مرسی دانلود

  • admin1
  • 17 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Brothers A Tale of Two Sons در ژانر اکشن،ماجرایی و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons برای کامپیوتر

بازی Brothers A Tale of Two Sons یک بازی اکشن،ماجرای و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Starbreeze طراحی و ساخته و توسط شرکت ۵۰۵ Games منتشر شده است.بازی Brothers A Tale of Two Sons یک بازی جذاب و متفاوت از چیزی است که شما انتظار آن را دارید . بازی داستان دو برادر را روایت میکند که به ماجراجویی خواهند پرداخت ، ما طی یک سری از شرایط جای این دو بردار عوض میشود . بازی در سبک ماجراجویی و تجربی ساخته شده است . چندی پیش هم برای ویندوز عرضه شد . بازی ساخته شرکت Starbreeze می باشد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Brothers A Tale of Two Sons برای کامپیوتر

این بازی به هراندازه که باید دارای داستان خوب و جذابی باشد، بله داستانی که در آن جذابیت افول نکند و نشان دهد که گیمر سزاور بهترین اجرا و مرحله ی مناسبی از بازی است . این آن چیزی است که شما لیاقت تجربه آن را دارید . بازی نهایتاً باید گیم‌پلی خوبی هم داشته باشد یک گیم پلی که در رنج سنی و شخصیتی شما قرار دارد تا به موفقیت برسد. اول‌ازهمه ذکر این نکته ضروری است ، نکته ای که شما آن را شاید برای خود نیز جذاب ندانسته اید. که کنترل این بازی خاص است ، یک بازی که دارای ساختاری پیوسته است . ساختاری که به شما کمک میکند که خود را نجات بدهید و من به‌شخصه در بازی دیگری این نوع کنترل را مشاهده نکرده‌ام. یک بازی که برای شرایط فعلی خوب به نظر میرسد. در این بازی باید هم‌زمان هر دو برادر را باهم هدایت کنیم ، هر کدام از آنها داری فکر گوناگون و متفاوت از هم دیگر هستند. که چه بر روی کیبورد و چه دسته، این همان چیزی است که شما آن را شاید متفاوت از چیزی میدانید که وجود دارد. این امر بسیار چالش‌برانگیز خواهد بود. امری که واقعا بی نظیر است. آیا تابه‌حال سعی کرده‌اید که با یک دست خود ، بله دستی که شاید شما را به همان اندازه عقب و جلو میکشاند . دایره و با دست دیگر مربع بکشید؟ همه این ها از قدرت الهی در این بازی برگرفته شده است . دقیقاً همین چالش را در این بازی هم خواهید داشت.

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons

نقد فنی بازی Brothers A Tale of Two Sons برای کامپیوتر

این بازی چالش بر انگیز است و شما هم میدانید که چه چیزی میگویم . نکته‌ای که در ابتدا کمی نگرانتان خواهد کرد ، نکته ای که شاید جذابیت خاصی داشته باشد . اما بعد از حدود نیم تا یک ساعت متوجه خواهید شد که به توانایی جدیدی دست پیداکرده‌اید ، یک توانایی که شما را سرشار و کاملا خاص جلوه خواهد داد و خواهید توانست نسبتاً راحت دو برادر را کنترل کنید. اما کنترل این دو برادر در بعضی از زمان ها نمیتواند کاملا هم راحت باشد . بله مقداری نیز بازی سختی را به شما میدهید که باید آن را تجربه کنید . اما زیاد از این موضوع نگران نباشید . مطمئناً این یادگیری همه برای شما هم برای دیگران و در زمانی که برایتان تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش خواهد بود. در این حال این انگیزه را برای شما از وجود مراحل خواهد ساخت.

سازندگان باهوش بازی ، یعنی سازندگانی که تا به این جا حضور داشته اند .با نبوغ خود کاری کرده‌اند که شما فکر کنید در مرکز بازی قرار گرفته اید و هر کاری از دست شما بر خواهد آمد . این نوع کنترل ، و ایجاد حرکت ، به ابزاری برای نشان دادن و نمایان کردنه ، نزدیکی این دو برادر هم تبدیل میشود ، بله یک نزدیکی که شاید کمک کننده نیز باشد . که بهتر است چگونگی آن را خودتان مشاهده کنید. بله میدانید که چه چیزی به شما میگویم . درواقع اگر این نوع هدایت در مورد دو فرد غریبه بود . دو غریبه که شما آن را متوجه میشوید یا میدانستید. نمی‌توانست تا این اندازه جذاب باشد.بله جذابیت بازی در گونه ای دیگر است . گیم‌پلی بازی نیز درمجموع روان و خوش‌دست بوده ، بله تا هر جا که شما آن را تصور کنید. و ترکیب آن با مناظر زیبای بازی ، تا جایی که قابلیت های بازی نشان میدهد . تجربه‌ی لذت‌بخشی را به همراه دارد.

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons

در مورد معماهای بازی ، یعنی پیش زمینه های که شکل گرفته است. شاهد معماهای شاهکاری مثل معماهای بازی‌های Limbo یا Unfinished Swan که همگی بدیع و خلاقانه باشند ، این همان چیز است که تجربه ای نو و زنده را خواهد ساخت. و درد آن را نخواهیم بود اما معماها هیچ‌گاه هم بی‌منطق و خسته‌کننده نیستند. بله معما ها تازگی خوبی به وجود خواهند آورد. معماهای بازی نه آن‌قدر ساده‌اند که هیچ چیز به خصوصی در خود نداشته باشند . و نه آنقدر خارق العاده ، که جذابیت نداشته باشند و نه آن‌قدر زمان‌بر و وقت‌گیر که بخواهند همه چیز را حاشیه ای کنند. و ریتم خوب داستان را برهم بزنند. اما اگر معماها اندکی چالشی‌تر بودند ، یعنی سطح آنها قوی تر و بزرگ تر بود و نیاز به خلاقیت بیشتری داشتند ، همه چیز یک شاهکار به حساب می آمد .درمجموع شاهد تجربه‌ی بهتری بودیم. تجربه ای که شاید آن را زیاد از حد میدانستیم و تجربه میکردیم.

گیم پلی :

برادرها: افسانهٔ دو پسر (Brothers: A Tale of Two Sons) یک ویدئو گیم در سبک ماجراجویی و گشت و گذار در جهانی باز است که توسط استودیو Starbreeze توسعه یافته و در نهایت نیز شرکت ۵۰۵ Games آن را برای pc، xbox360، xbox1، ps3، ps4، apk، iosو ویندوز فون منتشر کرده است. اما محبوبیت بیشتری را برای آن در نظر گرفته بودند .

Brothers – A Tale of Two Sons نام عنوان موفقی می باشد که در سال ۲۰۱۳ برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هفتم منتشر گردید، یک اتفاق بی سابقه در دنیای گیم که همه را شوکه خود کرد . اما موفقیت های این بازی به حدی بود که سازندگان بسیار خوشحال و سرمست ، پس از آن تصمیم گرفتند ، تا با توانمندی خود به چیزی که میخواهند نزدیک شوند . تا آن را برای پلتفرم های موبایلی نیز عرضه کنند. پلتفرم هایی که شما آن را انجام خواهید داد . امتیازات مثبت منتقدین و بازی کنندگان ، چیزی که شما آن را بار ها و بار ها انجام خواهید داد و رضایت آنان از نحوه ی عملکرد بازی همگی باعث شده تا جایی که شما میتوانید خود را شگفت زده و پیروز نگه دارید. این بازی یکی از محبوب ترین عناوین عرضه شده در سال عرضه لقب بگیرد. بله لقبی که برای آن بسیار زحمت کشیده اید.

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons

داستان بازی حول ماجراجویی‌های دو برادری شکل می‌گیرد که چندان هم رابطه ای خوبی با هم ندارند اما در تلاشند تا آب حیاتی که قرار است و توانایی شفا بخشی زیادی را دارد جان پدرشان را نجات دهد ، پدرشان در معرض مرگ قرار دارد .و پس از پشت سر گذاشتن دردسرهای فراوان این آب را بیابند.

داستان روانشناسانه با روایت جذاب ، چیزی که شاید آن را بار ها و بارها تجربه خواهید کرد . این بازی را با شکل داستانی ، می توان یکی از ویژگی های بسیار مهم این بازی قلمداد کرد.چرا که بطن و ریشه اساسی را در مورد چیزی که دارد نشان میدهد. داستانی که اگر به این میزان گیرا نبود شاید به هیچ وجه نمی توانست ” برادران : داستان دو پسر ” را به محبوبیت فعلی خود برساند. بله محبوبیتی که شاید زیاد هم قابل قبول نبود ، اما الان خوب به نظر میرسد.

نخستین چیزی که پیش از تجربه ی بازی Brothers: A Tale of Two Sons بایستی به یاد داشته باشید . بله یک بازی که تا جایی از عهده آن بر خواهید آمد . نحوه کنترل شخصیت بازی می باشد. شخصیتی که در بازی فراتر از حالت معمولی است .که تا به امروز در هیچ بازی رایانه ای به کار گرفته نشده است، بله بازی های نیز که به این شکل و آن موقعیت اصلی رسیده اند . پس طبیعی است که در ابتدا کمی برایتان عجیب به نظر برسد. یعنی در زمانی که همه چیز جلو چشم های شما روشن خواهد شد.

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons

در بازی شما باید دو برادر را که با تفاوت از همه دیگر هستند ، به طور همزمان با یکدیگر هدایت کنید، که ایت رویه ای را خواهد ساخت دو جهته و در نتیجه این کار تا حدود زیادی چالش برانگیز خواهد بود. همین است که بازی را جذاب خواهد کرد . و توصیه ی ما به شما این است که تا جایی که میتوانید ، برای کنترل آسان تر بازی از یک گیم پد استفاده کنید. بله چون برای پشت سر گذاشتن چالش های بازی شما نیز این کار را برای خود راحت تر خواهید دید . چنین چیزی در نیم ساعت اولیه تجربه ی بازی کمی سخت است . اما خوب تجربه سخت هم در بازی لذت بخش است و اما با گذشت زمان متوجه خواهید شد که خیلی از موارد در این بازی کنترل میشوند . کنترل دو شخصیت به طور همزمان جذابیت خاصی دارد . بله دو شخصیت که تفاوت زیادی با هم دارند . اما در جایی با هم اشتراک دارند و در نتیجه گیم پلی بازی برای شما جذاب خواهد شد.

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons به طور قطع از زیباترین بازی هایی است که تا به امروز عرضه شده است. یکی از بازی هایی که شاید آن را برای خود یک عنوان جذاب خواهید دید . این عنوان آن عنوانی است که در هر حالت برای شما جذابیت دارد . عنوانی با شروع بی نقص و تاثیرگذار ، در هر صورت تصمیم گیرنده شما هستید .که پایانی تاثیرگذار تر نیز خواهد داشت.پایانی که شاید برای شما نیز جذاب باشد. داستان، گرافیک، گیم پلی و موسیقی و صداگذاری در این بازی همگی در بالاترین سطح خود هستند. سطحی که شما را به چیزی که میخواهید خواهند رساند. معماهایی که در طول بازی با آن ها مواجه می شوید. بله کشف کنید و بازی را یاد بگیرید . هر طور که شده. این موارد همگی از جذابیت بسیاری برخوردار بوده ، چرا که در داستان بازی ریشه زده اند و به هیچ وجه شما را از بازی زده نخواهند کرد، ولی در زمان هایی ممکن است باگ های بی موقعه شما را کلافه کنند. چرا که میزان سختی آن ها در حد اعتدال می باشد. بله اعتدالی که شما آن را نازیبا خواهید دانست. اگر به این فکر هستید که مدتی از بازی های بزرگ و تجاری فاصله بگیرید.بازی هایی که شاید زیاد هم جذاب نباشد ” برادران : داستان دو پسر ” بهترین انتخاب برای شما می باشد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3

Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 8600 /ATI Radeon HD 2600

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2010, and AMD CPU Drivers (XP Only/AMD Only)


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Brothers A Tale of Two Sons

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۵۳۲ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *