مرسی دانلود

4
  • pejman
  • 22 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 51 بازدید

دانلود بازی Death to Spies برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Death to Spies در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Death to Spies برای کامپیوتر

بازی Death to Spies یک بازی اکشن ، ماموریتی و جاسوسی ساخته شرکت بازی سازی ۱C Company می باشد . بازی امتیازاتی خوبی را به دست آورده است و گیم پلی بسیاری جذابی دارد که به شما توصیه میکنم یکبار امتحان کنید. این بازی داری حجم گسترده ای از مراحل و حوادث ماموریت های شما است ، شما در نقش یک جاسوس روسی اعزام میشوید تا اقداماتی را به سر انجام برسانید .

داستان بازی Death to Spies برای کامپیوتر

در مورد زندگی شخصی به نام آدولف هیلتر و هم دستانش افراد چیزی هایی غیر از حقیقت اصلی زندگی او صحبت به میان می آورند . با این حال کسانی که از ده ۸۰ میلادی شروع به فکر کردن و جمع آوری اطلاعات کردند ، نقش ها و شخصیت های اصلی و حقیقی را به مرور از این آدم ساختند. و این قاعده همین است که امروز با نام بازی Death to Spies میشناسیم . یک بازی اکشن و جذاب که شما را مانند عنکبوت در تارهایش اسیر خواهد کرد، با تمام توانایی ذهنی خود و ارزشمند . که در آن واحد نیاز دارد که شما آن را معقول و عقلانی احساس کنید، اینکه صبر و تفکر تنها چیزی است که شما به آن نیاز دارید و صرف هزینه برای زندگی به جای تماشای غیر حقیقی بودن بازی بر روی شما چه تاثیراتی در بر دارد .

 

این شعار که مدام به زبان آورده میشود : مرگ بر جانسون را در هر جایی میشنوید ، و حالا شما با ابزار لازم در نقش یک جاسوس حرفه ای با مقامات بالا و سیاسی در ارتباط هستید و وظیفه هایی را در جنگ جهانی دوم بر عهده دارید . حال وظیفه شما نفوذ به ماشین ها و پایگاه های نازی ها در مناطق جنگی آنهاست. این بازی با نامی همچون شکاری نازی ها یا a la Wolfenstein برابری و یکسان بودن را ندارد ، ولی شما در اول کار فقط به تیر اندازی مشغول هستید و بعد در مورد جزئیات بازی اطلاعات را کسب میکنید . با همین حال که تماشایی بودن آن را تا مدت ها در خود احساس میکنید مانند یک احساس ناب و شگفت آور. اما به عقیده من این کار یک قانون شکنی و خلاف انگاری بر علیه اتفاقاتی است که در مورد این بازی اتخاذ شده است و افرادی که مانند دیوانه ها میخواهند در طول بازی خود را منفجر کنند. سریع تر از آنچه که فکر کنند در طول بازی از بین خواهند رفت و هیچ چیزی دیگر از آنها باقی نخواهد ماند .

با همه این ها این شعار که میگویند مرگ بر جانسون و اتفاقاتی را شرح میدهند را تجربه کرده اید ، همه در رخداد های اصلی نفوذ میکنند ، با این حال تا حدودی از فراگیری و گسترش فرهنگی آن جلو گیری به عمل می آوردند ، و تاسف خوردن سلاح و حرف های خود را بر روی زمین رها میکنند و به دنبال مسیر دیگر میخزند. اما این گونه نیست که دستور العمل هایی که در طول بازی گرفته شده است همگی رشد بازی را متوقف کند. ولی به شما نشان میدهد که برای غواصی کردن در طول مبارزه در صحنه های نبرد باید بدانید به کدام سمت گرایش پیدا میکنید . و شما در طول راه متوجه کم و کاستی ها خواهید شد و برای آن تا حدودی از لحظه های اصلی و مناسب خود مایه خواهید گذاشت . و حال دیگر متوجه اید که چگونه با آن کنار بیاید و برای آن تا مدتی تلاش به خرج بدهید.

نقد فنی بازی Death to Spies برای کامپیوتر

به نظر شما حس تکرار در بازی به وجود خواهد آمد ؟ به نظر من که اینطور است ، با اینکه بازی های اینچنینی چندان بد عذاب در نخواهند آمد اگر از قوه داستانی پوشیده و خوبی برخوردار باشند ، ولی جایی که شما درون یک هواپیمای بدون سرنشین قرار دارید آیا میتوانید به فکر جزئیات اصلی و حقیقی این بازی بگردید. این همان مسائلی را خلق خواهد کرد که از پیش تعیین شده نیستند ، چون شما به آنها فکر کرده اید و برای آنها با مغز و جسمتان برنامه ریزی… یعنی شما باید آنقدر ناشی عمل کنید که در کارتان از یک تسمه نقاله بهره ببرید. با همه این ها تا مدتی این کار ابلهانه خواهد بود ، ولی تا حدودی در بازی قابلیت های ساده ای وجود دارد که به بهتر شدن بازی کمک میکند. انتخاب های شما مانند باز کردن قفل یک گاوصندوق میماند که نمیدانید درون آن چیست . یعنی این روش به شما اجازه این را خواهد داد تا اندکی بر روی جزئیات کاری آن فکر کنید و در حالی که توانمندی لازم را از دست نداده اید از خود سپاس گذار باشید، با همین چرخشی که رو به روی شما قرار دارد از خود به عنوان یک نجات دهنده استفاده کنید ، نه یک بازنده، حال که هدف اصلی شما درست کردن روش های درست و غوطه ورد کردن برای هر یک از آنها می باشد . اما این موضوع تا مدتی برای هر کسی نگاهی را در مورد بازی خواهد ساخت.


حداقل سیستم :

Supported OS: Windows® ۲۰۰۰/XP/Vista/7/8/8.1/10
Processor: Intel Pentium 4 1.7 GHz or AMD Athlon 1.8 GHz (Intel Pentium 4 2.4 GHz or AMD Athlon 2.4 GHz+ or higher recommended)
Memory: 512 MB RAM (1 GB RAM recommended)
Graphics: NVIDIA GeForce 5200/ATI Radeon 9500 with 128 MB RAM or higher
(NVIDIA GeForce 6800/ATI Radeon X800 with 256 MB RAM or higher recommended)*
DirectX Version: DirectX® version 9.0 (included) or higher
Sound: DirectX® version 9.0-compatible sound card
Hard Drive: ۳ GB free space
* Indicates device should be compatible with DirectX® version 9.0 or higher.


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Death to Spies

حجم: ۲٫۵۸ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *