مرسی دانلود

8
  • hedar
  • 28 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Disintegration برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Disintegration در ژانر اکشن،جنگی و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Disintegration برای کامپیوتر

بازی Disintegration یک بازی اکشن و رباتی می باشد که توسط شرکت بازی سازی ۲K’s Private Division  و  V1 Interactive ساخته شده است . بازی داری گیم پلی پیچیده با ظرفیت مبارزه پیشرفته ، با شخصیت ربات های انسان نما می باشد . شما میتوانید با استفاده از ماشین های پرنده هر جایی را تسخیر کنید . وجود انتخاب شخصیت های متنوع و امکان سفارشی کردن آنها و صدها قابلیت و تنظیمات دیگر ….

داستان بازی Disintegration برای کامپیوتر

در این بازی : شکاندن ، انفجار و خرد کردن ربات ها وجود دارد ، حال ریز و یا درشت ، مفهومی نزدیک و عزیز برای قلب من ، من این ربات ها را دوست دارم و از چگونگی ساخت شدنشان نیز لذت بردم . سطح مبارزات یک نفره در بازی جالب است ، اما باید بدانید که چگونه از حسن رویکرد و حس نوع طلبی و افتخار آمیز بودن فراتر رفته است . رویکردی که متفاوت و ایجاد حس و حال خلاقانه و مبهمی دارد . این همان است که در مورد تیر اندازی شما نمیتوانید آنگونه که میخواهید عجله کنید و یا با شور و اشتیاق خود را برای مبارزه تعلیم بدهید .

همه مبارزات و تعداد زیاد آنها در زمینه ایجاد اختلاف بین روبات های شیطانی و چشم قرمز که میخواهند همه جا را به آشوب بکشند کمی بحث بر انگیز و غیر معقول است . اما برای همه آنهایی که از این تاریخ تا امروز با وجود ماموریت ها و ظاهر سازی آن کنار آمده اند ، دیگر همه چیز را در مورد این بازی میدانند .

همان فناوری انتقال و چیزی که شما میخواهید را نشان خواهد داد . هوش ربات هایی که در هر جایی امکان خلق و شکل گیری آنها به اندازه کافی نیست . حال شما به عنوان کسی که سابقا مشهور و غیر منظم است تیم خود را مدیریت میکنید و یک سری از ماموریت ها را انجام میدهید . و دشمان خود را به هر جای دیگری منتقل خواهید کرد که تا اندکی شاید چشم نواز و نامتوازن باشد . اما صداپیشگی و سخن گفتن ربات ها نیز هیجان بر انگیز است . همین است که به داستان وزن و رنگ و بو میدهد .

نقد فنی بازی Disintegration برای کامپیوتر

از اولین شروع در بازی شما ربات ها را کنترل میکنید که شروع به نبرد کنند و سوار بر ماشین های فضایی خود شوند و هر جایی را بمباران کنند . شما ربات های شیطانی را بیهوش میکنید و آنها را در جایی محکم میبندید . به نظر شما ربات ها میتواند چنین کار هایی انجام بدهند ؟ حال ربات های دیگر در هر زمان و مکانی شروع به عقب نشینی میکنند . ممکن است که شما نتوانید به معنای واقعی کلمه این حقیقت را بین دستانتان و لمس دکمه ها احساس کنید.

ربات ها در هر جایی با هم به نبرد میپردازند و ممکن است که شما را به چالشی دعوت کنند و یا موقعیت های پیچیده و در هم بر هم ، اما رفته رفته در طول داستان فرو خواهید رفت و تعلیق و کم و کاست های بازی را احساس خواهید کرد . اما از نظر تنظیمات همه چیز به خوبی جلو خواهد رفت . حداقل از نظر بصری هیچکدام از این ها حالت یکسانی ندارند . شما در جنگل ها شروع میکنید و به دره ها و حیاط خلوت ها و مناطق شهری خود را نزدیک میکنید .

از هر طرفی ماموریت های تقریبا غیر ممکن و چالش بر انگیز تر از آن چیزی است که به طور تقریبی آن را مشاهده میکنید . شما میتوانید به هر جایی یوریش ببرید و آنجا را ویران کنید و از نظر خط داستانی و فکری همین طور است . این از نظر اهداف متقاطع چیزی شبیه به استفاده از تاکتیک های جنگی ربات هاست . شما میتوانید از دستگاه آتش یا متوقف کننده ها بهره ببرید . دوباره نقشه را وارسی کنید و از نقطه A به نقطه B خود را نزدیک کنید . اما به دلیل تنوع تعداد دشمن ها ممکن است که این غیر ممکن و ناعادلانه به نظر برسد . و هر از مدتی شما میتوانید از داشتن داشته های خود و در امان بودن نیز لذت کافی را ببرید .

این همان اعتبار و امتیازی است که شما در بازی به دست می آورید . با تلاش خودتان ، انفجار ربات هایی که دشمان شما هستند و در هر جایی مانند جنگ ستارگان همه چیز می ماند و شکل میگیرد . این به دلیل وجود هوش مصنوعی شگفت انگیز و خارق العاده است که در بازی در نظر گرفته شده است . همه چیز به صورت لذت بخشی به قطعات اصلی تبدیل میشود و قطعات همه در آسمان به پرواز در می آیند .

فروپاشی در بازی به انجام دادن آن نمی ارزد . اما باید برای جنگ تحلیل درستی داشته باشید . سلاح های شما میتوانید به طرز چشم گیری یک خانه چوبی را در چند ثانیه پودر کند . چوب و سیمان ها را با مسلسل تکه تکه کنید .میتوانید به محیط زیست آسیب بزنید . ولی این یک کار منطقی و از نظر اخلاقی صحیح نیست . اما سلاح ها و انفجار ها همه باعث ایجاد و شکل گیری درست نمیشوند.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i5-2400 or AMD Ryzen 5 1400

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 570 or Radeon HD 7850

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i7-8700 or AMD Ryzen 7 3800X

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060 6GB or Radeon RX 5700 XT

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Disintegration

حجم: ۹٫۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *