مرسی دانلود

  • admin1
  • 02 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Dragon Age Inquisition GOTY برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Dragon Age Inquisition GOTY در ژانر شمشیری و سوم شخص می باشد. دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Dragon Age Inquisition GOTY برای کامپیوتر از مرسی دانلود

دوران اژدهایی: جستجوی افکار (Dragon Age: Inquisition) یک تریلر وحشت آفرین و اکشن است که پیش تولید شده و برنامه ریزی شده توسط کمپانی گیم سازی بایوور است و به‌ نشر و انتشارات قدرتمند و اصلی کمپانی الکترونیک آرتس و در ۲۰۱۴ برای ps4، xbox1 ، xbox360، ps3، و pc منتشر شد. اگر شما بخواهید تمام بخش های اصلی بازی به غیر از مراحل جانبی و اضافی را جستجو کنید و به دنبال آنها باشید ، چیزی در حدود مدت زمان زیادی از وقت و هزینه شما را خواهد گرفت ، آن هم برای تجربه ای جدید . شما در بازی میتوانید مراحل را بسته به سبکی که انتخاب میکنید به جلو برانید . وجود افکت های گسترده و طولانی ، نقش آفرینی و سیستم یکپارچه بازی از جمله مواری هستند که شما را معتاد و مقلد این بازی به خصوص خواهند کرد .

داستان بازی Dragon Age Inquisition GOTY برای کامپیوتر

بهتر است این مورد را بگویم که این جادوگران مدت هاست که در این وضعیت به داد کسی نرسیده اند به جز خودشان. شما میتوانید همه آنها را با هم در یک مکان مقدس در جایی که هیچکس حتی فکرش را هم نمیکرد ببینید ، این همان چیزی است که برعکس بیشتر اتفاقات همیشگی در هر مدت زمانی به نفع شما عمل خواهد کرد . هر کسی با قدرت و جسارت خود در این بازی میتواند آن محیط دلخواه خود را کشف کند. ولی بعد از همه این ها نقطه ای خلق میشود که هر چیزی در آن به اندازه همیشه نابود میشود – این همان منظور اصلی و اساسی از کاربرد کاری است که شما آن را انجام میدهید. یک اتفاق خیره کننده و جذاب رخ میدهید و همه چیز را در یک آن واحد زیر رو میکند! هر کسی که در این میدان است و در این حادثه قرار دارد از میان میرود . همه آنها ، به غیر از شما که تنها و به تنهایی از این حوادث جان سالم به در میبرید.

من اخیر با پیشنهاد یکی از دوستان Dragon Age: Inquisition (بهترین نسخه اصلی بازی سال) را تا آخرین حوادث و مراحل آن به جلو بردم و بی نهایت شگفت زده شدم که تجربه آن را برای شما مطرح کنم ! اما با همه این موارد میخواهم داستان را کمی کش دار تر و غیر عمودی تر برایتان تعریف کنم ، اگر شما انتظار دارید که بتوانید در بازی Dragon Age: Origins یک اتفاق که مانند شگفتی یا معجزه به نظر برسد به شما کمک کند تا بتوانید خود را از این موارد نجات بدهید شاید این مورد کمی غیر ارادی و غیر اصولی به نظر می رسد . و یک کنترل پلی خوب و سیستم اکشن DA: O (به مراتب قوی تر از نسخه های گذشته این بازی در انتظار اجرایی شدن است ) . بدانید که این بازی تا حدی که یک داستان خوب و روایت ساده را پیش افتاده نه اما بد بگوید و برایتان از شیوه های گیم پلی و نوع تعامل با گیمر سخنوری تصویری کند چیزی را کم نخواهد گذاشت . به هر حال این شما هستید که تعیین کننده سطح پیشروی در سطوح داخلی بازی به مراتب خواهید بود.

نقد فنی بازی Dragon Age Inquisition GOTY برای کامپیوتر

یک سیستم جنگی و گرافیکی تقریبا شبیه به بازی Dragon Age 2 است که با تفاوت از چیزی که در گیم پلی هر دوی این دو بازی قرار دارد ، اما بنا بر دلایلی نیز ممکن است تفاوت داستانی نیز به چشم بخورد ، شما ممکن است که بر علیه دشمنان خود در هر جایی کمین کنید و فقط به فکر این باشید که بتوانید چگونه جان خود را نجات بدهید . هنوز نیز شاید برای در فضا ماندن و شاید حالت تعلیق و کش مکش به خود این اجازه را بدهید که توانایی خود را گاهی زیر سوال ببرید یا با آن اندیشه اصلی خود را بر خلاف دانسته های قبلی خود روش بگردانید. اما این کار به مرور برای هر کسی میتواند جذابیت هایی را رقم بزند که در حد و اندازه خودش توانمندی هایی دارد .میدانید که چگونه این موارد را به سادگی و عمل کرد اصلی برای شما تعریف میکنم .

ولی همه این پیش زمینه ها برای نشان دادن یا ایجاد حلقه ای دور اندیشی در مورد بازی های Dragon Age صادق بوده است. اما نکته اصلی در مورد خود شخصیت های داخلی بازی و نقاط قوت و ضعف آنها بر خلاف داستان بیشتر بر چیدمان های اصلی و رویه های درست ، اما بر پایه تناقض های در هم پیچانده شده و یک خطی روایت میشود . این نوشتن در مورد بازی مانند جادو کردن آن روی سطح زمین است نه اینکه آن را از بالا نگاه کنید و در مورد آن قضاوت کنید . اما شما میدانید که این همان راهی را به شما نشان میدهد که شما از داشتن آن به اندازه یک سرسوزن هم پیشمان نخواهید بود .کاویدن در این بازی به معنای فرو رفتن در عمیق و داخالت در هسته اصلی داستان نیست. این همان موردی است که من و شما بار ها و باره برای آن وقت گذاشته ایم ، اما آن چیزی که روایت گر حد و حدود اصلی و منطقی این رویکرد است ، تاثیر گذار بودن آن بر خط داستانی به ویژه در لایه های اصلی و اتمی شده قضیه مناسبت دار تصاویر است. شما با رفتن به اولین مناطق ، تاکتیک های دفاعی و عملی مهمی را آموزش خواهید دید.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7 or 8.1, 64-bit
Processor (AMD): Quad core @ 2.5 GHz
Processor (Intel): Quad core @ 2.0 GHz
Memory: 4 GB
Graphics Card (AMD): Radeon HD 4870
Graphics Card (NVIDIA): GeForce 8800 GT
Graphics Memory: 512 MB
Hard Drive: 26 GB
DirectX: 10
Internet: 512 kbps up and down

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or 8.1, 64-bit
Processor (AMD): Six core @ 3.2 GHz
Processor (Intel): Quad core @ 3.0 GHz
Memory: 8 GB
Graphics Card (AMD): Radeon HD 7870 or R9 270
Graphics Card (NVIDIA): GeForce GTX 660
Graphics Memory: 2 GB
Hard Drive: 26 GB
DirectX: 11
Internet: 1 Mbps up and down


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Dragon Age Inquisition GOTY

حجم: ۲۰ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *