مرسی دانلود

  • admin1
  • 07 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Chronos Before the Ashes برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Chronos Before the Ashes در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد. 

دانلود بازی Chronos Before the Ashes برای کامپیوتر

بازی Chronos Before the Ashes یک بازی اکشن ، ماجراجویی و رزمی می باشد.که توسط استودیو بازی سازی THQ Nordic برای سیستم پی سی و کامپیوتر های درجه پایین خانگی ساخته شده . گیم پلی اعتیاد آور و مبارزه ای ، از جمله چیز هایی می باشد که برای شما امکانات و قابلیت های فراونی را به همراه دارد ، اما این بازی میخواهد داستانی حقیقی را در مورد بازی به شما گوش زد کند . این بازی در مکان هایی که قدرت بالقوه ای برای تست و نفوذ در دل دشمن دارند با استفاده از سلاح ها و قدرت های تاکتیکی عمل میکند.

داستان بازی Chronos Before the Ashes برای کامپیوتر

Chronos Before the Ashes یک بازی مبارزه ای ، نقش آفرینی ، و اکشن ، است . همه این ها به صورت داستانی چیزیی هستند که میتواند شما را به مدت زمان کوتاهی از حالت اصلی و غیر نرمال خارج کنند ، اما این را بدانید که این فشار ها در بازی بر روی روح و روان شما تاثیر میگذارد. اما همه این ها میتواند برای مدت زمانی همه چیز را تغییر بدهد و یا برای شما مدتی از انگیزه اصلی همه چیز را کاهش بدهد. اما ممکن است که در بازی شما نیاز به تسریع سرعت و یا همگام کردن آنها داشته باشید.اما برای یک مدت طولانی همه چیز غیر نرمال و یا خشمگینانه پیش میرود. این چیزی است که شما را مانند یک شمشیر باز قهار پیشرفت میدهد.شمشیر بازی که میتواند با هر غول قدرتمندی مبارزه کند اما بازی با تمام چیز هایی که دارد ممکن است که کمی نا به هنگام و غیر ممکن باشد.

نقد فنی بازی Chronos Before the Ashes برای کامپیوتر

اما این بازی داری آیتم های شگفت انگیز و بسیار خارق العاده ای نیز می باشد.  اما همه ابهام های بازی میتواند به شیوه ای منطقی و کاملا کاربردی برطرف شود. فقط نیاز هست که شما تا جایی که میدانید از مبارزات غیر ضروری بپردازید ، و بدانید که چگونه راه درست را در بازی بروید ، اما این همان چیزی است که شما مدت فروپاشی خود را حدس زده اید ، اما میدانید که چگونه میتوانید به یک مبارز قدرتمند تبدیل شوید . زمانی که بتوانید با شخصیت ها مختلف کنترل کردن را بیاموزید.این همان چیزی است که به مرور زمان با تسلط بر سلاح های مختلف و عدم انعکاس های بیهوده میتوانید آنها را انجام بدهید.با این حال تا مدت زمانی ممکن است که شما همه چیز را به فراموشی بسپرید. شما در مبارزات میتوانید به صورتی کاملا هیجانی و آرام مشغول به بازی کردن شوید و همه این ها به شما قدرت کافی را خواهند داد.

اما زیاد نگران نباشید ، شما میتوانید تعداد کمی از واقعیت های اصلی را در بازی پیدا کنید که ممکن است به شما ربط داشته باشد . و ممکن است زیاد نخواهید از آنها سر در بیاورید.اما با همه این ها تا مدت زمانی میتواند رشد زیادی را برطرف کرد ؛ اما همه این ها حساب کتاب فراوانی را برای شما ارائه خواهد کرد. اما تیم سازنده میتواند بسیاری از حقیقت های اصلی و غیر فرعی را نشان داده شده برای شما برنامه ریزی کند ، و آیا میدانید که چگونه باگ های امنیتی و اصلی خود را برطرف کنید . اما با همه این ها تا مدت زمانی همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت. اما سلاح و تجهیزات مختلفی در بازی وجود دارند که میتوانید از هر کدام از آنها نیز استفاده کنید.

بنا بر شرایطی که به مرور برای شما صحبت میکنم. اما این ها همگی میتوانند بهترین استفاده را برای شما داشته باشند. کمی غیر منطقی و یا غیر واضح میتوانید نسخه برداری هایی را انجام بدهید که برای شما تاکنون اتفاق نیفتاده باشد. این بخشی است که در بازی به چشم میخورد ، اما همه چیز به این بستگی دارد ، که شما بتوانید و بدانید که چگونه میتواند این نبرد ها را به روشی سریع تر و دقیق تر انجام بدهد.با همه این ها میتوانید این کار را بنویسید و آن را انجام بدهد.با همه این ها تا مدت زمانی برای آن که میخواهید وقت بگذارید و شسته رفته بر روی آن کار کنید. شما میتوانید نبرد ها را در بازیکن رزمی خود افزایش بدهید خب ، این میتواند تمام . سرعت و دقت نیز از مهم‌ترین فاکتورها به شمار می‌روند و در صورت رعایت آن‌ها، گام بلندی در جهت اتمام این ماجراجویی برمی‌دارید.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 / 8 / 10 64 bit

Processor: AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz) or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660 / Radeon R7 370 with 2 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Chronos Before the Ashes

حجم: ۷٫۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *