مرسی دانلود

  • admin1
  • 14 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Super Crush KO برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Super Crush KO در ژانر اکشن و کم حجم می باشد.

دانلود بازی Super Crush KO

دانلود بازی Super Crush KO برای کامپیوتر

بازی Super Crush KO یک بازی اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Vertex Pop طراحی و ساخته و توسط شرکت Vertex Pop منتشر شده است.بازی Super Crush KO یک بازی انیمه ای ، به در سبک ماجراجویی ، و رویا آمیز است که ، توسط استودیو بازی سازی Vertex Pop برای ، سیستم عامل ویندوز، تولید گردیده است . در این بازی شما، با شخصیت های ، عروسکی مانند ، سر و کار دارید که ، ماجرایی از پیش تعیین شده ، برایشان ، اتفاق افتاده است. این ماجرا ، به صورت رویا جلوه میکند ، و شما باید ، در این مسیر به آنها ، کمک کنید . بازی دارای ، مراحل کاملی است و ، شما بسته به سبک اجرایی ، یکی از این مراحل را ، انتخاب خواهید کرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Super Crush KO برای کامپیوتر

این بازی برای ، کنسول های نینتندو ، کنسولی که انتظار ، انتشار نسخه های از ، این بازی بر روی آن ، میرفت .و برای سوئیچ و هم چننین رایانه های ، شخصی منتشر ، شده است. که تا به امروز ، کیفیت خود را اعم از ، گیم پلی و نوع روایت داستانی ، به خوبی برای ، مخاطب ، بازگو کرده است . در طول بازی ، گیم پلی بازی ، فاقد شور و شوق است ، اما نه به این معنا که ، بازی دارای هیجان نیست ، بلکه ، هیجان بازی اندک است ، اگر چه هنر ، شگفت انگیز است، بله هنری که ، در این بازی باشد ، شگفت انگیز است ، اما نه هنرنمایی ، خسته کننده ، جنبش بازی ، هرگز صاف تر از آن ، چیزی که باعث تردید ، و بی میلی بشود وجود ندارد ، اما بازی همانی است که ، ما دوست داریم است. شخصیت به یاد ماندنی ، این بازی ، یکی از شخصیت هایی که ، در بازیست ، عروسکی کاغذی است که ، شما به عنوان یک کودک ، آن را به عنوان یک سنجاق جداگانه ، به قسمتی از رویای ، خود درز کرده اید، بنابراین شما ، می توانید یک اندام را از این ، عروسک کاغذی را ، شدیدا تکان بدهید ، تا همین کار ، باعث جان گرفتن او گردد . و حرکت های که ، میتوانید با او خلق کنید متفاوت است.

دانلود بازی Super Crush KO

تا در عمل نباشد ، واقعا نمیتوانید ، این موضوع را احساس کنید . در محیط های مختلف ، دشمن وجود دارد، محیط های که ممکن است ، برای روح و روان هر کسی ، با سلیقه ای متفاوت ، زیاد جذاب نباشد ، هوشمندانه انتظار ، برای انفجار ، داشته باشید، انفجاری که ممکن است ، هم باعث تخریب ، در بازی گردد ، هم بتواند اتفاقی را ، خلق کند، و میتواند کاری کند که ، شما بارها و بارها ، دکمه شوک را ، فشار دهید.دکمه ای که زیاد زیبا ، به نظر نخواهد رسید ، شما می توانید تا جایی که ، ممکن است ، خسارت ایستاده ، بر روی یکدیگر، از جمله درک و فهمی که ، به دست آورده اید را ، برای هم فکران خود ، نشان بدهید و الف ها خود را ، با آنها رویا ها ، تداخل میدهند، تا حمله فلش قرمز ، باعث شود که ، دست کشیدن شما ، با تمام قدرت بتوانید ، اشیا را نیز از ، سر جای خود بلند کند.

نقد فنی بازی Super Crush KO برای کامپیوتر

این بازی حوادث را یکی از عمل به دست آورده ، یکی از هوش شما، که همیشه می توانید ، توجه داشته باشید ، عملکرد خودتان ، چگونه است. رابط کاربری بین شخصیت هاست که ، عمدتا توسط سطح حروف توصیف میشود، که در بالای ، صفحه نمایش قرار دارد ، و میتوانید با نگاهی ، دقیق آنها را ، ببینید و دارای یک حالت ، توهم آمیز است. این که جنبه ای از ، بازی که من و یا شما بخواهیم ، ببینیم چیزی دیگر است.

از یک طرف، موتور بازی سازی و گرافیک ، واقعا فوق العاده است. به نظر میرسد که ، در تمام سطوح می توانید ، ترکیبی هماهنگ ایجاد کنید که ، بتوانید استفاده از یک ، عمل خاص را در ، حرکتی که انجام میدهید، تجربه کنید . شخصیت رو به جلو، شخصیت عروسکی بازی ، که پیش تاز است ، جوری اطمینان ، حاصل میشود که شما باور کنید ، هرگز به پایان نمی رسد.

دانلود بازی Super Crush KO

گیم پلی :

بازی Super Crush KO در سبک فانتزی دوبعدی ، با داستان متوسط ، رو به بالا ، در حیطه بیشتر انمیه های امروزی که ، تصویر سازی های ، تخیلی دارند . توانسته اند که ، جایگاه خوبی در میان بازی های ، مدرن باز کنند . این بازی محصول ، شرکتی نوپا می باشد که ، توسط استودیو بازی سازی Vertex Pop برای PC منتشر شده است . اما علارقم انتشار ، زود تر از موعود ، بالاخره همه گیمر ها ، منتظر ارائه ی نسخه ای ، بهتر از این بازی بودند.

گرافیک زیبا و دوبعدی بازی که ، از ملاک های خوبی ، برخوردار است . و با دوربین سایداسکرولر ، می تواند از پارامترهای جذاب ، در طراحی این بازی باشد. پارامتر های به کار رفته ، در نقوش بازی از ، جمله در طراحی شخصیت ها ، منحصر به خود بازی ، عمل کرده است. کاپشن نئونی خود را ، تن کنید ، کاپشنی که، جنس خوبی دارد و با تکنولوژِی امروزی ، ساخته شده است . و با استفاده از حرکات ترکیبی ، مرگبار، حرکاتی که میتوانند ، کشنده و تاکتیکی باشند. دشمنان رباتیک خود را ، نابود سازید، اما بیشتر دشمنان شما ، ربات ها نیستند و این به همین قضیه ، در بازی نیز بر میگردد .آینده ی بشریت را ، نجات بدهید .، بشریت که در مصبیت های فلسفی ، و تفکرات رویاگونه گیر ، افتاده است و گربه ی گمشده ی ، خود که آن را ، دوست داشتید ، بدست این ربات های ، خائن افتاده است، را پیدا کنید. بله شما باید بدانید ، کدام ربات ها ، گربه شما را دزدیده اند.

دانلود بازی Super Crush KO

بازی Super Crush KO از بخش لیدربورد ، بهره مند می باشد .بله این بازی ، تا جایی که امکان دارد ، شما آن را واقعی و مختص حقیقیت ، بدانید ممکن است که ، زیاد هم جذابیت ، نداشته باشد و شما با کشتن دشمنان، پله به پله صعود ، خواهید کرد. بله کم کم ، چون نیاز نیست ، از اول کار اتفاقات ، سخت را پشت سر بگذارید، اچیومنت های ، استیم را بدست آورید ، تا باعث شوند که ، بتوانید آن کارایی ، لازم را داشته باشید و تابلوی افتخارات خود را ، توسعه دهید.این همان چیزی است که ، شما آن را ، دوست خواهید داشت . حرکات سهمگین هوایی، این آن چیزی است که ، شما آن را توصه پذیر ، و هموار برای بازی ارزیابی ، خواهید کرد . مشت های رعدآسای ، زمینی و اشعه های ویرانگر ، را استفاده کنید ، چون شما هستید که ، برای آخرین بازماندگان ، ناجی هستید ، تا امتیازهای بیشتری ، کسب کنید. و بتوانید مراحل را ، یکی پس از یکی دیگر رد کنید.

مبارزات بازی Super Crush KO به صورت Beat ’em Up می باشد که ، ضربات سریع و سنگین و بدون دلیل می تواند ، به قسمت هایی از بازی ، صدمات جبران ناپذیری را بزند ، و شالوده ی اصلی ، مبارزات را در آن تشکیل بدهد. شالوده ای که وقتی شما ، در ابتدای هر مرحله ، از آن استفاده ، لازم را ببرید . متوجه ارزش آن خواهید شد .

حرکات ترکیبی شما ، به راحتی قابل ، استفاده هستند . حرکاتی که ، کاملا شکل گرفته از ، رویای امروزی و دیوانه کننده ، هستند و قرار نیست برای اجرای آن ها، مراحل دشواری را طی کنید، از این کمبودها ، در نابودی ربات ها ، استفاده کنید. تا کمی فضای run n’ gun اکشن بازی ، بتواند خود را به رخ شما بکشد.

دانلود بازی Super Crush KO

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP (SP3)

Processor: Intel Core 2 Duo 1.6 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: OpenGL 2.0 Compatible Graphics Card

Storage: 500 MB available space

Additional Notes: Game Controller Highly Recommended

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or greater

Processor: Intel i5 2.0 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: OpenGL 2.0 Compatible Graphics Card

Storage: 500 MB available space

Additional Notes: Game Controller Highly Recommended


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Super Crush KO

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳۰۰ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *