مرسی دانلود

  • admin1
  • 02 دسامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Desperados III برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Desperados III در ژانر استراتژیک و وسترن می باشد.

دانلود بازی Desperados III برای کامپیوتر

بازی  Desperados III یک بازی وسترن و اکشن محصول شرکت بازی سازی Mimimi Games می باشد . بازی داری داستانی از دل صحر در مورد جان کوپر است که از تعلیم ها و آموزش های خود حال تبدیل به یک هفت تیر کش حرفه ای شده است و برای خودش در غرب وحشی کار میکند . وجود مراحل متعدد از قابلیت های کلیدی این بازی است . همچنین وجود مکان های متفاوت و امتیازات ویژه در طول بازی.

داستان بازی Desperados III برای کامپیوتر

در اولین ماموریت ها ما کسی را به نام جان کوپر میبینم که به همراه پدرش میخواهد چیز هایی را  در اولین مراحل زندگی اش جستجو کند.این دو هر یک با جستجو و ماموریتی رفته اند . رفتن به چنینی ماموریتی به نشان آموزش به جان کوپر و ساختن یک آموزش و تربیت که میخواهد شما را با فضای کلی و حقیقی در این بازی آشنا کند و بعد از همه این ها او ماموریت هایی را نیز زیر نظر دارد ، اما در ابتدا قرار است که به نوجوانی این پسر برویم . یک خط داستانی اصلی که شما در آن میتوانید به حقیقت اصلی و درونی این شخصیت پی ببرید. میتواند شما را با شخصیت های حقیقی و اصلی آشنا کند . اما این همان نحوه درست در صورت بازی کردن است.

نقد فنی بازی Desperados III برای کامپیوتر

در نسخه های قبلی شما با افراد دیگری نیز آشنا میشدید که در این بازی نقش های کلیدی خود را ایفا میکردند . و اما این جان کوپر است که تعیین میکند با چه کسانی باشد و در مسیر خود از آنها استفاده کند . اما با همه این ها تا جایی که ممکن است این شما هستید که تصمیم گیرنده اید، در ماموریت های کوتاه و کامل استفاده شده و بهینه ، در حکم ایجاد ماموریت و داستان های ساخته شده و غیر همگام که برای هر کسی یک رویه اصلی و درست را ایفا میکند. این را میدانیم که جان کوپر چگونه وارد چنین فضایی شده است که حال تبدیل به یک جایزه بگیر گشته است و با همه این ها میتوان اندکی در او تغییراتی را مشاهده کرد .او مدت هاست که به دنبال فردی میگردد که بتواند از داشته های او خیلی از چیز ها را بفهمد و بیشتر از این همه میداند تا جایی که میخواهد هر روز و هر روز از آن خبر داشته باشد. با این حال شما نکاتی را در این بازی یاد میگیرد . اما برای همه که هیچ شناخت درستی از بازی نداشته اند کمی دلسرد کننده و یا دور به هنگام است . شما میتوانید خود را در یک فضای ذهنی آماده و دور از خیال گسترانده و به حقیقت درونی خود بنگرید. که شاید برای هر کسی این حقیقت پنهانی کمی عذاب آور باشد و برای آن تا مدتی شما را درگیر و گیرا کند .

اما در طول بازی شخصیت های متعددی وجود دارد که به قسمت های مختلفی تقسیم میشود. و شما میتوانید در پروژه های که به دست میگیرید و یا ماموریت ها آنها را کنترل کنید. اما بعضی از آنها ممکن است که شما را خدشه دار کنند. اما با این وجود مسائلی نیز هست که مدام در حرکت اند که مبدا چیزی باشد که بیشتر از این نیز توان شما را گرفته اند . این همان موردی است که در زمان های آتی و پیگیری های مختلف آنها را به انجام رسانیدم ، اما خب ممکن نیز نبود و یا شاید زیاد به آن توجه نکرده بودیم. او خودش به فکر غنایم است و میخواهد بقیه را فرماندهی کند و هسته اصلی داستان بازی را به دست بگیرد حالا هر طور که شده است. اما با همه این ها او گاهی زمین میخورد و تا جای امکان بیشتر از حالت عادی جلو میرود.

دومین شخصیتی که در بازی است یک دکتر است .او نیز با شرایطی که پیش آمده است خودش میداند که باید چه کاری را انجام بدهد و یا برای آن تا مدتی زحمتی بکشد که از عهده آن بر میاید اما با همه این ها تا مدتی صبر و نداشتن انگیزه میتواند چیزی را در درون شما زنده کند. او میداند که به دنبال چه چیزی است که شما را از دم روشن میکند و یا برای آن کمی زندگی کردن را می آموزید. اما این در بازی کم گیرا تر و غیر حرفه ای تر است . شما شاید ندانید که چگونه از این مسیر بروید اما آن را پیدا خواهید کرد. چیزی که معلوم است، این است که او فردی به شدت حرفه‌ای است تکنیک های مختلف و متفاوت میتواند نقش هایی را نیز برای خود زنده کند حتی برای دشمنانی که زیاد با آنها در افتاده است. و حال یک تیر انداز ماهر در این جا وجود دارد که به کمک او خواهد آمد. فردی که نمیتواند زیاد مورد قبول و قدر دانی شده از آن عمل کند. اما شما میتوجه روحیه خشن جان کوپر در طول بازی میشوید و میدانید که برای چه این کار ها را میکند.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit or higher
Processor: 3.0 GHz Dual Core (Intel i3-530 / AMD Athlon II X3 460)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 560 / Radeon HD 5850, 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: 3.0 GHz Quad Core (Intel i5-750 / AMD Athlon X4 740)
Memory: 12 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 760, AMD Radeon HD 7870, 3GB
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
Additional Notes: It is recommended to install the game on an SSD to improve loading times


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Desperados III

بازی Desperados III – Money for the Vultures نسخه: CODEX حجم: ۱۱٫۸ گیگابایت فرمت: Rar

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳


دانلود آپدیت بازی Update v1.5.8 برای نسخه CODEX:

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *