مرسی دانلود

6
  • hedar
  • 26 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Counter Strike Source برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Counter Strike Source در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Counter Strike Source برای کامپیوتر

بازی کانتر استریک سورس بازی جنایی و اکشن و شوتر نخست شخص میباشد که توسط شرکت بازی سازی Valve Corporation تولید و ارائه گردیده. و در قرن ۲۱ در سال ۲۰۰۰ برای کامپیوتر های خانگی ویندوز منتشر گردید. بعد ها این بازی کامل تر شد و تبدیل به یک مجموعه گردید . شما میتوانید با یک تیم ضربت با تمام بازیکنان سراسر جهان بازی کنید و نبرد را با آنها انجام بدهید شما میتوانید تیم خود را انتخاب کنید و تا میتوانید به صورت مقابله گرانه با تیم حریف خود مبارزه کنید. میتوانید با استفاده از نقشه به مبارزه با آنها بپردازید . هر بازیکن میتواند سلاح و تجهیزات خود را شخصی سازی کند . هزینه تغییر و آپگرید کردن این بازی به همان صورتی است که شما برای آن وقت گذاشته اید.

داستان بازی Counter Strike Source برای کامپیوتر

ای کسانی که گروگان شده اید حال سر جایتان میخکوب خواهید شد ، چون شما را از این جا به بیرون خواهم رساند. و اما در گیم پلی بازی که سرشار از حالت اکشن و دگرگون خود است . این یک فناوری محنصر به فرد به حساب می آید. میتوانیم به صندوقی از میوه ها شلیک کنید و یا مکانی را منهدم کنیم که همه این ها تا ورود و جا به جایی همه چیز با احترام و شعور خاصی همراه خواهد بود . اما باید دانست که دیگر این روش همانی نیست که شما از دیدن آن به وجد آیید و برای آن مدتی را صرف کنید . در ضمن میتوانید در بازی به ایجاد حلقه های متوسط و شکل گرفته به بالا همه چیز را مدیریت کنید و کاملا با ساخت و ساز آن کنار آیید .

شما میتوانید به صورت آنلاین تا مدت ها به زندگی کردن بپردازید و این ممکن است که برای شما و دیگر افراد نیز به یک صورت و خلاصه شده شکل گرفته در گیم پلی و داستان باشد . اما این همانی است که در مورد شما و گفتارهایتان بر آورده کرده اید. پس از موفقیت اولیه Counter-Strike به عنوان یک بازی اکشن و اول شخص که شما میتوانید به هر مکانی حمله ور شوید ، استودیو سازنده بازی سعی کرده قابلیت های بهتر و جدید تری را به بازی اضافه کند . اما محال است که از فکر کردن به آن رنجیده نشوید .چون ممکن است که بعضی از این قابلیت های برای شما کار نکند یا نتوانید از آن استفاده کنید شما میتوانید در حالت آنلاین قابلیت های منحصر به فردی را به بازی اضافه کنید. این راه کاری است که در هر زمینه باعث میشود که شما آن را دوست داشته باشید و یا برای آن تا حدودی وظایف و شرح خود را نشان بدهید.

نقد فنی بازی Counter Strike Source برای کامپیوتر

اصول و روش ها در بازی تغییر نمیکنند و تقریبا همیشه دو روش هست که وجود دارد و شما میتوانید از آنها استفاده لازم را ببرید : میتوانید کسانی را در بازی نجات دهید یا در هر جایی به آنها شلیک کنید . یا از حمله و عملیات های توطئه نیز جلو گیری کنید اما با شرح روش های خود در یک مجموعه منظم .همه این ها به هر نحوی شده توانایی هایی را به شما داده اند که در زمان و مکانی مناسب به شما حس اصلی را منتقل خواهند کرد. کشتن دشمن ، یا تکمیل اهداف شما ، پول شما را جمع می کند تا صرف سلاح های مرگبار و قدرتمندی شود مانند ، زره پوش ، نارنجک ، کیت های خنثی کننده و هر سلاح هایی که بخواهید میتوانید با خریدن به دست آورید.شما میتوانید مانند یک تلوزیون به صفحه نمایش و شیوه سخن گفتن و جلو رفتن نیز کمک کنید و همه آنها را به سمتی دیگر برسانید . اما با وجود این دانستنی ها ممکن است که داشتن شرایطی بهتر به پیروزی شما منجرب شود .

 

ولی با این حال در مهم دانست صحنه های بازی نباید شک کنید و آنها را تسلیم خود کنید. شاید در اولین مورد این قضیه سرگرم کننده و کمی افراط آمیز به نظر آیید . اما با وجود همه این ها تا جایی که ارزش های آن قابل حل و توزیع است باید با آن همکاری کنید . اما به این عنوان یک لحظه از گفتگو هایی این دنیا به راحتی تا زمانی که شما به دنبال حقیقت فعلی آن هستید. شما میتوانید تیراندازی و جنجال های متفاوتی را به وجود آورید تا بتوانید از میان آنها به اندازه کافی ستودنی ترین کار ها را انتخاب کنید. با وجود همه این ها تا مدت زمانی که شما نیز به دنبال گفتن حقیقت های دورنی هستید و به آن نیز فکر میکنید میتوانید سیم ها را پاره کند و آنها را به سلاح های خود بپیچانید.


حداقل سیستم :

OS : Microsoft Windows® ۷ (۳۲/۶۴-bit)/Vista/XP
CPU : ۱٫۷ GHz Processor
RAM : ۵۱۲MB RAM
DirectX® : DirectX® ۸٫۱ level Graphics Card (Requires support for SSE)
Other : Mouse, Keyboard, Internet Connection


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Counter Strike Source

حجم: ۲٫۰ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *