی که در زیر ذره بین قرار گرفته است حاکی از این موضوه هستند … و نیز بازی به مانند بخش داستانی هیجان انگیز است، هیجانی که سرشار از عنوان های تو در تو و مختص به خود است و دو عنصر داستان و گیم پلی توانسته اند، بله دو عنصری که شاید هنوز هم برای آن ها شکل دادن و پر کردن ظرفیت های خالی یک عنوان درست با محدوده ای درست است. یک اثر کامل را خلق کنند. بله اثری که شاید زیاد نیستند تعدادشان. و شاید کمتر گیمری بتواند از آن ایراد بگیرد. بله گیمر هایی که زیاد هم مثبت یا منفی بازی را احساس نخواهند کرد…

دانلود بازی What Remains of Edith Finch

موسیقی متن زیبا و شنیدنی و در نهایت ارزش تکرار بالا نیز همه و همه دست به دست هم می دهند تا What Remains of Edith Finch تبدیل به یکی از بهترین عناوین مستقل عرضه شده در تاریخ بازی های ویدئویی تبدیل شود.


حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows Vista SP2 64-bit or later
Processor: Intel i3 2125 3.30 GHz or later
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 750/AMD Radeon 7790 or later
Storage: 5 GB available space


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر What Remains of Edith Finch

حجم: ۲٫۵۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *