مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Disco Elysium برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Disco Elysium در ژانر جنایی،کارگاهی،ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Disco Elysium

دانلود بازی Disco Elysium برای کامپیوتر

بازی Disco Elysium یک بازی جنایی،کارگاهی،معمایی و ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ZA/UM طراحی و ساخته و توسط شرکت ZA/UM منتشر شده است.یک بازی جنایی و کارآگاهی محصول ۲۰۲۰ برای کامپیوتر و رایانه های شخصی است که به شما کمک شایانی خواهد کرد و این بازی به آن اندازه غیر انعطاف و دور از باور نخواهد بود این بازی ساخته شرکت ZA/UM یک از بازی های عجیب و منحصر به فرد امسال است که شما را به شدت درگیر گیم پلی خودش خواهد کرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Disco Elysium برای کامپیوتر

بازی Disco Elysium یک بازی خوب و استثنایی و ایجاد کننده بسیاری از اتفاقات که در آن شما به طور واحد برای آن زحمت های زیادی را به خرج داده اید و تا جایی که میتوانید آن را یک حالت شیفته و عالی خواهید دانست و این همان چیزی است که شما آن را از یک محدودیت و یک جریان فراتر برده اید. شما نقش کاراگاهای زبده را بازی میکنید که باید معما های را حل کنند و شما بعد آنها را در جریان کار قرار بدهید.
مکان ها و لوکیشن های فوق العاده مرموز و واقعا خارق العاده که شما را در شگفتی کل جهان هستی فرو خواهد برد و شما به اندازه ای که باید آن را درک خواهید کرد . در هر صورت به آن چیزی که میخواهید خواهید رسید . یک بازی خوب و عالی که شما آن را تا جای ممکن به آن صورت که همه جوره راجب آن حرف زده اید که بتوانید آن چیزی را که انجام داده اید را مشاهده کنید.

دانلود بازی Disco Elysium

نقد فنی بازی Disco Elysium برای کامپیوتر

رنگ بندی و سایه و نورپردازی در این بازی به اندازه ای کامل و ممکن است که دچار لرزش و سستی در تصاویر و فروپاشی آنها نیز گردد . اما به هر حال این مقادیر و پارامتر ها از قبیل رنگ و چارچوب و قالب های از قبیل سایه و نور به خوبی بر دل تصاویر و شخصیت های کاریزماتیک و خلاق و پیچیده پخش خواهد شد. در هر صورت آن چیزی که شما از یک بازی خوب مشاهده خواهید کرد این عنوان است که شما آن را دوست خواهید داشت و برای آن زحمت خواهید کشید . از عنوان هایی که در این مدت به آن رسیده اید . چیزی است که شما شاید زیاد با آن سر و کار نداشته اید و شاید زیاد هم به آن توجه نکرده اید به راحتی و گوشه ای از دنیا را کشف و اکتشاف خواهم کرد . یک روز شاید هم چیز به همین اندازه خوب و عالی به نظر نرسد.

گیم پلی منحصر به فرد در این بازی به آن اندازه خوب و کامل به نظر برسد که شما شاید زیاد هم به آن توجه نداشته باشید و برای آن زحمتی نکشیده اید . در هر صورت آن چیزی که شما به آن فکر میکنید آن را نیز مانند چیزی که میخواهید تصور خواهید کرد.

دانلود بازی Disco Elysium

صدا گذاری های مخصوص به تم جستجو و کارآگاهی در این بازی زیاد به چشم میخورد و شاید شما هم مانند یک کارآگاه آن را باور داشته باشید و شاید هم نداشته باشید . به هر حال شیوه بازی از صدا و نفس آن برای کاری که شما میکنید بر خواهد آمد . در هر صورت چیزی که فراتر از یک حالت شما را جلو تر از زمان فعلی ببرد و این آن چیزی است که شاید برای همه بازیکن ها و گیمر ها در یک بازی چندان جذاب و خوب دیده نشود و این آن چیزی است که شما آن را زیاد دوست نخواهید داشت .
جلوه های صوتی و مواردی از این قبیل در این بازی میتواند که شما را خوشحال کند یا از هوش مصنوعی در امان نگه ندارد ولی به هر حال این شما هستید که تا جای ممکن به آن چیزی که میخواهید خواهید رسید . در هر صورت تا جای امکان آن را زیاد مشاهده خواهید کرد مانند صدای یک قطره آب و افتاد آن . هوش مصنوعی بازی از جلوه های صوتی بازی به روشی دیگر و فوق العاده حرفه ای و کار آمد خواهد بود . که شما آن را تصور خواهید کرد . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را دوست خواهید داشت و برای آن تلاش خواهید کرد . در هر صورت یک بازی خوب و زیبا که آن را یک بازی جامع و به اندازه لازم آن را زیبا خواهید دانست و برای آن آنقد ها هم تلاش خواهید کرد که در بازی کارآگاهی خوب مرسوم است.

دانلود بازی Disco Elysium

جلوه های صوتی آپشن ها بازی از جمله مواردی است که شما آنها را دوست خواهید داشت . صدای ضربه زدن و چلق چلق کردن آیتم های بازی همان چیزی است که این بازی را شیفته ذهن شما خواهد کرد . اما همیشه که صدا آیتم ها چلق چلق نیست . هست ؟!!! ممکن است شالاپ شولوپ یا دراپ دروپ باشد . یا هر چیزی دیگری مانند داراپ دروپ ، یا مانند داداپ دودوپ ، یا هر چیزی که فراتر از آن چیزی باشد که هست برای شما در این بازی همه این است که چطور از پس پرونده های موجود برآیید و چطور با آنها بر خورد کنید . این همان چیزی است که شما ممکن است که آن را زیاد دوست نداشته باشید و بخواهید چیزی در مورد آن بدانید یا بخواهید که زیاد آن را جالب و سرگرم کننده نبینید و یا بخواهید زیاد با آن سر و کار نداشته باشید.

دانلود بازی Disco Elysium

جلو های صوتی صدا های شخصیت ها در این بازی به آن اندازه است که شما به طریقی به آن فکر میکنید و یا آن را دوست خواهید داشت . در هر صورت این آن چیزی است که شما را تا حد لازم و به اندازه کافی به آن چیزیی که میخواهید خواهد رساند و در هر صورت در این کار و راه برای فهمیدن و اندیشه کردن آن را شاید بیشتر از ستایش کردن و نیازمندی نشان دهید . چیزی که از یک بازی خوب و عالی سراغ دارم این است که شما چگون به آن فکر میکنید . یک بازی خوب و عالی و کار آمد . که در هر صورت شما آن را زیبا و قابل تصور خواهید دید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel i5-7500 or AMD 1500 equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Integrated Intel HD620 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 22 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel Core i7 or AMD 1800 equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce 1060 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 22 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Disco Elysium

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷٫۱۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *