مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر (نسخه فشرده و کامل )

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 17 آذر 1399

دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر را ‍ از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Drake Hollow در ژانر اکشن،کودکانه و ماجراجویی می باشد. 

دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر

بازی Drake Hollow یک بازی ماجراجویی می باشد که توسط استودیو بازی Molasses Flood برای پی سی عرضه گردید . کلا گیم پلی سازمان یافته و داستان و شخصیت های بی همتا ، و سیستم امتیاز و آیتم های فوق العاده ، و مکان های خارق العاده و بسیار با کیفیت ، از جمله موارد ستودنی دارک هالو هستند.

داستان بازی Drake Hollow برای کامپیوتر

اما با همه این ها ممکن است که بازی Drake Hollow برای مدتی بر روی پلتفرم های شخصی نیز عرضه گردد. این بازی همچنان قدرت به خصوصی در ارائه بسیاری از چیز هایی دارد که ممکن است برای شما جذاب به نظر برسد. با این حال شما تصمیم میگیرید و در این بازی برای هر مدتی که مشغول میشود، تنهایی خود را جدیدا بروز میکنید. اما با این حال شخصیت پردازی دقیق با همه چیز هایی که میخواهیم انجام بدهیم ، کمی دچار تضاد است و یا برای ما کمی دشوار به نظر میرسد. اما با همه این ها تا مدت زمانی ممکن است که اینطور به نظر برسد. ولی شاید کمی کنسول های دقیق در این بازی شیوه خودشان را داشته باشند.یعنی شما درحال همان‌طور که قبلا گفته شده بود، این عنوان به دست دارندگان کنسول اکس‌باکس وان نیز رسیده است که می‌تواند خبر جالب توجهی برای آن‌ها باشد.

Drake Hollow از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است . که با آن میتوانید همه آن چیزی که در یک سطح و ابداع ساخته شده را یکی کنید . اما این موجودات عجیب و غریب هر کدام میتوانند به نحوی شما را به هر طریقی نشان بدهند ، و برای شما شاید تا به امروز جذاب به نظر نرسد. شما میتوانید پایگاه های مختلفی را خلق کنید ، اما در این مورد چگونه میتوانید زندگی کنید ، اما با همه این ها تا مدت زمان بسیاری شرایط را متعادل نگه دارید که این موجودات بتوانند به رشد و تکامل خود ادامه بدهند. اما برای شما ممکن است که همه چیز قابل توجه باشد ، برای هر زمانی میدانید که ناگفته های ممکن است که گریبان شما را بگیرد و یا آن چیزی باشد که شما مدت هاست که به دنبال شخصیت پردازی درست و دقیق از آن بوده اید. این تنوع میتواند سیل عظیمی از حقایق را برای شما آشکار کند. پس با همین داشته های شما میتواند به رشد شخصیتی کاراکتر ها در طول بازی کمک کنید. اگر به سبک های ماجراجویی علاقه دارید و از چنین بازی هایی لذت میبرید میتوانید کنترل بازی را به دست بگیرید.

نقد فنی بازی Drake Hollow برای کامپیوتر

با این حال سازنده گیم استودیوی مولاسس فلاد (Molasses Flood) است که وظیفه ساخت و انتشار چنین بازی رای را بر عهده داشته است . ضمنان بازی بخش های آنلاینی را دارد که هر کدام از آنها میتواند شرایطی که هست را متفاوت جلوه بدهد. اما با همه این ها شما میتوانید شرایط کاری خود را بهبود ببخشید. اما شما میتوانید نقد و بررسی های مختلفی در مورد این بازی انجام بدهید و با این حال شما توانمندی خاصی در برقرای ارتباط و به کلی هر چیز دیگری خواهیم داشت . با همه این ها برای مدت زمانی میتوان هزینه درست و یا قابل قبولی را بر دوش گذاشت ، اما همه این ها میتواند همه چیز را به نحوی استفاده کننده و خارق العاده ببیند.

اما در مورد چنین بازی ای میتوان گفت که بازی Drake Hollow یکی از چندش انگیزترین بازی هایی است که برای پی سی ساخته شده ، اما نمیتوان گیم پلی سرشار از امید و حقیقی آن را از چشم دور داشت.شما در این بازی زندگی میکنید ، واقعا به صورت فیزیکی وارد بازی میشود و روحتان شخصیت های بازی را احساس میکند. اما این چیز راحتی نیست که شما بتوانید همه حقیقت اصلی آن را کمی متوجه بشوید. خب سیستم مبارزات در بازی بسیار عالی است و کلا جنبه ای دارد ، که بلاشک میتواند شما را خیره و سرگرم کند.اما با همه این ها تصوراتی دارد که شما از دیدن آن لذت کافی را میبرید. اما شما میتوانید سازه هایی را به بازی اضافه کنید . این سازه ها همگی در بازی به کار شما خواهند آمد و نیاز شما را بر آورده میکنند.

Drake Hollow عنوانی است که در سبک بقا برای خیلی ها میتواند جذاب و معتبر به نظر آیید.همه این ها تا مدت زمانی بر روی گیم پلی و داستان نقش خواهند بست. نفس‌گیر، باعث جلب رضایت و سرگرم شدن بسیاری از بازی‌بازان خواهد شد. پس این را از شما میخواهم و تا جایی که ممکن است و لازم میبیند در مورد آن صحبت هایی را انجام بدهیم .

Drake Hollow یک ماجراجویی است که میتواند شما را در جهانی وسیع قرار بدهد تا بدانید که به چه نحوی از حقیقت خشک و اصلی استفاده کنید . اما با قرار دادی رسمی و شاید منشعب شده از دل بازی میتوانید به تمام حقیقت های اصلی و یا شاید همان نیازمندی بازی برسید . با همه این ها چگونه میتوانیم در مورد این قضیه صحبت هایی داشته باشیم.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64 Bit

Processor: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 750 Ti 2GB / AMD Radeon R7 360 2GB

Network: Broadband Internet connection

Storage: 7 GB available space


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Drake Hollow

حجم: ۲.۵۸ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها