مرسی دانلود

  • admin1
  • 02 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Deep Rock Galactic برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Deep Rock Galactic در ژانر اکشن،ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Deep Rock Galactic

دانلود بازی Deep Rock Galactic برای کامپیوتر

بازی Deep Rock Galactic یک بازی اکشن،ماجراجویی،هیجانی و هوش مصنوعی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ghost Ship Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Coffee Stain Publishing منتشر شده است.یک بازی اکشن و هیجانی و فوق العاده در مورد ربات ها و هوش مصنوعی است . این بازی از آن دسته بازی های است که شما را به وجد خواهد آورد و شما به آن اندازه که میخواهید و به آن نیاز دارید همان چیزی را که شما میخواهید به شما خواهد داد . یک بازی خوب و ایده آل که شما را تا جای ممکن به آن چیزی که فکر میکنید خواهد رساند . یک بازی خوب و قابل ارتقا و به روز آوری و شامل چیز های که وجود دارد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Deep Rock Galactic برای کامپیوتر

بازی Deep Rock Galactic یک بازی اکشن محصول شرکت بازی سازی Ghost Ship Games می باشد . شما در این بازی به ماموریت های خود با ربات های غول آسای خود می روید و باید با ربات های به درد نخور و احمق مبارزه کنید . این بازی همان چیزی را که شما میخواهید به شما خواهد داد . یک بازی خوب و ایده آل و عالی که شما را به چیزی که میخواهید خواهد رساند . در این بازی به آن اندازه که شما فکر میکنید یک ایده آل روشن و شفاف را نشان خواهید داد . و یک روز خوب و عالی را برای خود رقم خواهید زد .
این همان چیزی است که شما به آن نیاز واجب و اساسی دارید که در هر صورت بعد از کاستگی و ایجاد خستگی در هر صورت که آن را یک شیوه مهیج و عالی خواهید دید . این روز ها به همان اندازه که صاف و شفاف نیستند و یا آنها را دوست نخواهید داشت و یا شاید خیالتان از جایی گرم نخواهد شد . در همین حال باید به آن چیزی که میخواهید برسید و یا آن را جادویی خیالی یا آرامش بخش بخوانید در هر صورت به آن چیزی که میخواهید برسید و آن را جادو و یا راغب به آن چیزی کنید که میدانید . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . یک بازی که فراتر از آنچه که شما فکر خواهید کرد گام شما را به جلو خواهد برد . و آن را شما به آن اندازه که خواهید فهمید دوست خواهید داشت در هر صورت با یک بازی خوب و جامع و کاربردی و اساسی رو به رو هستیم.

دانلود بازی Deep Rock Galactic

نقد فنی بازی Deep Rock Galactic برای کامپیوتر

در این بازی به همان اندازه که شما نیت خود را بر پایه گیم و کاری که در یک بازی خوب انجام میدهید و آن سرانجامی که به خود راه میدهید و این همان چیزی است که شما را دل زده و یا سرمست نگه خواهد داشت . در هر صورت با وجود اینکه شما آن را زیاد دوست داشتنی و خوب تلقی نمیکنید ممکن است که زیاد هم بد به نظر نرسد و این همان چیزی است که شما آن را یک ایده آل و یا یک رفتار نابخردانه نبینید . در هر صورت یک حالت خوب و یا یک حالت بد و رو به زوال را مشاهده نخواهید کرد.

دانلود بازی Deep Rock Galactic

همه چیز در هر صورت به آن چیزی بستگی دارد که شما آن را یک خوب و یک بد خواهید دانست . چون وقتی که شما توان انجام یک بازی خوب را نداشته باشید نوشت از آن برای شما چه معنی داشته باشد . وقتی تجربه کردن بازی های پلی استیشن را نداشته باشید نمیتوانید آن را درک کنید . شاید وجود خود فقر عظیم و نتوانستن خرید یک کسنول نیز بر روی نوشته های من از یک تفسیر حدسی چیز اشتباهی نباشد . اما به هر حال مسئله همین است . مسئله هستی و نیستی در بازی های رایانه ای و کنسول ها نیز به همین شکل مانند زندگی عادی و احمقانه ما انسان های این ور است.

دانلود بازی Deep Rock Galactic

در هر صورت شما در نقش ربات های پیشرفته و یاغی به سردستگی رهبر دیوانه خود میتوانید به فتح جهان های بزرگ و ایده آل فکر کنید . چیزی که شما آن را برای خود و زندگی خود برنامه ریزی خواهید کرد . یک ربات خوب مانند یک دوست خوب برای شما و همه چیز های گذشته خود تحمل خواهید کرد . میدانید در هر وجه از این بازی ما در تراز و ترند جهانی بازی های رایانه ای تصمیم های را اتخاذ میکنیم و فکر میکنیم ممکن است که این تصمیم ها زیاد درست و یا غلط و یا اشتباه و احمقانه نباشند . اما به هر حال این تصمیم ها وجود دارند و یا از روی تصمیم های اشتباه گرفته خواهند شد . در هر صورت به آن چیزی که فکر میکنید به آن خواهید رسید و یک دنیایی جادویی را در آن کشف خواهید کرد . یک بازی خوب و شاید قابل تامل و راستگویانه و غیر دروغ که شما را تا سر حد مرگ خواهد ترساند و یا نوشتار آن زیاد هم قابل فکر و اندیشه باور های دروغی نیست.

دانلود بازی Deep Rock Galactic

شما میتوانید روح خود را در این بازی زنده کنید یا برای آن به نبرد و دل خستگی ادامه بدهید . در هر صورت این بازی از آن دسته بازی های است که شما ممکن است که آن را زیاد دوست نداشته باشید و یا برای آن تا حدودی مبارزه نکنید . اما مسئله به همین موضوع و اتفاقات امروز آن ختم خواهد شد. همین چیزی که بیشتر موقعه ها در زندگی ما رخ خواهد داد یا ما قدر آنها را نخواهیم دانست.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64 Bit
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770 /w 1GB VRAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64 Bit
Processor: 2.4 GHz Quad Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA 970 / AMD Radeon 290
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 3 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Deep Rock Galactic

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۱۰ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *